חיתוך בטון בלייזר האם זה אפשרי?

חיתוך בטון בלייזר

חיתוך בטון זה סיפור המחייב מקצועיות, ידע, ניסיון וכמובן ציוד מתאים. האם אפשר לבצע חיתוך בטון בלייזר? אם כן, למי ומתי זה מתאים? ננסה לבדוק את העניין.

חיתוך בטון זוהי משימה מורכבת ולרוב היא נעשית בעזרת מסור בטון. מדובר במסור מיוחד שמצויד בלהבים המשלבים שבבי יהלום וזה מה שעושה את המוסר לחד וכזה שמצליח להתגבר גם על הבטון הכי קשיח.

מעבר למסור היהלום יש גם אמצעים נוספים לצורך ביצוע החיתוך של הבטון. מודבר בלייזר. ישנה אפשרות לחתוך בצורה מאוד מדויקת את הבטון וזאת בעזרת טכניקת לייזר.

כיצד מתבצע חיתוך בטון בלייזר

בעזרת טכניקת לייזר ניתן לבצע חיתוך מאוד מדויק של הבטון. כאשר הדבר נעשה בעיקר במבנים או בכורים גרעיניים שם נדרשת עבודה מאוד זהירה לצד רמת דיוק גבוהה במיוחד. התוצאות הן לרוב מושלמות ממש.

בסרטון ניתן לראות חיתוך בטון בלייזר בצורה מדויקת

עם זאת, אנחנו עדיין לא ממש פוגשים את השיטה הזו שימושית כפי שאנחנו מכירים את מסור היהלום. הסיבה לכך ברורה. הניסור בעזרת לייזר הוא ניסור הרבה יותר יקר. זאת לאור העבודה כי לצורך ביצוע חיתוך כזה נדרשת מקצועיות ברמה גבוהה מאוד לצד שימוש בציוד יקר ומקצועי ביותר. זו הסיבה העיקרית בשלה אנחנו עדיין רואים כי הדרך הכי מוכרת והכי פופולארית לחיתוך בטון היא באמצעות מכונת ניסור בטון.

דרכים נוספות לחתוך / לנסר בבטון

למעשה יש גם אפשרות לחתוך בטון באמצעות לחץ מים. זוהי שיטה חדשנית המאפשרת להגיע לתוצאות מעולות באמצעות זרם מים עוצמתי במיוחד המשלב גרגירים ששוחקים את הבטון במהלך הזרמת המים. זה מה שמוביל לחיתוך של הבטון.

השיטה הנבחרת היא לרוב באמצעות מסור היהלום. כל ניסור בחלל הביתי כמו ניסור קירות בטון, ניסור מדרגות או ניסור מסתור כביסה וכדומה… נעשה בצורה מושלמת בעזרת מסור היהלום.

אך כדי להבטיח אכן את התוצאות המושלמות באמת. חשוב לפנות לשם כך אל אנשי מקצוע מומחים בתחום ניסור בטון ביהלום. שיש להם הן את הידע המקצועי, הן את הניסיון בתחום. וגם את כל הציוד הנדרש לצורך ביצוע מקצועי של הניסור.

אולי יעניין אותך לקרוא:

שירותי ניסור של חברת היהלום
ניסור בטון בחניונים
חברת היהלום מבצעת עבודות חיתוך בבטון ע"י טכנולוגית מסור יהלום. ברשותנו ציוד חדש [2022] ✔ עמידה בזמנים ✔ ניסור בטון בכל עובי ✔ מסור היהלום
ניסור מדרכה
ביצוע של ניסור מדרכה ע"י מסור יהלום - לביצוע מדויק! אנו בחברת היהלום מחזיקים בכלים הייעודים לביצוע ניסור של מדרכות, ובמחירים משתלמים במיוחד.
ניסור בטון
ניסור כבישים / אספלט ע"י מסור היהלום » קבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. ואנו מבטיחים לכם עמידה בזמנים וביעדים.
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
מאמרים נוספים - מידע מקצועי ניסור בטון ביהלום
ניסור בטון עשה זאת בעצמך
ניסור בטון עשה זאת בעצמך

רוצים לנסר קיר בטון בעצמכם? לפניכם מדריך ניסור בטון עשה זאת בעצמך. במדריך נסביר על הפעולות שצריך לבצע במכונת ניסור בטון ועוד… המשיכו לקרוא

קרא עוד »
השירותים העיקריים של חברת היהלום
ניסור בטון ביהלום
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי ניסור בטון ביהלום, לחצו על הכפתור.
קידוח בטון
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי קידוח בטון ביהלום, לחצו על הכפתור.
הריסת מבנים
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי הריסת מבנים ביהלום, לחצו על הכפתור.
כלי נגישות