קידוח בטון

קידוח בטון בכל עובי וכל קוטר

זקוקים לעבודת קידוח בטון? השארו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מחפשים קידוח בטון? הגעתם למקום הנכון!

חברת היהלום מהמובילות בתחום קידוחי הבטון בארץ, מבצעת את כלל שירותי הניסור והקידוח בפריצה ארצית מלאה, החל מפתיחת דלת ועד לפרויקטים מורכבים בתחום הבנייה. החברה שמה לה לדגש את בטיחות העבודה ואת היחס האישי עבור הלקוח. חברתנו משתמשת בכלים חדשניים ביותר ומספקת עבורכם עבודה ברף הגבוה ביותר.

מתי קידוח בטון יפגוש אתכם דווקא בביתכם?

באם קניתם מזגן חדש וודאי שמתם לב שיש צורך להעביר חוטים צינורות וחווטים מהמזגן אשר נמצא בבית אל המדחס החיצוני אשר ממוקם מחוץ לבית. וודאי לכם שמערכות החוטים והצינורות לא יעברו דרך חלון ביתכם.

בדיוק לשם כך יש את חברת היהלום. אנו מבצעים קידוח בבטון אשר מאפשר להעביר את הצינורות דרך הקיר אל היחידה החיצונית. לא רק במזגן דיינו. בעת הקמת מבנה, הקבלן המצבע מזמין את חברת היהלום על מנת לבצע קידוח בבטון כדי לאפשר חציבות מדויקות על מנת להעביר כבלי תקשורת. תעלות מיזוג, והיד עוד 

נטויה למגוון רחב של עבודות קידוח בבטון. כאשר כמעט כל שיפוץ ובניית מבנה מחייבים אותנו בקידוח בטון על מנת להגיע לרמת גימור הטובה ביותר בשוק הבנייה.

קידוח בבטון - למה ואיך?

קידוח בבטון הוא חלק חשוב ומרכזי בעולם הבנייה. עולם הבנייה מתקדם פעמים עשרות צעדים קדימה וחברת יהלום צועדת יחד אתו ומביאה את הפתרונות לכל בעיה הקשורה בעולם החציבה בבטון. את קידוח הבטון אנו נמצא בכל שלב שיפוץ ובנייה. ישנם קידוחים ברמות עולמיות, אם עברתם בתוך מנהרה בעת נהגתם ברכבם היו בטוחים זה נעשה על ידי מקדח בטון ענקי אשר מאפשר רמות דיוק מטורפות שלא נראו עד כה בעולם הבנייה.

שירות ברמה הגבוהה ביותר

זמין לעבודות בדחיפות גבוהה

עמידה בלוח זמנים

בטיחות ומקצועיות מובטחת

המחירים האטרקטיביים ביותר

ציוד איכותי ומותאם

לקבלת הצעת מחיר מהירה, השארו פרטים

איך מתבצע קידוח בטון?

קידוח בטון מתאפשר אודות למכשיר טכנולוגי מבריק. המכשיר עצמו נקרא מכונת קידוח, אליה מתחברים כוסות קידוח.  כוסות הן מין מסורים אשר בנויים בצורת כוס. ובעת הפעלת המכונה כוס זאת מסתובבת בדיוק מרבי וקודחת בקיר בהתאם לגודל הכוס.

כוסות אלו אינם כוסות קידוח רגילות. אלא כוסות המצופות בשבבי יהלומים אשר נותנים לנו את הכח לחצוב בקיר בצורה הטובה הנקייה והמושלמת ביותר עבור קידוח הבטון.

חשוב לציין שאף שעבודה זו לכאורה פשוטה. דרושות ידיים מיומנויות לצורך ביצוע קידוח בבטון. באם מפעיל לא מקצועי ולא חזק דיו על מנת לבצע קידוח בטון. נמצא עצמנו בבעיה חמורה מאד בדיוק הקידוח.  חברת היהלום מעסיקה עובדים אשר התמחו שנים בתחום הקידוח ותחת ידם נוצרת עבודת קידוח מהטובות ביותר בשוק.

קידוח יהלום
קידוח בטון ביהלום

למה דווקא היהלום?

בזכות השירות – השירות הטוב ביותר בתחום אצלנו הלקוח הוא בראש

בזכות האמינות – חברת היהלום ידועה בשל יחסי האמון עם לקוחותינו הרבים אשר מרוצים מעבודתם של עובדנו המסורים.

זריזות ועמידה בזמנים – חברת היהלום שמה דגש מאד מרכזי על הגעה בזמנים ועל מהירות העבודה בלי פגיעה ביעילות העבודה.

קידוח בטון

הכנה טובה לעבודה

בטרם עבודת קידוח הבטון, יש להבין את העבודה גם ברמת הסיכונים הנלווים אליה. חשוב לבדוק לפני תחילת העבודה שאיננו פוגעים חלילה במרכיבים אחרים אשר יכולים להימצא בקיר הבטון. יש לוודא שהמשטח מוכן ונקי לביצוע העבודה. מאחורי קירות בטון מסתתרים חוטים רבים ועבודות חשמל קודמות. קווי תקשורת העוברים דרך. ובהעדר ידיים מקצועיות הרי שאנו פוגעים פגיעה חמורה הגוררת אחריה שובל של נזקים חמורים כלכליים לבעל הנכס.

לכן...

בטרם העבודה אנו נעשה את הבדיקות על ידי בעלי המקצוע המוסמכים לכך. ולאחר בדיקת המשטח נחל בעבודה. הקידוח בטון נעשה על ידי ידיים מקצועיות. בעת אנו משתמשים בנקודה מסוימת הצריכה קוטר קטן העבודה מתבצעת על ידי מפעיל המתמחה בעבודה. כאשר מחזיק הוא בידיו את המכונה ומייצר תעלה בקיר.  אך לעיטים כאשר מדובר בקוטר גדול יותר אנו מוכרחים לקבע את המכונה אל הקיר כדי לייצר דיוק ועבודת גימור טובה. עבודה זו נעשית במקצועיות רבה על ידי המומחים של חברת יהלום.

חברת היהלום מזמינה אתכם להצטרף למשפחה גדולה. צרו איתנו קשר להצעת מחיר משתלמת.
ולקבלת עבודה ברף הגבוה ביותר בשוק.

היהלום נותנים שירות, חותמים על האיכות

להצעת מחיר מיידית או לייעוץ מקצועי חינם וללא התחייבות,

"קידוח בטון, זה רק עם היהלום"