ניסור בטון בירוחם

מתקינים מזגן חדש על קיר בטון? מחפשים שירותי ניסור בטון בירוחם להתקנת צנרת בקיר בטון? שירותי ניסור בטון וקידוח בטון בירוחם - רק אצלנו!

ניסור וקידוח בטון בירוחם

עבודות בנייה, שיפוצים ואפילו הריסה מצריכות שירותי ניסור בטון וקידוח בטון. הבטון הינו חומר עיקרי ואפילו הכרחי לצרכי בנייה, בגלל תכונותיו. הבטון מאופיין בקשיחות, אז איך ניתן לעבוד איתו בצורה נוחה? כיצד מבצעים עבודות שיפוצים, או אפילו הריסה על מבנה בטון? איך מתקינים מזגן על קיר בטון, או תשתית כבלים? בדיוק בגלל זה אנו מציעים שירותי קידוח וניסור בטון בירוחם. תוכלו להזמין שירותי ניסור בטון בירוחם לעבודות בנייה, שיפוצים או הריסה. את הבטון ניתן לחתוך באמצעות מסור יהלום איכותי, וכמובן שבצורה נכונה ובטוחה. עבודת ניסור בטון שנעשית בצורה חובבנית, או באמצעות כלים שאינם מתאימים, כנראה תגרום לסדקים ושברים בקיר. בנוסף לכך, אנו משתמשים בכלים המתקדמים ביותר בתחום. באמצעות מסילות מותאמות אנו מבצעים כל עבודת ניסור בטון בירוחם בצורה מדויקת מאוד. גם קידוח בטון מצריך תכנון ועבודה בצורה הנכונה, משום שעבודת קידוח בקיר בטון עלולה לגרום לשברים, סדקים ואפילו פגיעה בצנרת או בנקודות חשמל. בנוסף לכך, קיימים סוגים שונים של בטון וחשוב להבין את ההבדלים ביניהם כשמזמינים שירותי ניסור בטון בירוחם.

סוגי הבטון:

בטון מוכן – סוג בטון פש, וניתן להכין אותו באתר הבנייה בכמויות קטנות משום שהכנתו פשוטה מאוד. כמויות גדולות של בטון ניתן להביא מהמפעל באמצעות מערבל בטון גדול.

בטון מזוין – סוג הבטון נפוץ במיוחד בעבודות בנייה, ואולי אפילו הנפוץ ביותר. הוא נקרא ככה משום שתהליך הכנתו זהה להכנת בטון רגיל, אך מיצקים אותו על גבי רשתות פלדה או מוטות פלדה וכך תכונות החוזק של הפלדה מחזקות את הבטון.
בטון מזוין – סוג הבטון נפוץ במיוחד בעבודות בנייה, ואולי אפילו הנפוץ ביותר. הוא נקרא ככה משום שתהליך הכנתו זהה להכנת בטון רגיל, אך מיצקים אותו על גבי רשתות פלדה או מוטות פלדה וכך תכונות החוזק של הפלדה מחזקות את הבטון.
בטון דרוך – ההכנה של בטון זה דומה להכנת בטון מזוין, באמצעות מוטות פלדה, אך בתהליך זה מוסיפים עומס מלאכותי לצורך ניטרול לחצים חיצוניים המופעלים על הבטון. הכנת הבטון הדרוך מתבצעת באמצעות מתיחת מוטות הפלדה לפני, או תוך כדי יציקת הבטון, ולאחר מכן כח ה"דריכה" מועבר ממוטות הפלדה אל הבטון ומסוגל לנטרל לחצים חיצוניים
בטון דקורטיבי – בטון מיוחד לצרכי עיצוב ואומנות, שתהליך הכנתו שונה מבטון רגיל. קיים תהליך שילוב צבעים בתערובת הבטון, על מנת להטביע תבניות עיצוב שונות, וכך ניתן ליצר דוגמאות. ניתן לייצר בטון דמוי עץ, או לעצב את צבעי הבטוו בצורות שונות, יפות ומודרניות.
בטון חצי שקוף – קיים פיתוח חדש שגם הוא לצרכי עיצוב ואומנות עם בטון, ומאפשר יצירת בטון עם תכונות
שני סוגי הבטון האחרונים הם בעצם סוג בטון שבנוסף לתכונות החוזק והעמידות שלו, יש בהם גם יופי. אל עף התכונה הזאת, שהופכת את העבודה עם סוגי הבטון הללו למורכבת יותר, תוכלו להזמין שירותי ניסור בטון בירוחם גם עבור סוגי בטון אלו.

למה אנחנו?

כלי עבודה חדישים ומתקדמים!

מחירים זולים במיוחד!

שירות מקצועי ואדיב!

"ניסור וקידוח בטון בירוחם, זה רק עם היהלום"