ניסור בטון

לקבלת הצעת מחיר מהירה חייגו 077-4020445

או השאירו פרטים, ואנו נחזור אליכם בהקדם

מחפשים ניסור בטון? הגעתם למקום הנכון.

חברת היהלום מהמובילות בתחום ניסור הבטון בארץ, מבצעת את כלל שירותי הניסור והקידוח החל מפתיחת דלת ועד לפרויקטים מורכבים בתחום הבנייה. החברה שמה לה לדגש את בטיחות העבודה ואת היחס האישי עבור הלקוח. חברתנו משתמשת בכלים חדשניים ביותר ומספקת עבורכם עבודה ברף הגבוה ביותר.

לקבלת יעוץ חייגו 077-4020445

או השאירו פרטים, ונחזור אליכם בהקדם

מה עלינו לוודא טרם הזמנת הניסור?

תוכנית עבודה- עלינו לוודא טרם תחילת העבודה שקימת תוכנית אדריכל ובעת הצורך אישור מהנדס/ קונסטרוקטור. כמו כן עלינו ללדווא שבמקום הניסור אין חיווטי חשמל או קווי מיים פעילים.

חשמל- עליכם לוודא שבמקום הזמנת העבודה ישנו חשמל תלת פאזי בהספק של מינימום 3×25 אמפר (במידה ואין חשמל בהספק הנדרש, החברה נותנת שירות הספקת גנרטור למקום העבודה).

חיבור מים- מכונת הניסור נדרשת לזרימת מים באופן רציף לצורך קירור הלהב. הינכם נדרשים לוודא שישנו מקור מים תקין.

בדיקת פרטים אלה תחסוך מאיתנו תקלות ועיכובים שלא לצורך. זכרו! ייעול העבודה נמצא בפרטים הקטנים. 

ניסור בטון - למה ואיך?

ניסור בטון מתבצע על ידי חברת היהלום אשר מתמחה בתחום הניסור והקידוח בבטון ומספקת עבודה על ידי בעלי מקצוע למודי ניסיון אשר נמצאים שנים ארוכות בתחום. תוך שימוש במסורי יהלום מתקדמים מתבצע ניסור יעיל ואיכותי, בכלל המרכיבים במבנה הדורשים פתחים לצורך הבנייה והשיפוץ.

חברת היהלום מבצעת את עבודות הניסור באמצעות כלים טכנולוגים והחדשנים ביותר בתחום. באמצעות כלים אלו אנו מגיעים לרמת דיוק הגבוהה ביותר ונותנים מענה ופתרון לכלל עבודות הניסור המורכבות. 

כיום, בבנייה המסורתית משתמשים בבטון עבור בניית כל סוגי המבנים. כל זאת מתחיל על ידי מהנדס אשר מתכנן את המבנה לפי תכנית מסודרת אותה האדריכל (אדם העוסק בעיצוב מבנים) מרכיב לפי בקשת לקוח.

כאמור עבודת המהנדס אינה פשוטה והיא צריכה לקחת בחשבון אלמנטים רבים בתחום הבנייה. תפקידו של מהנדס היא לבנות תוכנית מסודרת של בניית שלד לבניין. מהנדס מחשב לא רק את חישובי הפלדה והבטון שיש לבנות עמם את השלד, אלא גם את תכנית הבנייה המודרנית בה יש קורות, קירות, ועמודים תומכים אשר בחלק ניכר מאותם קירות אסור לפגוע בשום אופן. לכן כה חשובה הבחירה בחברת היהלום ניסור בבטון. כי במקום אשר בו מושקעים מאות אלפי שקלים, טעות קטנה של בעל מקצוע לא מיומן, יכולה לגרור עלויות כספיות גבוהות מהקבלן המבצע. ולא רק בעלויות כספיות מדובר, כי אם בבטיחות אשר כידוע בענף הבנייה היא אחת מהבעיות המרכזיות. ואל מול אותם בעיות אנו מתמודדים ביעילות ובטיחות ברמה הגבוהה ביותר בשוק.

עבודת הניסור מתבצעת על ידי מסור חדשני ומיוחד בעל סיגמנט יהלום, המעניק לו את הכח והעוצמה הנדרשת לחיתוך בטון. להב המסור מולבש על מכונה בעלת מנוע עוצמתי היושבת על מסילה מייצבת, ונותנת לנו אפקט דיוק מרבי בעת חיתוך הבטון. הכלים של חברת היהלום עומדים בפני כל עבודה מורכבת ובידנו האפשרות לביצוע כל משימה אליה נידרש. 

הידעתם?

תוכלו לקבל הצעת מחיר מהירה בהשארת פרטים!

ניסור בטון : מדוע לבחור בחברת היהלום?

הבחירה בחברת היהלום היא לא רק משום שהיא אחת החברות המקצועיות בישראל. אלא גם בזכות שירות אמין ויעיל, תוך שמירה על דיוק בזמנים שהוא מבחן חשוב באתר בנייה. איחור של בעל מקצוע אחד, יכול לגרור אחריו איחור של עשרות בעלי מקצוע אחרים אשר מתעסקים בהשלמת העבודה.

לחברת היהלום המלצות רבות מקבלני העבודה הגדולים ביותר בתחום הבנייה. תוך שימוש נכון ואחראי אנו מאפשרים פתחים מדויקים לכל דרישה. אם זה עבור פתיחת חלון, דלת, שבירת קירות ועוד..

חברת היהלום מזמינה אתכם להצטרף למשפחה גדולה. צרו איתנו קשר להצעת מחיר משתלמת ולקבלת עבודה ברף הגבוה ביותר בשוק.

ניסור בטון - היהלום
ניסור בטון עם דיסק יהלום

היהלום נותנים שירות, חותמים על האיכות

להצעת מחיר מיידית או לייעוץ מקצועי חינם וללא התחייבות,

ניסור בטון - זה רק עם היהלום.