ניסור בטון בירושלים

מחפשים חברת ניסור בטון בירושלים והסביבה? אצלנו תוכלו ליהנות משירות איכותי ביותר, וכמובן במחירים אטרקטיבים!

ניסור בטון בירושלים - תמונה של עבודה

ניסור וקידוח בטון בירושלים

תנופת הבנייה בעיר הבירה של ישראל רק הולכת וגוברת, במיוחד עם עלייה בהכרה הבינלאומית, מעבר שגרירות ארצות הברית והתיירות הרבה בעיר. סיבה נוספת לכך שהדרישה לשירותי ניסור בטון בירושלים גדולה היא משום שדירות רבות בירושלים ישנות וזקוקות לשיפוצים. שטחי מסחר גדולים נבנים והתעשייה מתפתחת, בנייני דירות חדשים מוקמים והצורך בניסור וקידוח בבטון רק גובר.

אצלנו מאמינים ששירות ניסור בטון מקצועי דורש גם ציוד מקצועי, ולכן איננו חוסכים במשאבים עבור פרויקטים לחיתוך בטון. ברשותינו מקדחי יהלום איכותיים, מסורים חדישים ואפילו מסילות מותאמות על מנת לבצע כל עבודה בדיוק מירבי. המסילות הללו מאפשרות קידוח וניסור בבטון בזוויות שונות ושיפועים משתנים, וכל זה עם שלט רחוק!

עבודות ניסור בטון, או עבודות הריסה דורשות מקצועיות ודיוק. אנו מציעים שירותי ניסור וקידוח בבטון בירושלים הן עבור לקוחות פרטיים והן עבור לקוחות עסקיים.

 

ניסור וקידוח בטון - גם עבור תשתיות

תשתיות עירוניות מורכבות ממערכות מסועפות של צנרת, וחלק לא קטן מצנרת זו עשויה מבטון, ומטרתה להוביל מי שופכין ומי גשמים. על מנת להתאים את גודל הצנרת יש צורך בשירות ניסור בטון ולפעמים גם קידוח בטון.

חיתוך בטון מדויק מאפשר לחבר את הצינורות אחד עם השני ומונע בעיות כגון דליפה, שברים וכו'. בנוסף לכך, על מנת שעיריות יעבדו על פרויקטים חדשים יש לפעמים צורך בהריסת מבנים. רוב המבנים עשויים לפחות בחלקם מבטון קשיח ומוצק, כגון בניין דירות ישן או חניון עזוב, והריסת המבנים צריכה להיעשות על ידי חברה עם ניסיון ומקצועיות.

הצוות שלנו מסוגל לבצע את כל סוגי העבודה הזו, ואפילו יותר! כשעובדים על ניסור או קידוח בטון בירושלים, חשוב לקחת בחשבון שמבנים רבים בנויים בחלקם מאבן ירושלמית, ולכן כל עבודה מתבצעת אך ורק לאחר תכנון קפדני ומעמיק.

ניסור בטון בירושלים - מה המחיר?

אם הגעתם עד לפה, אתם כנראה מעוניינים לשמוע קצת על המחירים שלנו לגבי ניסור בטון בירושלים.
קשה לתת הצעת מחיר מדויקת ללא פרטים, אך נשמח לספק השערה כללית של מחירים:

מחיר ניסור לפתיחת דלת בקיר בטון: החל מ 1200 ש"ח (לפני מע"מ)

מחיר ניסור לפתיחת חלון בקיר בטון: החל מ 900 ש"ח (לפני מע"מ) 

מחיר ניסור בטון לפי מטר: החל מ 150 ש"ח למטר (לפני מע"מ)

*מחירים לפי מטר מותנים במינימום 20 מטר רץ

חברת היהלום מזמינה אתכם להצטרף למשפחה גדולה. צרו איתנו קשר להצעת מחיר משתלמת.
ולקבלת עבודה ברף הגבוה ביותר בשוק.

" ניסור בטון בירושלים עושים רק עם היהלום"