ניסור בטון - שיפוצים


באופן טבעי, משפחות גדלות, ילדים עוזבים את הבית והצרכים שלנו משתנים. לעיתים קרובות כשרוצים לעשות שיפוצים, יש צורך בשירותי ניסור בטון ו/או קידוח בטון.

שבירה והריסה

אז מה עושים כשהילדים עזבו את הבית, או ההפך? הרבה פעמים נצטרך להתאים את מבנה הבית שלנו לצרכי הדיירים. אחד השלבים בשיפוצים, שאינו תמיד הכרחי, הינו שלב השבירה וההריסה של הבטון. על מת לשנות גודל חדרים עם קיר בטון יהיה צורך בשבירת הבטון לפני בנייתם מחדש. לפעמים שיפוץ יהיה ממוקד בחדר, אך עדיין עלול להיות צורך בשבירת קיר, תקרה או רצפה. שבירת בטון צריכה להיעשות בצורה מבוקרת ובטוחה, ובאמצעות הכלים המתאימים.

ציוד, בטיחות וקירות טרומיים

בנייה טרומית הפכה לחלק עצום בבנייה המודרנית, אך לא כל אחד ידע איך לבצע עבודות בקירות טרומיים, במיוחד עבודות ניסור וקידוח. מנסר בטון מקצועי ידע לבצע חיתוך בקיר בצורה בטוחה, בעזרת הציוד המתאים. יש להשתמש במסור יהלום מיוחד, או במקדחת יהלום מתקדמת במקרה של קידוח, וכמובן לבדוק את שטח העבודה טרם ביצוע השיפוצים. ישנו מסור קיר מיוחד העשוי מיהלום, שמסוגל לבצע חיתוך עד לעומק של 80 ס"מ. מסור זה אינו יוצר הרבה רעש, ואינו משאיר הרבה לכלוך. בנוסף לכך, רמת הדיוק שלו גבוהה ביותר. יש כמובן פתרונות לחיתוך עמוק יותר. גם עבודות קידוח בטון דורשות תשומת לב מיוחדת. חשוב לבדוק את תשתיות הבית על מנת למנוע מצב של קידוח בצנרת, קווי חשמל, צינורות מזגן או כל דבר אחר. קידוח שאינו אסטתי ואיכותי עלול לפגוע בערך הנכס, ולכן חשוב מאוד להיות עירניים וקפדנים.

איך מסדרים רצפה?

מה עושים כשיש צורך בניסור בטון של הרצפה? פעולה זו מורכבת, אך הינה הכרחית עבור בתים פרטיים, דירות מפעלים, גשרים ומבנים אחרים. בעזרת הציוד המתאים ומקצועיות ניתן לבצע עבודות אלו. נותן שירותי איכותי יבצע זאת בצורה מדויקת, ללא הרבה רעש וללא השארת הרבה לכלוך.

חברת היהלום מזמינה אתכם להצטרף למשפחה גדולה. צרו איתנו קשר להצעת מחיר משתלמת.
ולקבלת עבודה ברף הגבוה ביותר בשוק.

"ניסור וקידוח בבטון, זה רק עם היהלום."