קידוח בטון ביהלום

חברת היהלום מהמובילות בתחום קידוחי הבטון בארץ, מבצעת את כלל שירותי הקידוח בפריצה ארצית מלאה, החל מקידוחים למרזבים ועד לפרויקטים מורכבים בתחום הבנייה. החברה שמה לה לדגש את בטיחות העבודה ואת היחס האישי עבור הלקוח. חברתנו משתמשת בכלים חדשניים ביותר ומספקת עבורכם עבודה ברף הגבוה ביותר.

חברת היהלום מבצעת את כל שירותי קידוח בטון, בכל עובי קוטר. יש לנו מקדחים בכל צול אפשרי! פנו אלינו כבר עכשיו כדי לקבל שירות
כמה עולה קידוח בטון? המחירים משתנים לפי המון פרמטרים… אל תשלמו יותר ממה שצריך! מה המחירים המשתלמים להוציא על קידוח? מאת היהלום קידוח בטון
חברת היהלום נוסדה בשנת 2015 ע"י משה, בחור חרוץ עם ותק גדול בתחום השיפוצים והבנייה. החברה מתמחה בכל סוגי עבודות הריסה כגון: ניסור וקידוח
קידוח בטון
חברת היהלום מבצעת כל קידוח בכל קוטר

היהלום קידוח בטון

קידוח בבטון הוא חלק חשוב ומרכזי בעולם הבנייה. חברת היהלום מביאה את הפתרונות לכל בעיה הקשורה בעולם החציבה בבטון. את קידוח הבטון אנו נמצא בכל שלב שיפוץ ובנייה.

שירותי החברה

אנו בחברת היהלום מבצעים שלושה שירותים הקשורים לעבודות הריסה. והם ניסור בטון, קידוח בטון, והריסת מבנים.

אתם נמצאים בעמוד קידוח בטון ביהלום.

ניסור בטון ביהלום

כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי ניסור בטון ביהלום, לחצו על הכפתור.

הריסת מבנים ביהלום

כדי לקבל פרטים נוספים על שירותי הריסת מבנים ביהלום, לחצו על הכפתור.
השירותים שלנו תחת קידוחים בבטון

שירותי קידוח בטון

למה דווקא היהלום? בזכות השירות – השירות הטוב ביותר בתחום אצלנו הלקוח הוא בראש. בזכות האמינות – חברת היהלום ידועה בשל יחסי האמון עם לקוחותינו הרבים אשר מרוצים מעבודתם של עובדנו המסורים. זריזות ועמידה בזמנים – חברת היהלום שמה דגש מאד מרכזי על הגעה בזמנים ועל מהירות העבודה בלי פגיעה ביעילות העבודה.

קידוח לניקוז
ביצוע קידוחים בטכנולוגיה מתקדמת בשימוש של מקדח יהלום. בחברת היהלום מוכנים וערוכים לבצע קידוח לניקוז, ולבצע את הקידוח במהירות ובקלות.
קידוח למרזב
קידוח למרזב שהוא שירות שצריך אותו כאשר יש לנו רצפה או קיר מבטון. שדרכו אנו רוצים להוציא את המרזב. אנו בחברת היהלום מתמחים בביצוע קידוחי בטון.
קידוח חור לקמין
התקנת קמין בבית מחייבת שירותי קידוח חור לקמין. אנו בחברת היהלום מבצעים קידוחים כאלו באמצעות מקדח יהלום עוצמתי שיכול לקדוח בכל קוטר (צול).
קידוח חור למייבש כביסה
אנו בחברת היהלום מבצעים קידוח חור למייבש כביסה, ע"י מקדח יהלום. קידוח נקי וחלק, בדיוק בגודל שאתם צריכים.
קידוח בטון למזגן בממד
כדי להתקין מזגן בחדר ממ"ד תצטרכו לעשות חור בקיר. לקדוח בקיר בטון של ממ"ד זה לא פשוט, ולכן תצטרכו להזמין שירותי קידוח בטון למזגן בממד.

