ניסור בטון בתל אביב

מתקינים מזגן חדש על קיר בטון? זקוקים לשירותי ניסור בטון בתל אביב לפתיחת דלת בקיר בטון? שירותי ניסור בטון וקידוח בטון בתל אביב - רק אצלנו!

ניסור בטון בתל אביב

עבודות ניסור בטון, בנוסף לקידוח בטון, הם עבודות מורכבות, אך קריטיות לעבודות בנייה, שיפוצים והריסה. בטון הוא בעצם חומר חיוני מאוד בתחום הבנייה, אך ברגע שהוא נהיה קשה הוא מאבד את תכונות הגמישות שלו וקשה מאוד לעצב אותו בצורות שונות, ולכן יש צורך בשירותי ניסור בטון בתל אביב. באמצעות בכלים מיוחדים ומתקדמים, כגון מסור יהלום המותאם על גבי מסילות יעודיות, ניתן לבצע עבודות ניסור בטון וקידוח בטון בצורה מדויקת וללא נזקים.
לא מומלץ להשתמש בכלי עבודה שאינם מותאמים, או בצוות חסר ניסיון. במקרים אלו עלול להיגרם נזק למבנה, ואף לערער את יציבותו. לפני שמזמינים שירותי ניסור בטון בתל אביב חשוב לוודא שהחברה שמציעה את השירות הינה חברה איכותית, עם ניסיון בניסור בטון בתל אביב.

סוגי הבטון שקיימים

בטון מוכן – סוג בטון בסיסי מאוד שניתן לייצר באתר הבנייה, משום שההכנה שלו מאוד פשוטה והיא נעשית בעיקר כשאין צורך בכמות גדולה של בטון.
בטון מזוין – בטון נפוץ במיוחד, אולי אף הנפוץ ביותר. הבטון המזוין נקרא כך משום שבעצם מציקים אותו על מוטות או רשתות מפלדה וכך הוא מקבל את תכונות החוזק של הפלדה, ונהיה חזק הרבה יותר מבטון רגיל.
בטון דרוך – סוג בטון זה דומה מאוד לבטון מזוין, משום שיש שימוש במוטות פלדה, אך התהליך שונה ויוצר עומס מלאכותי על מנת לנטרל לחצים חיצוניים המופעלים על הבטון. התהליך מתבצע על ידי מתיחת מוטות הפלדה תוך כדי יציקת הבטון, ולאחר מכן הבטון מתקשה וכח ה"דריכה" מועבר לבטון ומנטרל לחצים חיצוניים. אנו מציעים שירותי ניסור בטון בתל אביב גם עבור בטון מסוג זה.
בטון דקורטיבי – בטון שיוצר לצרכי אומנות ועיצוב. בבטון זה ניתן לייצר תבניות עיצוב מיוחדות לבטון באמצעות שילוב צבעים שונים בתערובת הבטון, וכך בעצם ליצור דוגמאות ועיצובים שונים. יש אפשרות גם לייצר בטון דמוי עץ, אבן, או כל סוג עיצוב שונה, תוך כדי שילוב חוזק הבטון עם עיצוב יפה ומודרני.
בטון חצי שקוף – פיתוח חדשני אשר מאפשר יצירת בטון שמעט אור חודר דרכו, שנעשה באמצעות הוספת חומרים מיוחדים אשר פולטים אור
חשוב להבדיל בין סוגי הבטון ה'רגילים' לסוגי הבטון שמתמקדים ביופי ואומנות כשמזמינים ניסור בטון בקיסריה. עבודה עם בטון מסוג זה תהיה שונה משום שיש חשיבות מירבית לניראות ולדקורטיביות.

למה אנחנו?

כלי עבודה חדישים ומתקדמים!

מחירים זולים במיוחד!

שירות מקצועי ואדיב!

"ניסור וקידוח בטון בתל אביב, זה רק עם היהלום"