מתי צריך לשבור קיר בטון? וכמה עולה?

כמה עולה לשבור קיר בטון

חושבים על חלוקה מחדש של הבית? רוצים להזיז קיר, לבטל קיר או לחבר חללים? ברור שיהיה עליכם להיעזר בשירות של אנשי מקצוע כדי לשבור קירות. כאן אתם בוודאי שואלים כמה עולה לשבור קיר בטון? איך מתמחרים את העבודה ובכלל איך בוחרים את איש המקצוע לשם כך?

כל התשובות לכל השאלות שלכם כאן במאמר.

מתי צריך לשבור קיר ?

שבירת קיר היא חלק מתוך מכלול של עבודות הנעשות בדרך כלל בתהליך של שיפוצים. אם זה כאשר רוצים לחבר בין שני חללים בבית כמו מטבח סלון ואם זה כשרוצים להגדיל חדר אחד על חשבון חדר אחר. לא ממש משנה מהי הסיבה לשבירת הקיר. בכל מקרה חשוב מאוד לבצע את העבודה בצורה מקצועית עם הקפדה על כל כללי הבטיחות. זאת על מנת להבטיח כי לא תהיה כל פגיעה בשאר חלקי המבנה וכי השבירה לא תשפיע כלל על הקירות הסמוכים.

כמה עולה לשבור קיר בטון
שבירת קיר בטון בקונגו

זה נראה אולי כמעט בלתי אפשרי אך עם ציוד מיוחד שנועד לצורך הניסור בבטון תוכלו בהחלט להגיע לתוצאות המדויקות והבטוחות באמת.

כמה עולה לשבור קיר בטון?

זה לא יהיה ממש אחראי מצדנו לתת לכם כאן מחיר אחיד לשבירת קירות. זאת משום שיש כמה וכמה פרמטרים אשר אלו משפיעים בסופו של דבר על המחיר. עם זאת נוכל לתת לכם הצעת מחיר גלובלית על קיר בטון פנימי סטנדרטי שהוא בעובי 20 ס"מ, נניח שמדובר יהיה בשבירה של קיר בגודל 2.5*3 מטר, המחיר לכל מטר שבירה יעמוד על 800 ₪ שזה אומר סה"כ לתשלום – 6,000 ₪.

ברוב המקרים יהיה צורך לטייח ולצבוע את הקירות האנכיים לקיר ששברנו וכן יידרש פינוי של הבטון מהקיר שנשבר. כל אלו מגולמים גם כן במחיר ובעלויות של שבירת קיר הבטון.

ההבדל בין שבירת קיר לניסור בטון

כאשר מדובר בשבירת קיר, יש סיטואציות שונות וסוגים שונים של קירות. כל קיר יש לו את הביצוע שלו וכך גם את העלות שלו. מעבר לאפשרות של שבירת קיר בטון יש אופציה להשתמש בכלי שנועד עבור זה, מכנות ניסור בטון ביהלום. באמצעות כלי זה ניתן לחתוך קירות מבטון בצורה יעילה ומדויקת, שירות זה נקרא 'ניסור בטון ביהלום'.

ניסור בטון - היהלום
ניסור בטון בדיסק יהלום

יש קירות גבס ויש קירות בלוק. שבירה שלהם היא הרבה פחות סבוכה והיא לא דורשת כלים מתקדמים. כפי שקורה כאשר מדובר בשבירה של קיר בטון.

עם זאת, שבירה של קיר בטון ביחס לניסור של קיר בטון מחייבים שניהם כלים מיוחדים שנועדו לצורך כך. וזאת על מנת להבטיח כי אכן המלאכה תתבצע בצורה מדויקת, באופן זהיר. ועם הבטחה לתוצאות יעילות, מדויקות ובטוחות.

חשוב לציין! כי שבירה של קיר בטון מחייב אישור של קונסטרוקטור. כדי להבטיח כי שבירה של הקיר לא תסכן את הבית ואת הבניין כולו.

בכל מקרה של שבירת קיר בטון וגם של ניסור קיר בטון, חשוב לפנות אל אנשי מקצוע מומחים בתחום. שיש להם את הכלים ואת הידע המקצועי איך וכיצד לבצע את המשימה.

שירותי הריסה, ניסור של חברת היהלום
ניסור בטון בחניונים
חברת היהלום מבצעת עבודות חיתוך בבטון ע"י טכנולוגית מסור יהלום. ברשותנו ציוד חדש [2022] ✔ עמידה בזמנים ✔ ניסור בטון בכל עובי ✔ מסור היהלום
ניסור מדרכה
ביצוע של ניסור מדרכה ע"י מסור יהלום - לביצוע מדויק! אנו בחברת היהלום מחזיקים בכלים הייעודים לביצוע ניסור של מדרכות, ובמחירים משתלמים במיוחד.
ניסור בטון
ניסור כבישים / אספלט ע"י מסור היהלום » קבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. ואנו מבטיחים לכם עמידה בזמנים וביעדים.
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
מאמרים נוספים - כללי, מידע מקצועי ניסור בטון ביהלום
ניסור בטון עשה זאת בעצמך
ניסור בטון עשה זאת בעצמך

רוצים לנסר קיר בטון בעצמכם? לפניכם מדריך ניסור בטון עשה זאת בעצמך. במדריך נסביר על הפעולות שצריך לבצע במכונת ניסור בטון ועוד… המשיכו לקרוא

קרא עוד »
השירותים העיקריים של חברת היהלום
ניסור בטון ביהלום
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי ניסור בטון ביהלום, לחצו על הכפתור.
קידוח בטון
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי קידוח בטון ביהלום, לחצו על הכפתור.
הריסת מבנים
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי הריסת מבנים ביהלום, לחצו על הכפתור.
כלי נגישות