מה עוד צריך לדעת על קידוח בטון

קידוח יהלום

מתי קידוח בטון יפגוש אתכם?

באם קניתם מזגן חדש וודאי שמתם לב שיש צורך להעביר חוטים צינורות וחווטים מהמזגן אשר נמצא בבית אל המדחס החיצוני אשר ממוקם מחוץ לבית. וודאי לכם שמערכות החוטים והצינורות לא יעברו דרך חלון ביתכם.

בדיוק לשם כך יש את חברת היהלום. אנו מבצעים קידוח בבטון אשר מאפשר להעביר את הצינורות דרך הקיר אל היחידה החיצונית. לא רק במזגן דיינו. בעת הקמת מבנה, הקבלן המצבע מזמין את חברת היהלום על מנת לבצע קידוח בבטון כדי לאפשר חציבות מדויקות על מנת להעביר כבלי תקשורת. תעלות מיזוג, והיד עוד נטויה למגוון רחב של עבודות קידוח בבטון. כאשר כמעט כל שיפוץ ובניית מבנה מחייבים אותנו בקידוח בטון על מנת להגיע לרמת גימור הטובה ביותר בשוק הבנייה.

איך מתבצע קידוח בטון?

קידוח בטון מתאפשר אודות למכשיר טכנולוגי מבריק. המכשיר עצמו נקרא מכונת קידוח, אליה מתחברים כוסות קידוח. כוסות הן מין מסורים אשר בנויים בצורת כוס. ובעת הפעלת המכונה כוס זאת מסתובבת בדיוק מרבי וקודחת בקיר בהתאם לגודל הכוס.

כוסות אלו אינם כוסות קידוח רגילות. אלא כוסות המצופות בשבבי יהלומים אשר נותנים לנו את הכח לחצוב בקיר בצורה הטובה הנקייה והמושלמת ביותר עבור קידוח הבטון.

חשוב לציין שאף שעבודה זו לכאורה פשוטה. דרושות ידיים מיומנויות לצורך ביצוע קידוח בבטון. באם מפעיל לא מקצועי ולא חזק דיו על מנת לבצע קידוח בטון. נמצא עצמנו בבעיה חמורה מאד בדיוק הקידוח. חברת היהלום מעסיקה עובדים אשר התמחו שנים בתחום הקידוח ותחת ידם נוצרת עבודת קידוח מהטובות ביותר בשוק.

קידוח בטון ביהלום

הכנה טובה לעבודת הקידוח

בטרם עבודת קידוח הבטון, יש להבין את העבודה גם ברמת הסיכונים הנלווים אליה. חשוב לבדוק לפני תחילת העבודה שאיננו פוגעים חלילה במרכיבים אחרים אשר יכולים להימצא בקיר הבטון. יש לוודא שהמשטח מוכן ונקי לביצוע העבודה. מאחורי קירות בטון מסתתרים חוטים רבים ועבודות חשמל קודמות. קווי תקשורת העוברים דרך. ובהעדר ידיים מקצועיות הרי שאנו פוגעים פגיעה חמורה הגוררת אחריה שובל של נזקים חמורים כלכליים לבעל הנכס.

לכן... בטרם העבודה אנו נעשה את הבדיקות על ידי בעלי המקצוע המוסמכים לכך.

ולאחר בדיקת המשטח נחל בעבודה. הקידוח בטון נעשה על ידי ידיים מקצועיות. בעת אנו משתמשים בנקודה מסוימת הצריכה קוטר קטן העבודה מתבצעת על ידי מפעיל המתמחה בעבודה. כאשר מחזיק הוא בידיו את המכונה ומייצר תעלה בקיר. אך לעיטים כאשר מדובר בקוטר גדול יותר אנו מוכרחים לקבע את המכונה אל הקיר כדי לייצר דיוק ועבודת גימור טובה. עבודה זו נעשית במקצועיות רבה על ידי המומחים של חברת יהלום.

מידע מקצועי קידוח בטון ביהלום