ניסור קיר בטון

חברת היהלום ניסור וקידוח בבטון אשר צברה ניסיון מרבי בתחום הניסור והקידוח. כאשר פעלה ופועלת עם מיטב הקבלנים הגדולים. ומאחוריה ניסיון עשיר גם בפרויקטים גדולים בארץ שנעשו בשיתוף עם משרד התחבורה. חברת היהלום היא המנוסה בתחום וידעה את כלל העבודות הגדולות והקטנות כאחד.

מהם המדדים לביצוע ניסור קיר בטון?

בעת אנו ניגשים אל ניסור על מנת לפתוח דלת במבנה. אנו לוקחים מספר של פרמטרים שמחויבים בעבודה. החל מרמת הבטיחות הכוללת חיזוקי המסילה התופסת את המסור. שעל ידי כך לא רק שאנו מבטיחים בטחון מרבי, אלא גם דיוק מרבי על מנת שהעבודה תתבצע בצורה החדה והמדויקת ביותר. חשוב לדעת שהאופן בו פותחים את הפתח והדרך בה אנו מנסרים את הדלת, היא חלק חשוב גם לעבודה המשנית שלאחר הניסור. כדוגמת הריסת הבטון המנוסר ע"י מכשיר המיועד לכך.
כאשר מפעיל של חברת היהלום ניגש לשימוש במכונה לניסור קיר בטון. ראשית ניתן דגש. שלא כל פועל רשאי להשתמש במכונה. על המפעיל להיות מיומן בעבודתו, ונדרש לעמוד בהוראות בטיחות נוקשות ובלתי מתפשרות. החל מחבישת קסדת מגן ועד תפיסת מרחק בטיחות הנקבע בחברה. על מנת לשמור מרחק בעת הפעלת המכונה.
ניסור קיר בטון הוא מחשבה תחילה לא רק בהיבט הדיוק, וניתוח הסנטימטרים עליהם המסור מתביית. אלא גם בעובי הקיר.
לקיחת החשבון של עובי הקיר היא חשובה לאין ערוך. באם נשתמש במסור קטן יותר מהדרוש הרי שאנו נתונים לזמן עבודה ממושך יותר. בדיוק פחות ובזבוז לשווא של דיסק.
חברת היהלום אשר מתמקצעת בניסור קיר בטון. יש בידה את הכלים הנכונים והמתקדמים בשוק על מנת להבטיח עבודה בטוחה.

יתרונות הניסור.

אחד מיתרונות הניסור בטון. הוא הדרך בה הניסור מתבצע תוך כדי זרימת מים למכונה. אפקט אשר נותן לנו את היעילות לשלוט על מסך האבק המרבי שיוצר הניסור. כך אנו שמים לב לפעילות המכונה ללא הטרדות משניות. וכן נותן לנו עבודת ניקיון קלה יותר בסיום העבודה.

כיצד מתבצע ניסור קיר בטון?

ניסור קיר הבטון מתבצע על ידי חברת היהלום. במסור יהלום. מסור יהלום הוא בניגוד למסור הרגיל אותו כולנו מכירים, הוא דיסק שמשמש בעיקר לחיתוך של אבן ובטון על ידי כך שהוא עשוי ממתכת שמצופה באבקת יהלום. ומסודר כך שבצדדיו ישנם שיניים מלבניות. מסור זה יושב על מסילה מיוחדת אשר נקראת בעגה המקצועית "מסילה מייצבת." אשר תפקידה כשמה, לייצב את המסור בצורה אבסולוטית כך שייתן את הדיוק המרבי לעבודת הניסור. כך שגם בעת אנו רוצים לבצע חיתוך אלכסוני המסילה דואגת לתת לנו את היציבות המקסימלית על מנת לבצע את כלל סוגי הניסורים. לכן ניסור בטון על ידי כלים אלו של חברת היהלום. זו הדרך הבטוחה והמדויקת ביותר לביצוע עבודות אלו.

עוד יתרונות.

לעולם נחבוש את כובע הבטיחות. משקפי המגן נעלי העבודה (נעלי ברזל ימנעו מאתנו בעיות בטיחות בכל אתר עבודה)

חברת היהלום שמה דגש על בטיחות לכן בעת הפעלת המסור המפעיל יעמוד במרחק מרובה מהמכונה.ומאחוריו יעמדו שאר העוסקים במלאכה. כך נשמור גם על בטיחות וגם על יעילות של מפעיל המכונה.

בדיקה יום יומית לפני הפעלת המכונה. בדיקה זו נעשית רק על ידי מי שמכיר את תפעול המכונה. בבדיקה זו נבדוק את המסילה המייצבת נראה שאין בה סדקים או ברגים משוחררים. שיכולים לגרום לתקלת בטיחות חמורה ולנזק כבד לציוד.

בעת הפעלת המכונה האדם היחיד שנותן את ההוראות הוא המפעיל. חשוב לדעת שהוא מכיר מוסמך ומיומן. ובאם יש הערות מפיו. אלה הם הערות חשבות לכלל האנשים אשר פועלים באתר. וכל רצונו הוא לשמור על בטחונם.

חברת היהלום ניסור וקידוח בבטון.

 חברת היהלום היא מהחברות המובילות בארץ בתחום הניסור והקידוח. מיומנות העובדים אשר עוסקים במלאכה. הבטיחות המרבית בעת העבודה. היחס האנושי והחם ללקוח אשר מזמין את העבודה.

כל אלה בשילוב טכניקת העבודה. והציוד המתקדם ביותר בתעשייה הם אלו אשר מבטיחים לכם שחברת היהלום היא הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

חברת היהלום מזמינה אתכם להצטרף למשפחה גדולה. צרו איתנו קשר להצעת מחיר משתלמת.
ולקבלת עבודה ברף הגבוה ביותר בשוק.

"ניסור קיר בטון, זה רק עם היהלום."