משפצים » הכירו את שיטת ניסור בטון ע"י יהלום

שבירה בפטיש VS ניסור ביהלום

באופן טבעי, משפחות גדלות, ילדים עוזבים את הבית והצרכים שלנו משתנים. לעיתים קרובות כשרוצים לעשות שיפוצים, יש צורך בשירותי ניסור בטון ו/או קידוח בטון.

שבירה והריסה

על מת לשנות גודל חדרים עם קיר בטון יהיה צורך בשבירת הבטון לפני בנייתם מחדש. לפעמים שיפוץ יהיה ממוקד בחדר, אך עדיין עלול להיות צורך בשבירת קיר, תקרה או רצפה. שבירת בטון צריכה להיעשות בצורה מבוקרת ובטוחה, ובאמצעות הכלים המתאימים.

ציוד, בטיחות וקירות טרומיים

בנייה טרומית הפכה לחלק עצום בבנייה המודרנית, אך לא כל אחד ידע איך לבצע עבודות בקירות טרומיים, במיוחד עבודות ניסור וקידוח. מנסר בטון מקצועי ידע לבצע חיתוך בקיר בצורה בטוחה, בעזרת הציוד המתאים. יש להשתמש במסור יהלום מיוחד, או במקדחת יהלום מתקדמת במקרה של קידוח, וכמובן לבדוק את שטח העבודה טרם ביצוע השיפוצים. ישנו מסור קיר מיוחד העשוי מיהלום, שמסוגל לבצע חיתוך עד לעומק של 80 ס"מ.

מסור זה אינו יוצר הרבה רעש, ואינו משאיר הרבה לכלוך. בנוסף לכך, רמת הדיוק שלו גבוהה ביותר. יש כמובן פתרונות לחיתוך עמוק יותר. גם עבודות קידוח בטון דורשות תשומת לב מיוחדת. חשוב לבדוק את תשתיות הבית על מנת למנוע מצב של קידוח בצנרת, קווי חשמל, צינורות מזגן או כל דבר אחר. קידוח שאינו אסטתי ואיכותי עלול לפגוע בערך הנכס, ולכן חשוב מאוד להיות ערניים וקפדנים.

איך מסדרים רצפה?

מה עושים כשיש צורך בניסור בטון של הרצפה? פעולה זו מורכבת, אך הינה הכרחית עבור בתים פרטיים, דירות מפעלים, גשרים ומבנים אחרים. בעזרת הציוד המתאים ומקצועיות ניתן לבצע עבודת ניסור רצפת בטון. נותן שירותי איכותי יבצע זאת בצורה מדויקת, ללא הרבה רעש וללא השארת הרבה לכלוך.

שירותי ניסור של חברת היהלום
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
ניסור קירות טרומיים
חברת היהלום מתמחה בביצוע ניסור קירות טרומיים. שימוש במנוף במידת הצורך, ושמירה על כללי הבטיחות בראש ובראשונה. ואנו מצוידים בכלים הטובים ביותר בשוק. צרו קשר כבר עכשיו!
ניסור צינורות בטון
ניסור צינורות בטון באמצעות מכשור מתקדם ביותר, של חברת היהלום. לביצוע חיתוך מדויק בכל עובי וגודל. חברת היהלום מובילה בתעשיית הניסור בטון ונותנת את השירות הטוב ביותר, במחירים מעולים.
ניסור פרגולת בטון
ביצוע שירותי הסרת פרגולות מבטון. ע"י טכנולוגיית מסור יהלום, לניסור קל ומהיר. ניסור פרגולת בטון בקלות ובמהירות חברת היהלום.
מאמרים נוספים - מידע מקצועי ניסור בטון ביהלום
השירותים העיקריים של חברת היהלום
ניסור בטון ביהלום
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי ניסור בטון ביהלום, לחצו על הכפתור.
קידוח בטון ביהלום
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי קידוח בטון ביהלום, לחצו על הכפתור.
הריסת מבנים ביהלום
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי הריסת מבנים ביהלום, לחצו על הכפתור.