ניסור בטון עשה זאת בעצמך

ניסור בטון עשה זאת בעצמך

אנשים בעלי ידיים טובות נהנים ליצור ולעשות הכול בכוחות עצמם. אין כמו חדוות היצירה והסיפוק למראה התוצר המוצלח, שלא לדבר על החיסכון הכספי. אך האם גם 'ניסור בטון עשה זאת בעצמך' היא אופציה? הבה נבדוק….

אנשים שנהנים מכישרון טכני מפותח מסוגלים ליצור ולעשות הרבה מאוד דברים במו ידיהם. תוך חיסכון מהותי בעלויות לאנשי מקצוע.

אך דווקא לאנשים הכישרוניים מהסוג הזה. חשוב שיפנימו וידעו כי גם אם יש להם את זה, עדיין תמיד יהיו הפעולות המורכבות יותר (במיוחד בתחום הניסור בטון). שיחייבו אותם לפנות אל אנשי מקצוע.

כך זה עם תקלות סבוכות במכשיר חשמל חכם. וכך זה גם בעבודות אינסטלציה מורכבות. וכמובן גם בתחום הבנייה במיוחד כאשר מדובר בעיסוק עם ניסור בטון.

איך מתבצע הניסור בטון?

אז אולי גרמנו לכם להתייאש… אך כדי שתבינו למה באמת לא כדאי להיכנס לבד, למה שקשור לתחום הזה של חיתוך בטון. נסביר לכם איך למעשה העבודה אמורה להתנהל ומה היא מחייבת.

הבטון הוא חומר שמשמש אותנו רבות בתחום הבניה. החומר שמעניק לנו ולבתים שלנו את היכולת לשרוד גם מצבי חירום. כמו רעידות אדמה או נפילות טילים.

בגלל שמדובר בחומר כל כך חזק, אז כאשר יש צורך לחתוך את הבטון, אנחנו נתקלים בקושי ובאתגר. החיתוך של הבטון חייב להיעשות באופן מקצועי עם חומר חזק מהבטון, על מנת שאכן תתקבלנה התוצאות הרצויות. את זה עושים עם מסור היהלום. היהלום שמצליח לגבור גם על הבטון החזק.

נפרט להלן את כל שלב בעבודות הניסור של הבטון:

1. הכנת מקום הניסור ובדיקת קונסטורקטור

לפני שמתחילים, חשוב לבדוק עם קונסטרוקטור או מהנדס. האם פעולות החיתוך בקיר הספציפי אכן אפשרית. יש לבדוק אם לא מדובר בקיר שנחשב כקיר תמך של הבניין. חשוב לברר אם אין תשתיות שעוברות בתוך הקיר כמו צנרת מים, תשתיות חשמל, תשתיות מיזוג וכן הלאה.

רק לאחר שמתקבל האישור אפשר להתקדם הלאה ולהכין את השטח לעבודה.

2. סימון מקום הניסור על הקיר

ניסור דלת בטון
ניסור דלת בטון בחניונים

החיתוך במסור הבטון נעשה בצורה מאוד מדויקת ומאוד ממוקדת. בדיוק בקו שתרצו את החיתוך. לשם כך יש למדוד ולסמן את המקום בו תרצו את החיתוך, זאת כדי להבטיח דיוק בתוצאות.

3. חיבור המכונה והתחלת הניסור

ניסור חגורת בטון

ישנה אפשרות לבצע חיתוך ידני שזה עשוי להתאים לניסור של חלקים קטנים ממש. במקרים של עבודות מורכבות יותר מקובל לבצע את החיתוך באמצעות מכונת ניסור בטון אוטומטית. כדי לנסר במסור האוטומטי יש לחבר מסילה אל הקיר שם יתבצע החיתוך. אל המסילה מחברים את המסור ובאמצעות שלט רחוק מבצע המפעיל את החיתוך בצורה הכי זהירה והכי מדויקת.

