7 עובדות שבטוח לא ידעתם על בטון

7 עובדות על בטון

אספנו עבורכם כמה עובדות מגניבות בתחום הניסור וקידוח בבטון!

  1. 55,000 ק"מ של כבישים בארה"ב מרוצפים בבטון – בטון משומש גם לבנייה מדרכות.
  2. ארה"ב בנתה 12 ספינות מבטון – בתקופת מלחמת העולם השנייה, היה מחסור חמור בברזל ופלדה, ולכן האמריקאים בנו 12 אוניות מבטון, שנקראו על שם 12 מדענים שעסקו בפיתוח בטון. לאן המלחמה, הפכו האוניות לשוברי גלים בקנדה ובוירג'יניה.
  3. קיימים סוגי בטון לצרכי יופי ואומנות – יש שני סוגי בטון שמבטאים אומנות ויופי. בטון דקורטיבי הינו בטון שניתן לעצב איתו תבניות וצבעים שונים, ובטון חצי שקוף הינו בטון עם תכונת שקיפות מסוימת, ואור מצליח לחדור דרכו.
  4. בטון הינו חומר הבנייה המשומש ביותר – כיום, מיוצרים כ-שישה מיליארד מטר מעוקב של בטון מדי שנה!
  5. החומר הנצרך ביותר בעולם – החומר היחידי מסביב לעולם שנצרך יותר מבטון – זה מים.
  6. הבטון קיים כבר אלפי שנים – הבטון נוצר על ידי אדם, אך לא רק בתקופה המודרנית שבה אנו חיים. יש ראיות לכך שעוד בתקופה של מצרים העתיקה, כשבנו את הפירמידות (בערך 3000 לפנה"ס), השתמשו בבטון שהיה עשוי מסיד ומגבס. הרומאים השתמשו בסיד עם אפר געשי כבטון עבור בנייה, גם בבניית הקולוסיאום. האשורים והבבלים השתמשו בחרס במקום במלט.
  7. שימוש בבטון לצרכי בנייה החל בשנות המאה ועשרים – עד למאה העשרים, הבטון לא היה פופולארי לצרכי בנייה. אחד מראשוני היזמים לבניית מגורים מבטון היה תומס אדיסון.

חברת היהלום מזמינה אתכם להצטרף למשפחה גדולה. צרו איתנו קשר להצעת מחיר משתלמת.
ולקבלת עבודה ברף הגבוה ביותר בשוק.

שירותי ניסור של חברת היהלום
ניסור בטון בשלד הבניין
חיתוך בשלד הבניין מצריך אישורי מהנדס, סימונים מדויקים, ואבטחת האזור. אנו בחברת היהלום מתמחים בביצוע ניסור בטון בשלד הבניין.
ניסור קרניז בטון
אנו בחברת היהלום מבצעים ניסור קרניז בטון במקצועיות רבה, עם הרבה ניסיון וצוות מקצועי. הסרת הקרניז ע"י ניסור יהלום לחיתוך מדויק ונקי.
ניסור קורות בטון
ביצוע של חיתוך קורות מבטון לביצוע חיתוך מדויק ויעיל, ע"י שימוש בטכנולוגיה מתקדמת של יהלום אנו יכולים לנסר כל קורה מבטון, בקלות!
ניסור תקרת בטון
להסרת תקרה העשויה בטון, נצטרך להזמין שירותי ניסור תקרת בטון, לחברת היהלום: צוות מקצועי ובטיחותי, כלים וטכנולוגיה מתקדמת ביותר, ניסור ביהלום.
מאמרים נוספים - מידע על בטון
השירותים העיקריים של חברת היהלום
ניסור בטון ביהלום
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי ניסור בטון ביהלום, לחצו על הכפתור.
קידוח בטון ביהלום
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי קידוח בטון ביהלום, לחצו על הכפתור.
הריסת מבנים ביהלום
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי הריסת מבנים ביהלום, לחצו על הכפתור.