מהי פרגולת בטון?

כולנו מכירים את הפרגולה. מזג האוויר הישראלי מחייב אותנו בהקמתם.
פרגולה מספקת לנו הצללה .ומאפשרת לבני הבית את הזכות ליהנות מישיבה בחצר גם בחודשי הקיץ החמים
לרוב הפרגולות אותם רובנו מכירים. הן פרגולות עץ הבנויות בשתי וערב, ועליהם נמתח בד הצללה או לחילופין סכך עץ.

מדוע הריסת פרגולת בטון?

בניגוד לכל אתיקה עיצובית ואדריכלית. קיימות כיום גם פרגולות בטון. אלו נבנו לרוב בשנות ה80 וה90 משום שיעילותם כיום היא איננה ברורה.פרגולת בטון מסבכת אותנו לא מעט כאשר אנו רוצים להרחיב את החצר הישנה. ואנו נתקלים בבעיה עמודי הפרגולה צריכים להיהרס לטובת הרחבת החצר. אילו הפרגולה הייתה מורכבת מעץ, או לחלופין מאלומיניום. יכולנו להמשיך ליהנות ממנה עוד שנים רבות.כעת שכבר גילינו את הבעייתיות של פרגולת הבטון. אנו ניגשים לבחור בעל מקצוע. ראשית נברר מה הדרך הטובה ביותר עבור הריסת פרגולת בטון.

העבודה לאחר ניסור פרגולת בטון

לאחר ניסור פרגולת בטון. השטח נשאר נקי ומוכן לקראת התקנת הפרגולה החדשה. התקנת פרגולת העץ יכולה להתחיל ישירות אחר סיום העבודה עם חברת היהלום. ניסור פרגולת בטון על ידי הכלים המתקדמים אשר ברשותנו. מקדמת את הבנייה שלכם במהירות וביעילות. חוסכת ימי עבודה. אשר מתורגמים ישירות לחיסכון כלכלי שלכם.

ניסור פרגולת בטון מדוע?

ובכן ישנם כמה פתרונות לבעיית ההריסה של פרגולת בטון. ישנם כאלה שיעבדו בסיכון רב על ידי קונגו או כלי הריסה אחר ובכך יסכנו לא רק את עצמם. אלא גם את שארית הפליטה בחצר. עבודות אלו יכולים לעלות לכם ביוקר. ניסור פרגולת בטון באמצעות חברת יהלום. היא הפתרון ההולם בשבילכם! חברת היהלום משתמשת במנסרי בטון מיוחדים העובדים על מכונת ניסור שחותכת את הבטון על ידי דיסק אשר מכוסה בשבבי יהלומים. דיסק זה מגיע לרמות דיוק הגבוהות ביותר בתעשייה. ● פתרון זה הוא ראשית כל הבטיחותי ביותר עבורכם ניסור הבטון מתבצע על ידי שלט רחוק ומונע פגיעה באנשים. חתיכות הבטון המנוסרות נופלות על צמיגי גלגלים שהנחנו לפני תחילת העבודה ומונעות פגיעה ברצפת החצר, ושומרות על שלמות המבנה.● שנית ניסור פרגולת בטון על ידי חברת היהלום היא השיטה הנקייה ביותר בתחום הבנייה. מבנה המכונה בנוי כך שבעת פעולת הניסור ישנו זרם מים שוטף על הדיסק החותך. דבר המונע אבק מיותר. ונותן לנו עבודת ניקוי הקלה ביותר לאחר סיום העבודה.●עבודת ניסור פרגולת בטון. היא גם השקטה ביותר מול עדיפויות אחרות. דבר המונע מכם אי נעימות מהשכנים ומהסובבים אתכם. כמו כן פינוי חלקי הבטון המנוסרים נעשה ישירות למכולה הבנייה אשר נמצאת מחוץ לביתכם ומונע מכם את הלכלוך הרב שנעשה בפתרונות אחרים.

חברת היהלום

הצטרפו אלינו ותיהנו משירות נהדר עם מאגר לקוחות גדול שנהנה מידיי יום מעבודת הניסור של
חברת היהלום. צרו עמנו קשר טלפוני ונציגנו יעמוד לשירותכם בכל שעות היום: