כיצד קובעים מחיר ניסור בטון

כיצד קובעים מחיר ניסור בטון

אנשים שזקוקים לשירות של ניסור בטון לא תמיד יודעים לקראת מה הם הולכים. וכמה כל הסיפור הזה יעלה להם. אז אנחנו כאן כדי להסביר לכם מעט. ולתת לכם את הפרמטרים המרכיבים את המענה לשאלה שלכם – כיצד קובעים מחיר ניסור בטון? המשיכו וקראו.

בגדול נוכל לומר לכם כי ניסור בטון מתחיל בעלות של 150 ₪. אך זה יהיה ממש לא מדויק ולא אחראי לתת לכם הצעת מחיר באופן כזה. כי ניסור בטון מתומחר בצורה מאוד מדויקת. בהתאם לסוג העבודה על פי הפרמטרים הבאים.

הפרמטרים לקביעת מחיר ניסור בטון

לפניכם הפרמטרים העיקריים לקביעת מחיר ניסור בטון, שמקובל על כל החברות המובילות בתחום הניסור בטון.

אורך הניסור במטרים – ככל שהניסור יהיה ארוך יותר. ולאורך של מטרים רבים יותר, המחיר למטר ירד בהתאם. ברור שהניסור עצמו יעלה לכם יותר ככל שמדובר יהיה בעבודה היקפית יותר.

עובי הבטון – יש בטון ויש בטון. הבטון קיים בכמה וכמה עוביים ובהרכבים משתנים. יש בטון שמכיל פלדה וברזלים ויש בטון שהוא דק יחסית. לכל סוג של בטון יש את הכלים המיוחדים המתאימים לו. כאשר כל אחד מושכר בתעריף אחר כמובן. ככל שהבטון שלכם יהיה עבה ומחוזק יותר הרי שהניסור שלו יהיה יקר יותר.

הגישה למקום העבודה – לא תמיד מדובר בניסור של קיר בטון או משטח בטון. שהגישה אליו היא חלקה ופשוטה. לא פעם מדובר בניסור של משטח בטון שהגישה אליו היא בעייתית ממש. כמוח למשל ניסור של תקרת בטון או ניסור של מרפסת בטון בקומה גבוהה וכן הלאה. לצורך ביצוע פעולות אלו יש לעשות שימוש במנופים, בציוד קשירה ועוד אמצעים שונים שייקרו את העבודה בפועל.

פינוי הבטון – הפינוי של חלקי הבטון מוטל על מבצע העבודה. מדובר בסעיף נוסף המשפיע על המחיר של כל העבודה. הפינוי הוא לא תמיד כל כך פשוט. יש מצבים אשר בהם יהיה צורך לרסק את הבטון קודם הפינוי מה שישפיע גם כן על המחיר הסופי.

רוצים לדעת כמה עולה ניסור בטון? לחצו כאן »

איך בוחרים חברה לניסור בטון?

כשאתם מחפשים איש מקצוע או חברה מקצועית שיבצעו עבורכם את העבודה. חשוב שתתייחסו לדברים הבאים. וזאת על מנת להבטיח כי אכן תיהנו מעבודה מקצועית, איכותית, יעילה ובטוחה.

  • ניסיון – הניסיון זה הדבר החשוב ביותר והנכס של כל יש מקצוע. ככל שמדובר יהיה באיש מקצוע מנוסה יותר הרי שהוא יצליח לבצע טוב יותר את המוטל עליו.
  • ציוד מתקדם – חשוב לבדוק כי מדובר בחברה שעובדת עם ציוד מתקדם. בתחום הזה של ניסור בטון חייב להבטיח תוצאות הכי טובות.
  • התרשמות מעבודות – תמיד כדאי לראות פרויקטים ועבודות של אותו איש מקצוע. 'טוב מראה עיניים'. זה מה שייתן לכם באמת את האינדיקציה. האם אכן מדובר בביצוע איכותי כמו שאתם רוצים גם אצלכם.

אולי יעניין אתכם לקרוא:

שירותי ניסור של חברת היהלום
ניסור בטון בחניונים
חברת היהלום מבצעת עבודות חיתוך בבטון ע"י טכנולוגית מסור יהלום. ברשותנו ציוד חדש [2022] ✔ עמידה בזמנים ✔ ניסור בטון בכל עובי ✔ מסור היהלום
ניסור מדרכה
ביצוע של ניסור מדרכה ע"י מסור יהלום - לביצוע מדויק! אנו בחברת היהלום מחזיקים בכלים הייעודים לביצוע ניסור של מדרכות, ובמחירים משתלמים במיוחד.
ניסור בטון
ניסור כבישים / אספלט ע"י מסור היהלום » קבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. ואנו מבטיחים לכם עמידה בזמנים וביעדים.
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
מאמרים נוספים - מידע מקצועי ניסור בטון ביהלום
ניסור בטון עשה זאת בעצמך
ניסור בטון עשה זאת בעצמך

רוצים לנסר קיר בטון בעצמכם? לפניכם מדריך ניסור בטון עשה זאת בעצמך. במדריך נסביר על הפעולות שצריך לבצע במכונת ניסור בטון ועוד… המשיכו לקרוא

קרא עוד »
השירותים העיקריים של חברת היהלום
ניסור בטון ביהלום
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי ניסור בטון ביהלום, לחצו על הכפתור.
קידוח בטון
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי קידוח בטון ביהלום, לחצו על הכפתור.
הריסת מבנים
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי הריסת מבנים ביהלום, לחצו על הכפתור.
כלי נגישות