שירותי פינוי הריסות

חברת היהלום מבצעת שירותי פינוי הריסות ופסולת של בטון. מדובר בשירות הניתן לאחר ביצוע ניסור בטון והריסת מבנים. פנו אלינו כבר עכשיו למידע נוסף »

אחת הבעיות העיקריות בעבודות ניסור בטון הינה הפסולת – מה עושים עם חלקי בטון שבורים?

פינוי חלקי בטון

פינוי פסולת הבטון הינו הליך חובה בכל עבודת שיפוצים. אי פינוי פסולת עלולה לגרור לקנסות כבדים מאוד. יש חברות ניסור וקידוח בטון המציעות שירותים במחירים נמוכים מאוד, אך לפעמים יש קאטץ׳. פינוי חלקי הבטון השבורים זה השלב האחרון בעבודות ניסור בטון, אך הרבה אנשים לא חושבים על זה.

חברות ניסור בטון מסוימות שידגישו לכם אם שירות פינוי חלקי הבטון כלול במחיר, ומצד שני יש כאלו שלא, וחשוב לבדוק זאת מראש. מידע זה חשוב על מנת שלא ייווצר מצב בו הזמנו שירותי ניסור בטון, ואז בסוף נתקענו עם פסולת בטון שאין לנו דרך לפנות אותה.

זה יוביל אותנו להוצאות נוספות – פינוי הפסולת ואף קנסות. יש חברות שמתעסקות אך ורק בפינוי חלקי בטון, ולפעמים חברות ניסור בטון משתמשות בשירותים אלו במידה ועגלה אינה מספיקה.

פינוי הריסות בטון
פינוי פסולת בטון לאחר הריסת מבנה

לאן מפנים את פסולת הבטון?

אז מה עושים עם חלקי הבטון שצריך לפנות? לא ניתן לזרוק פסולת בנייה בפח אשפה רגיל, ולכן יש נהלים שחשוב להקפיד עליהם. את הבטון יש לפנות למזבלה ייעודית לאשפת בנייה, והתשלום תלוי בנפח הפסולת שזורקים.

חשוב להדגיש כי זריקת פסולת בנייה במקומות שאינם מורשים לכך, במיוחד שמורות טבע, הינה עבירה חמורה על החוק. מעבר לכך, זאת פגיעה חמורה בטבע ואנו מתנגדים נחרצות למנהג מגונה זה. בנוסף, על הקבלן המפנה חלה החובה להחזיק ברישיון עסק לפינוי פסולת. ניתן גם לבקש מהקבלן דו״ח מאתר הפסולת המעיד כי הבטון מועבר לשם.

שירותים נוספים - הריסת מבנים