4. הפלה מבוקרת של הבטון

שבירת בטון
שבירת בטון

יש לזכור כי בעת הניסור אמורים חלקי הבטון המנוסרים ליפול באופן חופשי. חובה להיערך לכך לפני תחילת העבודה וזאת על מנת שלא יהיה נפגעים במקום וכן שלא ייגרם כל נזק למבנה או לקרקע.

יש דרכים שונות להכנת הבטון לפני הניסור. יש אפשרות לקשור את הבטון, יש גם אפשרות לרפד את הקרקע בצמיגים או מוצרים אחרים בולמי זעזועים וכמובן שיש להרחיק את האנשים מהמקום.

ניתן לראות איך מפילים את הבטון בצורה מבוקרת בסרטון הבא ↓

5. פינוי ההריסות

קוביות של בטון

הטיפול בהריסות ובפסולת הבטון לאחר העבודה מוטל גם כן על מבצע העבודה כאשר זה נחשב כחלק מתוך כל העבודה.

חשוב לוודא כי אכן יש להם תוכנית איך וכיצד לשנע את חלקי הבטון. לעיתים זה ייעשה עם מנוף מיוחד ובמקרים אחרים ירסקו את הבטון במקום וכך יפנהו אותו.

ציוד של ניסור בטון ביהלום

הציוד לניסור בטון הוא ציוד יקר מאוד. זהו מסור חזק מאוד המשלב פתיתי יהלום.

אם אתם לא עובדים בתחום, ואתם רק צריכים לנסר משהו קטן. תוכלו לשכור את הציוד, ולבצע באמצעותו את העבודה.

השכרת צוות ניסור כולל מכונת ניסור בטון ביהלום

כפי שכבר ציינו, הניסור חייב להתבצע באופן מקצועי. כדי למנוע תקלות ובעיות שיחייבו אחר כך תיקונים יקרים. על כן, רק אם יש לכם את הידע ואת הניסיון בהפעלת מסור כזה, תוכלו להתקדם עם זה הלאה ולבצע את הניסור.

אם אתם מעוניינים לבצע את הניסור בעצמכם, ואתם צריכים מכונת ניסור בטון וצוות מקצועי. תוכלו להשכיר את אחד הצוותים של חברת היהלום ניסור בטון.

רוצים להזמין שירותי ניסור בטון מקצועיים? חברת היהלום לשירותכם. עם הציוד המתקדם והצוות המנוסה שיבצעו עבורכם עבודה מושלמת!

להזמנת שירותי ניסור בטון לחצו כאן להשארת הודעה או חייגו עכשיו 077-997-2201

הוואן של חברת היהלום
היהלום ניסור וקידוח בבטון בפריסה ארצית

שירותי ניסור בטון ביהלום שאנו מבצעים:

לעוד שירותי ניסור בטון לחצו כאן «

שירותי ניסור של חברת היהלום
ניסור בטון בחניונים
חברת היהלום מבצעת עבודות חיתוך בבטון ע"י טכנולוגית מסור יהלום. ברשותנו ציוד חדש [2022] ✔ עמידה בזמנים ✔ ניסור בטון בכל עובי ✔ מסור היהלום
ניסור מדרכה
ביצוע של ניסור מדרכה ע"י מסור יהלום - לביצוע מדויק! אנו בחברת היהלום מחזיקים בכלים הייעודים לביצוע ניסור של מדרכות, ובמחירים משתלמים במיוחד.
ניסור בטון
ניסור כבישים / אספלט ע"י מסור היהלום » קבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. ואנו מבטיחים לכם עמידה בזמנים וביעדים.
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
מאמרים נוספים - מידע מקצועי ניסור בטון ביהלום
השירותים העיקריים של חברת היהלום
ניסור בטון ביהלום
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי ניסור בטון ביהלום, לחצו על הכפתור.
קידוח בטון
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי קידוח בטון ביהלום, לחצו על הכפתור.
הריסת מבנים
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי הריסת מבנים ביהלום, לחצו על הכפתור.
כלי נגישות