מכונת קידוח בטון איך היא פועלת

מכונת קידוח בטון

שיטת הקידוח באמצעות מכונת קידוח בטון עם מקדח יהלום. זוהי השיטה היעילה ביותר שיש לנו היום לצורך יצירת חורים בבטון. בעזרת מקדח היהלום אנחנו יכולים לקבל את החורים הכי מדויקים. והכי ממוקדים כאשר אלו יכולים לנוע בכל קוטר (צול) רצוי. מכונת הקידוח מסוגלת לקדוח חורים החל מקוטר של שמונה מילימטרים בלבד והיא יכולה גם להגיע לקידוחים שהם בקוטר של אלף חמש מאות מילימטר.

איך פועלת מכונת קידוח בטון:

אז הקידוח עצמו לרוב מתבצע ממש תוך דקות או אפילו שניות ספורות. הסוד טמון בהכנה מראש לקראת הקידוח. אם רוצים לבצע את העבודה במהירות, ביעילות ותוך חיסכון בזמן.

צעד ראשון – קיבוע המקדח למקום הקידוח הרצוי

כדי לבצע את הקידוח הרצוי, יש לקבע היטב את המסילה של המקדח אל הקרקע או לקיר. על מנת להגיע לתוצאות הכי מדויקות. במיקום שאנחנו רוצים את הקידוח.

הקיבוע של המסילה כרוכה בקידוח חור (יחסית קטן) נוסף בקרקע או בקיר הבטון. על מנת לקבע את המסילה באמצעות ברגים מתאימים. או באמצעות וואקום חזק במיוחד כדי להגן על הקיר.

ברגע שהמסילה תהיה מקובעת היטב על מקומה. היא תוכל להתמקד במקום שם יידרש הקידוח.

צעד שני – חיבור המקדח אל המסילה

לאחר שקיבענו את המסילה מניחים את מנוע המקדח על המסילה, ומחברים את כוס הקידוח הרצוי (למידע נוסף על כוסות קידוח יהלום). החיבור מתבצע בקלות ממש, מפני שהכל בנוי בצורה כזאת כמו לגו.

צעד שלישי – חיבור צינור המים

המים הם חלק בלתי נפרד מכל מה שכרוך בדבר הזה של קידוח בטון. מחברים צינור מברז המים הקרוב אל הפתח המיוחד שיש לשם כך במקדח הבטון. הפעולה הראשונה טרם הקידוח זוהי הרטבת השטח שם עומד להתבצע הקידוח. ברגע שהבטון רטוב אפשר להתחיל בעבודה.

למה צריך מים למכונת קידוח בטון?

המים יועילו בכך שהמכונה לא תתחמם בעקבות הקידוח. ומעבר לכך, כל אבק הבטון שעולה בדרך ככל במקומות כאלה בהם עוסקים בקידוח או ניסור בטון, לא יתפזר כלל באוויר. וזאת הודות למים שיזרמו וילוו את מהלך הקידוח.

זה מה שלמעשה הופך את כל הסיפור הזה להרבה יותר פשוט גם מבחינת הניקיון. אבק הבטון הרעיל לא יעלה לאוויר. ואנשי הצוות שמבצעים את העבודה לא ייאלצו לשאוף את האוויר הרעיל. מה שיתרום רבות לאיכות העבודה וכך גם איכות החיים שלהם.

צעד אחרון – חיבור החשמל

לאחר שהכל מוכן מחברים את החשמל למכונה, ומתחילים בעבודה. שימו לב שאת החשמל מחברים רק לאחר שהכל מוכן מפני בטיחות.

אחרי שכל הפרטים מסודרים, המכונה מחוברת לקרקע או לקיר אותו אתם עומדים לנסר, אפשר ללחוץ על הכפתור.

ישנם כפתורים אשר מאפשרים את השליטה על כל תהליך העבודה כאשר מדובר במלאכה ממש קלה ולא מאמצת. אך כדי שאכן תתקבלנה התוצאות הרצויות, חובה לפנות אל אנשי מקצוע שיש להם אתה מומחיות המיוחדת, את הכלים המתאימים, את המקצועיות ואת הניסיון בביצוע עבודות ניסור מהסוג הזה.

סרטון שממחיש את כל הפעולות להפעלת המכונה

HOW TO use Hilti DD 120 diamond coring tool for wet drilling into concrete

אנשי המקצוע שעושים את העבודה

הדבר הנכון ביותר הוא לפנות אל אנשי מקצוע מומחים לתחום הזה של קידוח בבטון על מנת שהם יספקו את המענה המקצועי. זה כולל את השימוש בכלים המקצועיים והמתאימים. וזה כולל כמובן את הצוות המיומן שמסוגל להבטיח את המענה המדויק בהתאם לצורך.

קידוחי תפר
קידוח בטון ע"י חברת היהלום

אולי יעניין אותך לקרוא:

שירותי קידוח של חברת היהלום
קידוח בטון 10 צול
קידוח חור למזגן עם הציוד המשוכלל והמתקדם ביותר לקידוח נקי ומהיר. יחד עם מיומנות, מקצועיות וניסיון רב.
קידוח לנקודת גז
חברת היהלום מתמחה בשירותי קידוח לנקודת גז. אנו משתמשים בכלים משוכללים ביותר, ובמקדח יהלום ליצירת חורים בבטון. המשיכו לקרוא על קידוח לגז.
פתיחת מ
חברת היהלום מתמחה בכל סוגי קידוחי בטון ליצירת מעבר לארובה. במדריך זה אנו נסביר כיצד עובד התהליך. עד ליצירת מעבר להקמת ארובה בבית שלכם.
קידוח בטון 12 צול
באיזה שימושים נצטרך בקידוח 12 צול? מה המחירים של קידוח כזה? וכל מה שצריך לדעת, המשיכו לקרוא.
מאמרים נוספים - מידע מקצועי קידוח בטון
איך לקדוח בקיר בטון
איך לקדוח בקיר בטון?

רוצים לקדוח בקיר בטון ולא יודעים איך? המדריך הזה יעזור לכם לדעת איך לקדוח בקיר בטון. מה להכין? ואיך לבצע את הקידוח בצורה מושלמת? המשיכו לקרוא

קרא עוד »
השירותים העיקריים של חברת היהלום
ניסור בטון ביהלום
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי ניסור בטון ביהלום, לחצו על הכפתור.
קידוח בטון
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי קידוח בטון ביהלום, לחצו על הכפתור.
הריסת מבנים
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי הריסת מבנים ביהלום, לחצו על הכפתור.
כלי נגישות