מחפשים ניסור בטון בזול? הזהרו מהדברים הבאים

ניסור בטון בזול

זקוקים לשירות של ניסור בטון? ואתם מחפשים ניסור בטון בזול? במאמר זה נסביר לכם את הסכנות בבחירה של חברת ניסור בטון רק על סמך המחיר הזול ביותר.

חשוב שתדעו! יש הרבה שמציעים את השירות של ניסור בטון. מהם יקרים יותר ומהם זולים יותר. לא כדאי לרוץ על ה'זול' כי ניסור בטון בזול עשוי לעלות לכם בסופו של דבר ביוקר. אנחנו כאן עם הדברים שצריך להיזהר מהם בבחירת ניסור בטון בזול.

חוסר מקצועיות

ניסור של קירות בטון זה לא סתם ניסור כמו בכל קיר אחר. הניסור חייב להיעשות בצורה מאוד מקצועית על ידי אדם שיש לו את הניסיון בתחום ועל כן הוא גם מומחה לביצוע העבודה.

יש אנשים שרוכשים את הציוד או אפילו רק שוכרים אותו. והם מיד רוצים לקפוץ למים ולבצע עבודות של ניסור ללקוחות פרטיים. חשוב לדעת כי ניסור שאינו מקצועי גם יארך הרבה מאוד זמן, שזו הבעיה הקטנה. הבעיה הגדולה היא שהתוצאות לא תהיינה מקצועיות כלל.

הניסור לא יהיה אסתטי, הוא לא יהיה מדויק… ובקיצור, חוסר המקצועיות יבלוט לאורך כל הדרך.

סכנות רכוש ומבנה

ניסור שאינו מקצועי מהווה סיכון ממשי לרכוש וגם למבנה. כי ניסור של בטון היא פעולה שלא יכולה להתבצע סתם כך בלי היערכות מראש, ובדיקה מקצועית של השטח. הניסור עשוי לפגום בחלקים אחרים במבנה. ואף לערער את יציבותו ואת בטיחותו של כל המבנה כולו.

סכנות חיי אדם חלילה

ניסור שאינו אחראי עלול לגרום לנפילות של חלקי בטון גדולים. ובכך לסכן חיי אדם. וכבר היו דברים מעולם. אנשי מקצוע מומחים יודעים איך לתכנן את השטחת וכיצד לבצע את העבודה בלי שיהיו נפגעים חלילה.

בחלק מהמקרים מספיק להזיז את האנשים ממקום הביצוע. אך במקרים רבים נצטרך להוסיף שירות של מנוף אליו נחבר את הבטון ונמנע את נפילתו.

חריגות של הניסור

ניסור בטון מעיקרו הוא ניסור מאוד מדויק ואין בו כל חריגות מהתכנון המקורי. זאת אך ורק בתנאי שמי שיבצע את העבודה יהיה איש מקצוע מומחה שיודע איך להפעיל את המכונה.

ניסור שנעשה שלא במקצועיות הנדרשת עשויה להתבצע עם חריגות וניסור במקומות שם הם לא רצויים.

» למידע נוסף על חריגות של ניסור בטון

אין ביטוח

חברה גדולה היא חברה מבוססת שדואגת גם לביטוחים הנדרשים.

ניסור שנעשה שלא בצורה מקצועית הוא ניסור שלא ייעשה עם הביטוחים הנדרשים. פשוט בגלל שלמבצע העבודה אין בכלל ביטוח. אז נכון שאנחנו מקווים תמיד שהניסור יעבור בשלום ללא כל פגע או נזק. אך אם חלילה כן יקרה משהו, הרי שמול איש מקצוע בלי ביטוח לא יהיה לכם באמת מה לעשות, ואיך לקבל פיצויים.

לא יעמדו בזמנים (בפרויקט בנייה זה יכול להיות ממש גרוע)

בכל מה שקשור לתחום הזה של בנייה ושיפוצים. אנחנו יודעים שגם אם יש לו"ז לא תמיד זה אמיתי. תמיד יש חריגות. בעבודה לא מקצועית הדבר נכון שבעתיים.

ניסור חגורת בטון

חברת היהלום – הכתובת המקצועית ביותר!

חברת היהלום לשירותכם לשירות יעיל, אמין, בטיחותי, מדויק והכי חשוב – מקצועי!
להזמנות והצעת מחיר חייגו עכשיו – 077-997-2201

שירותי ניסור של חברת היהלום
ניסור בטון בחניונים
חברת היהלום מבצעת עבודות חיתוך בבטון ע"י טכנולוגית מסור יהלום. ברשותנו ציוד חדש [2022] ✔ עמידה בזמנים ✔ ניסור בטון בכל עובי ✔ מסור היהלום
ניסור מדרכה
ביצוע של ניסור מדרכה ע"י מסור יהלום - לביצוע מדויק! אנו בחברת היהלום מחזיקים בכלים הייעודים לביצוע ניסור של מדרכות, ובמחירים משתלמים במיוחד.
ניסור בטון
ניסור כבישים / אספלט ע"י מסור היהלום » קבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. ואנו מבטיחים לכם עמידה בזמנים וביעדים.
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
מאמרים נוספים - מידע מקצועי ניסור בטון ביהלום
ניסור בטון עשה זאת בעצמך
ניסור בטון עשה זאת בעצמך

רוצים לנסר קיר בטון בעצמכם? לפניכם מדריך ניסור בטון עשה זאת בעצמך. במדריך נסביר על הפעולות שצריך לבצע במכונת ניסור בטון ועוד… המשיכו לקרוא

קרא עוד »
השירותים העיקריים של חברת היהלום
ניסור בטון ביהלום
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי ניסור בטון ביהלום, לחצו על הכפתור.
קידוח בטון
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי קידוח בטון ביהלום, לחצו על הכפתור.
הריסת מבנים
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי הריסת מבנים ביהלום, לחצו על הכפתור.
כלי נגישות