אודות חברת היהלום

חברת היהלום נוסדה בשנת 2015 ע"י משה, בחור חרוץ עם ותק גדול בתחום השיפוצים והבנייה. החברה מתמחה בכל סוגי עבודות הריסה כגון: ניסור וקידוח בטון.
במה החברה שלנו מתמחה

שירותי חברת היהלום

אנו בחברת היהלום מתמחים בכל השירותים הנצרכים לפעולת הריסה. כגון: ניסור בטון ביהלום, קידוח בטון ביהלום, הריסת מבנים ועוד הרבה שירותים. כל פרויקט בנייה צריך בשלב מסוים לבצע עבודה של הריסה. אם זה לחתוך קירות בטון או לבצע קידוחים לניקוז ועוד… חברתנו מתמחה בכל השירותים האלו. ועמוד לרשותכם בזמן המהיר ביותר ותבצע את הפרויקטים על הצד הטוב ביותר.

השירותים העיקריים של חברת היהלום

ניסור בטון ביהלום
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי ניסור בטון ביהלום, לחצו על הכפתור.
קידוח בטון ביהלום
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי קידוח בטון ביהלום, לחצו על הכפתור.
הריסת מבנים ביהלום
כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי הריסת מבנים ביהלום, לחצו על הכפתור.
היהלום ניסור וקידוח בבטון

מחפשים חברה מקצועית? הגעתם למקום הנכון!

חברת היהלום מהמובילות בתחום ניסור הבטון בארץ, מבצעת את כלל שירותי הניסור והקידוח החל מפתיחת דלת ועד לפרויקטים מורכבים בתחום הבנייה.

החברה שמה לה לדגש את בטיחות העבודה ואת היחס האישי עבור הלקוח. חברתנו משתמשת בכלים חדשניים ביותר ומספקת עבורכם עבודה ברף הגבוה ביותר.

הציוד המתקדם ביותר לביצוע חיתוך מדויק!

ניסור בטון מתבצע על ידי חברת היהלום אשר מתמחה בתחום הניסור והקידוח בבטון ומספקת עבודה על ידי בעלי מקצוע למודי ניסיון אשר נמצאים שנים ארוכות בתחום. תוך שימוש במסורי יהלום מתקדמים מתבצע ניסור יעיל ואיכותי, בכלל המרכיבים במבנה הדורשים פתחים לצורך הבנייה והשיפוץ.

חברת היהלום מבצעת את עבודות הניסור באמצעות כלים טכנולוגים והחדשנים ביותר בתחום. באמצעות כלים אלו אנו מגיעים לרמת דיוק הגבוהה ביותר ונותנים מענה ופתרון לכלל עבודות הניסור המורכבות.

הרכב של חברת היהלום
כלי נגישות