סוגי בטון

סוגי הבטון המשמש לבנייה בישראל

תוכן עניינים

לפניכם רשימה מסודרת של סוגי הבטון המתאימים לעבודה בישראל.

סוגי הבטון

בטון מוכן – סוג בטון שהינו בסיסי ומכינים אותו בעיקר באתר הבנייה בכמויות קטנות משום שההכנה שלו פשוטה מאוד. כמויות גדולות של בטון מביאים עם מערבל בטון גדול. אם תזמינו שירותי ניסור בטון בקיסריה למטרות אישיות, זה כנראה יהיה לבטון מסוג זה.

בטון מזוין סוג הבטון הזה נפוץ במיוחד בבנייה, ואולי גם הנפוץ ביותר. הוא נקרא 'בטון מזוין' משום שיוצקים אותו על גבי רשתות פלדה או מוטות פלדה המעניקים לו חוזק מוגבר משמעותית מבטון רגיל. שירותי ניסור בטון בקיסריה עבור בטון מסוג זה יהיו בעיקר עבור לקוחות עסקיים. שיות, זה כנראה יהיה לבטון מסוג זה.

בטון דרוך – ההכנה דומה להכנת בטון מזוין, משום שיש שימוש במוטות פלדה, אך בתהליך מייצרים עומס מלאכותי שנועד לנטרל לחצים חיצוניים המופעלים על הבטון. בדרך כלל תהליך הכנת בטון דרוך מתבצע על ידי מתיחת מוטות הפלדה בזמן שיוצקים את הבטון, ולאחר שהבטון מתקשה כח ה"דריכה" ממוטות הפלדה מועבר לבטון וכך עוזר לנטרל לחצים חיצוניים. ניתן לדרוך בטון אפילו לאחר בניית האלמנט בשיטות מתקדמות יותר.

בטון דקורטיבי – בטון מיוחד שיוצר לצרכי עיצוב ואפילו אומנות. על ידי שילוב של צבעים בתערובת הבטון, ניתן להטביע תבניות עיצוב מיוחדות, ובאמצעות זה ליצור דוגמאות ועיצובים שונים. ניתן לייצר בטון דמוי עץ, או סוגי עיצוב שונים תוך שילוב תכונות החוזק של הבטון עם סגנון עיצוב יפה ומודרני.

בטון חצי שקוף – פיתוח חדשני שצורכו גם לצרכי עיצוב ואומנות, אשר מאפשר יצירת בטון שמעט אור חודר דרכו, ונעשה באמצעות שילוב של חומרים מיוחדים אשר פולטים אור בתהליך יצור הבטון. חשוב להבדיל בין סוגי הבטון ה'רגילים' לסוגי הבטון שמתמקדים ביופי ואומנות כשמזמינים ניסור בטון בקיסריה. עבודה עם בטון מסוג זה תהיה שונה משום שיש חשיבות מרבית לנראות ולדקורטיביות.

חברת היהלום שירותי ניסור בטון תשמח לסייע לכם! השאירו פרטים ואתר ונחזור אליכם הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד

מאמרים נוספים
השאירו פרטים ונחזור אליכם

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם.

תמונות ניסור בטון
מבצע ל- 30 מתקשרים ראשונים
2 פתחים (חלונות ו/או דלתות) כולל ריסוק
רק ב:
3,300 ₪
חייגו עכשיו והרוויחו את המחיר!

*המחיר לא כולל מע"מ. *עובי קיר עד 25 ס״מ. *ניסור דלתות וחלונות בגודל סטנדרטי. *תנאי עבודה סטנדרטיים. *טלח.