משפצים » הכירו את שיטת ניסור בטון ע"י יהלום

שבירה בפטיש VS ניסור ביהלום

באופן טבעי, משפחות גדלות, ילדים עוזבים את הבית והצרכים שלנו משתנים. לעיתים קרובות כשרוצים לעשות שיפוצים, יש צורך בשירותי ניסור בטון ו/או קידוח בטון.

שבירה והריסה

על מת לשנות גודל חדרים עם קיר בטון יהיה צורך בשבירת הבטון לפני בנייתם מחדש. לפעמים שיפוץ יהיה ממוקד בחדר, אך עדיין עלול להיות צורך בשבירת קיר, תקרה או רצפה. שבירת בטון צריכה להיעשות בצורה מבוקרת ובטוחה, ובאמצעות הכלים המתאימים.

ציוד, בטיחות וקירות טרומיים

בנייה טרומית הפכה לחלק עצום בבנייה המודרנית, אך לא כל אחד ידע איך לבצע עבודות בקירות טרומיים, במיוחד עבודות ניסור וקידוח. מנסר בטון מקצועי ידע לבצע חיתוך בקיר בצורה בטוחה, בעזרת הציוד המתאים. יש להשתמש במסור יהלום מיוחד, או במקדחת יהלום מתקדמת במקרה של קידוח, וכמובן לבדוק את שטח העבודה טרם ביצוע השיפוצים. ישנו מסור קיר מיוחד העשוי מיהלום, שמסוגל לבצע חיתוך עד לעומק של 80 ס"מ.

מסור זה אינו יוצר הרבה רעש, ואינו משאיר הרבה לכלוך. בנוסף לכך, רמת הדיוק שלו גבוהה ביותר. יש כמובן פתרונות לחיתוך עמוק יותר. גם עבודות קידוח בטון דורשות תשומת לב מיוחדת. חשוב לבדוק את תשתיות הבית על מנת למנוע מצב של קידוח בצנרת, קווי חשמל, צינורות מזגן או כל דבר אחר. קידוח שאינו אסטתי ואיכותי עלול לפגוע בערך הנכס, ולכן חשוב מאוד להיות ערניים וקפדנים.

איך מסדרים רצפה?

מה עושים כשיש צורך בניסור בטון של הרצפה? פעולה זו מורכבת, אך הינה הכרחית עבור בתים פרטיים, דירות מפעלים, גשרים ומבנים אחרים. בעזרת הציוד המתאים ומקצועיות ניתן לבצע עבודת ניסור רצפת בטון. נותן שירותי איכותי יבצע זאת בצורה מדויקת, ללא הרבה רעש וללא השארת הרבה לכלוך.

שירותי ניסור של חברת היהלום
ניסור רצפת בטון
ניסור רצפת בטון מחייבת לעבוד עם חברה מקצועית ומנוסה. אנחנו החברה בשבילכם אנו נבצע את חיתוך הרצפה בבטחה ונגיע לרמת גימור מושלמת.
ניסור קיר בטון
חברתנו מבצעת עבודות ניסור קיר בטון, בכל עובי ובכל תנאי. חיתוך הקיר ברמה דיוק גבוה ביותר. ברשותנו הכלים המתקדמים לביצוע חיתוך במסור יהלום.
ניסור דלת בקיר בטון
ניסור מקצועי ומדויק לצורך פתיחת דלת בקיר בטון. אנו יכולים לבצע ניסור דלת בכל עובי של קיר, ולהגיע לרמה גבוה של דיוק.
פתיחת חלון בקיר בטון
פתיחת חלון בקיר בטון זה המומחיות שלנו. אנו נבצע את העבודה בצ'יק צ'ק... נגיע ננסר ונשאיר לכם חלון בדיוק בגודל שאתם מבקשים. וברמת גימור גבוהה.
מאמרים נוספים - מידע מקצועי ניסור בטון ביהלום
השירותים העיקריים של חברת היהלום
ניסור בטון ביהלום
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי ניסור בטון ביהלום, לחצו על הכפתור.
קידוח בטון ביהלום
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי קידוח בטון ביהלום, לחצו על הכפתור.
הריסת מבנים ביהלום
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי הריסת מבנים ביהלום, לחצו על הכפתור.
תמונות ניסור בטון
מבצע ל- 30 מתקשרים ראשונים
פתיחת דלת רק ב: 990 ₪
חייגו עכשיו והרוויחו את המחיר!
*המחיר לא כולל מע"מ. *מינימום הזמנה 5 פתחים ברדיוס של 50 מטר. *עובי קיר עד 35 ס"מ. טלח