7 עובדות שבטוח לא ידעתם על בטון

7 עובדות על בטון

אספנו עבורכם כמה עובדות מגניבות בתחום הניסור וקידוח בבטון!

  1. 55,000 ק"מ של כבישים בארה"ב מרוצפים בבטון – בטון משומש גם לבנייה מדרכות.
  2. ארה"ב בנתה 12 ספינות מבטון – בתקופת מלחמת העולם השנייה, היה מחסור חמור בברזל ופלדה, ולכן האמריקאים בנו 12 אוניות מבטון, שנקראו על שם 12 מדענים שעסקו בפיתוח בטון. לאן המלחמה, הפכו האוניות לשוברי גלים בקנדה ובוירג'יניה.
  3. קיימים סוגי בטון לצרכי יופי ואומנות – יש שני סוגי בטון שמבטאים אומנות ויופי. בטון דקורטיבי הינו בטון שניתן לעצב איתו תבניות וצבעים שונים, ובטון חצי שקוף הינו בטון עם תכונת שקיפות מסוימת, ואור מצליח לחדור דרכו.
  4. בטון הינו חומר הבנייה המשומש ביותר – כיום, מיוצרים כ-שישה מיליארד מטר מעוקב של בטון מדי שנה!
  5. החומר הנצרך ביותר בעולם – החומר היחידי מסביב לעולם שנצרך יותר מבטון – זה מים.
  6. הבטון קיים כבר אלפי שנים – הבטון נוצר על ידי אדם, אך לא רק בתקופה המודרנית שבה אנו חיים. יש ראיות לכך שעוד בתקופה של מצרים העתיקה, כשבנו את הפירמידות (בערך 3000 לפנה"ס), השתמשו בבטון שהיה עשוי מסיד ומגבס. הרומאים השתמשו בסיד עם אפר געשי כבטון עבור בנייה, גם בבניית הקולוסיאום. האשורים והבבלים השתמשו בחרס במקום במלט.
  7. שימוש בבטון לצרכי בנייה החל בשנות המאה ועשרים – עד למאה העשרים, הבטון לא היה פופולארי לצרכי בנייה. אחד מראשוני היזמים לבניית מגורים מבטון היה תומס אדיסון.

חברת היהלום מזמינה אתכם להצטרף למשפחה גדולה. צרו איתנו קשר להצעת מחיר משתלמת.
ולקבלת עבודה ברף הגבוה ביותר בשוק.

שירותי ניסור של חברת היהלום
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
ניסור קירות טרומיים
חברת היהלום מתמחה בביצוע ניסור קירות טרומיים. שימוש במנוף במידת הצורך, ושמירה על כללי הבטיחות בראש ובראשונה. ואנו מצוידים בכלים הטובים ביותר בשוק. צרו קשר כבר עכשיו!
ניסור צינורות בטון
ניסור צינורות בטון באמצעות מכשור מתקדם ביותר, של חברת היהלום. לביצוע חיתוך מדויק בכל עובי וגודל. חברת היהלום מובילה בתעשיית הניסור בטון ונותנת את השירות הטוב ביותר, במחירים מעולים.
ניסור פרגולת בטון
ביצוע שירותי הסרת פרגולות מבטון. ע"י טכנולוגיית מסור יהלום, לניסור קל ומהיר. ניסור פרגולת בטון בקלות ובמהירות חברת היהלום.
מאמרים נוספים - מידע על בטון
השירותים העיקריים של חברת היהלום
ניסור בטון ביהלום
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי ניסור בטון ביהלום, לחצו על הכפתור.
קידוח בטון ביהלום
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי קידוח בטון ביהלום, לחצו על הכפתור.
הריסת מבנים ביהלום
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי הריסת מבנים ביהלום, לחצו על הכפתור.