החשיבות של קידוח בבטון מוחלק בבית או בגינה

קידוח בבטון מוחלק

בעבר השימוש בבטון מוחלק במקום רצפות היה נהוג בעיקר במפעלים ואזורי מסחר. כיום אנו רואים אותו גם בבתים פרטיים כטרנד עיצובי המשדר יוקרה. לבטון המוחלק יש המון יתרונות עיצוב שאינם קיימים במרצפות רגילות. מה עושים כשצריך קידוח בבטון מוחלק המשיכו לקרוא.

הוא מאפשר ליצור משטחים גדולים ואחידים ומאפשר גם צביעה שלהם. וכך למעשה יוצרים חלל במראה גדול, מרווח ויוקרתי. על אף היופי והיוקרה, חשוב להכיר את התכונות של הבטון. על מנת לדעת איך להתמודד עם השחיקה שלו במשך הזמן. במאמר הבא נדבר על החשיבות של קידוח כאשר יוצרים רצפה של בטון מוחלק

למה חשוב לבצע קידוחים כאשר עושים רצפה מבטון מוחלק?

בטון הוא חומר הנוצר מתערובת של חומרים יבשים המעורבבים עם מים. ויוצרים חומר נוזלי שניתן לעצב איתו מבנים וגם ריצוף לבית, בטון מוחלק לגינה או למקומות ציבוריים. כאשר המים מתאדים מהבטון הנוזלי, הוא הופך לקשיח, חזק ויציב. לא הרבה יודעים, אך שינויים במזג האוויר והתאדות המים גורמים לבטון להתכווץ. דבר אשר עשוי ליצור סדקים כאשר הוא במצבו המוצק. 

במידה ונוצרים סדקים ברצוף בגינה, זה יהיה פחות בולט מבחינה עיצובית. אך בבית זה בהחלט עשוי ליצור מראה פחות יפה. על מנת להתמודד עם תופעת הסדקים, חשוב לבצע בעת יצירת הבטון המוחלק חריצים מבוקרים. שמטרתם לאפשר לבטון בעת ההתייבשות. ובעת שינויים במזג האוויר, טווח התרחבות והתכווצות המונע סדקים לא מתוכננים. 

למי פונים כדי לעשות בטון מוחלק ולמי פונים כאשר רוצים ליצור את החריצים?

בדרך כלל מדובר בשתי חברות שונות העוסקות בבטון. חברה אחת עוסקת ביצירת רצפה מבטון מוחלק וחברה אחרת עוסקת בקידוחי בטון. אלו שני תחומים שמשלימים אחד את השני. ניתן לפנות לכל אחד בנפרד או לקבל המלצה מהחברה שתעשה עבורם את הריצוף. תוכלו לבקש מהחברה שמבצעת עבורכם את הבטון המוחלק, הסבר על תהליך העבודה והזמנים שבהם יש לבצע את הקידוחים. 

כמה יעלה לכם בטון מוחלק יחד עם חריצים מבוקרים?

בטון מוחלק מחיר למטר, נע בטווח של 350 ₪ ועד 500 ₪. טווח העלויות תלויות בגודל המשטח שאתם מעוניינים לחפות בבטון, בצבע שאתם מעוניינים בו ובעיצובים מיוחדים בבטון.

עלות של קידוח בטון משתנה לפי קוטר המקדח. חריצים ברצפת בטון מוחלק הינם חריצים בקוטר נמוך המאפשר לשמור על היופי של הבטון. העלות נעה בין 150 ₪ ל-240 ₪ ובהתאם לכמות הקידוחים. 

למחירון קידוחי בטון המלא לחצו כאן

לסיכום, בטון מוחלק הוא טרנד עיצובי מאוד יפה בבתים וגינות. חשוב מאוד לשים לב שבעת ההכנה שלו לוקחים בחשבון את תכונותיו ומייצרים קידוחים בהתאם. 

שירותי קידוח של חברת היהלום
קידוח בטון 10 צול
קידוח חור למזגן עם הציוד המשוכלל והמתקדם ביותר לקידוח נקי ומהיר. יחד עם מיומנות, מקצועיות וניסיון רב.
קידוח לנקודת גז
חברת היהלום מתמחה בשירותי קידוח לנקודת גז. אנו משתמשים בכלים משוכללים ביותר, ובמקדח יהלום ליצירת חורים בבטון. המשיכו לקרוא על קידוח לגז.
פתיחת מ
חברת היהלום מתמחה בכל סוגי קידוחי בטון ליצירת מעבר לארובה. במדריך זה אנו נסביר כיצד עובד התהליך. עד ליצירת מעבר להקמת ארובה בבית שלכם.
קידוח בטון 12 צול
באיזה שימושים נצטרך בקידוח 12 צול? מה המחירים של קידוח כזה? וכל מה שצריך לדעת, המשיכו לקרוא.
מאמרים נוספים - מידע מקצועי קידוח בטון, מידע על בטון
איך לקדוח בקיר בטון
איך לקדוח בקיר בטון?

רוצים לקדוח בקיר בטון ולא יודעים איך? המדריך הזה יעזור לכם לדעת איך לקדוח בקיר בטון. מה להכין? ואיך לבצע את הקידוח בצורה מושלמת? המשיכו לקרוא

קרא עוד »
השירותים העיקריים של חברת היהלום
ניסור בטון ביהלום
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי ניסור בטון ביהלום, לחצו על הכפתור.
קידוח בטון
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי קידוח בטון ביהלום, לחצו על הכפתור.
הריסת מבנים
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי הריסת מבנים ביהלום, לחצו על הכפתור.
כלי נגישות