הגדלת חלון בקיר חיצוני מעולם לא היה קל יותר

פתיחת חלון

עד לפני זמן לא רב ידעו כולם. הרחבת חלון חיצוני זה סיפור יקר, מורכב, שלא לומר אפילו מסוכן. מסוכן למבנה, מסוכן לתשתיות והצנרת העוברים בתוך הקירות ומסוכן לאנשים הנמצאים באזור. בני הבית ועוברי אורח.

פתיחת חלון בקיר חיצוני כרוך בחיתוך וניסור של הבטון המרכיב את מעטפת הבניין, מה שאומר, פגיעה אפשרית בחוזק הקיר ואפילו פגיעה משמעותית בכל המבנה כולו.

כיום, ישנו ציוד מתקדם לצורך ביצוע עבודות מהסוג הזה, מה שלמעשה פותר את רוב הבעיות והניסור יכול בהחלט להתבצע בצורה מדויקת ובטוחה לחלוטין.

איך מבצעים את הרחבת החלון?

לצורך הרחבת חלון בקיר חיצוני, שזה אומר חיתוך וניסור של קיר בטון, יש צורך בציוד מתאים לעבודה זו. כיום ישנם מסורי הבטון אשר בעזרתם ניתן להגיע בקלות ובמהירות לניסור הרצוי בצורה הכי מדויקת והכי ממוקדת.

מדובר במסורי יהלום. מסורים אלו הינם חזקים מאוד. יש להם מנוע עוצמתי במיוחד והלהב שלהם חד מאוד. מהירות הסיבוב של מסורים אלו גבוהה מאוד וגולת הכותרת זה היהלום. שבבי יהלום שמצפים את להב המסור. זה למעשה הופך את המסור לחד, מהיר וממוקד מאין כמותו.

בדיקה ראשונית של השטח

לפני שמתחילים לבצע את העבודה בפועל, המומחים לניסור בטון יבדקו לעומק את האזור אותו הלקוח מבקש לנסר. הם יוודאו כי אין תשתיות בתוך הקיר, לא מדובר בעמודים של הבניין וכי אין כל מניעה בביצוע הניסור הרצוי.

לאחר שיתברר מעבר לכל ספק כי הניסור לא יפגע כלל בקיר, יתקדמו הלאה.

סימון וניסור

הניסור במסור היהלום הוא ניסור מדויק שאמור להיעשות על הקו הרצוי, כי לא אמור להיות צורך אחר כך בתיקונים כפי שקורה בניסור הנעשה בכלים אחרים. על כן, ההכנה מראש היא קריטית ממש.

הניסור ייעשה במסור שמתאים לעובי הקיר כמו גם לגודל הניסור. ככל שמדובר יהיה בשטח ניסור גדול יותר, הרי שהעבודה תהיה מורכבת יותר. אך אל דאגה, בעזרת הציוד הנרחב אפשר יהיה להגיע לניסור הכי מקצועי והכי מושלם.

חיבור המסור אל הקיר לפי הסימון

ישנה אפשרות לנסר באופן ידני עם מסור היהלום ואפשר גם לנסר באופן אוטומטי. הניסור האוטומטי נעשה בעזרת מסילה אותה קובעים מראש ובעזרת שלט רחוק הניסור מתבצע.

בכל מקרה, הניסור יהיה ניסור מדויק ומקצועי שיענה על המטרות.

חשוב לסייג ולציין כי כל זה יהיה נכון אך ורק אם הניסור ייעשה על ידי איש מקצוע מומחה ומיומן שיש לו ניסיון בתחום הספציפי הזה של ניסור בטון.

למידע נוסף על מכונת ניסור בטון »

הניסור כולל חריגה או לא

בשביל לנתק את האלמנט (משטח הבטון) מהקיר לאחר החיתוך, נצטרך לחרוג מהגבולות. או שניתן לעשות זאת בצורה שונה ע"י הוספת קידוחים בפינות הגבולות. לדעת יותר קראו מה הם החריגות בניסור קיר בטון?

היתרונות של מסור היהלום

אז הבנתם עד כמה חשוב לבצע עבודות מהסוג הזה בעזרת אנשי מקצוע מומחים, אנשי מקצוע שיש להם גם את הציוד המקצועי הנכון והמתאים כמו גם אנשים שצברו ניסיון בתחום והם מסוגלים לתת מענה לכל צורך ולכל צורה של ניסור מתבקש.

היתרונות של מסור היהלום רבות הן וזו הסיבה שכך מבצעים כיום את הניסור בקירות בטון. כי בעזרת מסור היהלום מגיעים לתוצאות מופלאות.

  • ניסור ממוקד ומדויק.
  • ניסור בטוח הנעשה רק לאחר בדיקת השטח.
  • ניסור שלא מסכן את המבנה.
  • ניסור שאינו מרעיש בשל מהירות הלהב והחיתוך במכונה החדה.
  • ניסור עם מים ששומר על הסביבה נקייה מאבק בטון, משום שהמים סופחים את האבק.

ניסור בטוח לעובדים – בגלל שהאבק לא מתפשט באזור, העובדים נהנים מסביבת עבודה ידידותית. האבק לא חודר לעיניהם, הוא לא נשאף אל תוך דרכי הנשימה ובאופן כללי נמנעים גם נזקים למכשירי חשמל ורהיטים שהאבק המתפשט א עושה איתם טוב.

לעוד שירותי ניסור בטון »

שירותי ניסור של חברת היהלום
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
ניסור קירות טרומיים
חברת היהלום מתמחה בביצוע ניסור קירות טרומיים. שימוש במנוף במידת הצורך, ושמירה על כללי הבטיחות בראש ובראשונה. ואנו מצוידים בכלים הטובים ביותר בשוק. צרו קשר כבר עכשיו!
ניסור צינורות בטון
ניסור צינורות בטון באמצעות מכשור מתקדם ביותר, של חברת היהלום. לביצוע חיתוך מדויק בכל עובי וגודל. חברת היהלום מובילה בתעשיית הניסור בטון ונותנת את השירות הטוב ביותר, במחירים מעולים.
ניסור פרגולת בטון
ביצוע שירותי הסרת פרגולות מבטון. ע"י טכנולוגיית מסור יהלום, לניסור קל ומהיר. ניסור פרגולת בטון בקלות ובמהירות חברת היהלום.
מאמרים נוספים - מידע מקצועי ניסור בטון ביהלום
השירותים העיקריים של חברת היהלום
ניסור בטון ביהלום
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי ניסור בטון ביהלום, לחצו על הכפתור.
קידוח בטון ביהלום
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי קידוח בטון ביהלום, לחצו על הכפתור.
הריסת מבנים ביהלום
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי הריסת מבנים ביהלום, לחצו על הכפתור.