קידוח בטון 12 צול

באיזה שימושים נצטרך בקידוח 12 צול? מה המחירים של קידוח כזה? וכל מה שצריך לדעת, המשיכו לקרוא.

ישנם מקרים רבים אשר בהם עולה הצורך בביצוע קידוחים בבטון. הקידוח בסיטואציות הללו חייב להיות מאוד מדויק ובעיגול בקוטר הרצוי.

קידוח בטון נדרש במקרים כמו התקנת מזגנים, התקנה של מכונות כביסה או מייבשי כביסה, התקנה של קולטי אדים, של ארובות, של קמינים וכן הלאה.

הקידוח נדרש גם בעת שמתקינים תשתיות חדשות של חשמל, מים או תקשורת.

ברור כי כל קידוח למטרות מהסוג הנ"ל חייב להיות בקוטר המתאים לצנרת או האלמנטים שאמורים לעבור במקום.

כאן נכנסים המומחים של חברת היהלום לתמונה. אנחנו מציעים שירות של קידוחים בבטון בכל קוטר נדרש. החל מחורים בקוטר של 2 צול ועד לחורים שהם בקוטר של 12 צול. החורים הקטנים מיועדים לצורך התקנה של מרזבים והחורים הגדולים יותר משמשים לצורך העברת צנרת של מזגנים, תשתיות חשמל או צנרת רחבה של ביוב וכדומה.

קידוח בטון 12 צול כמה זה?

יחידת המידה צול משמשת להערכת הגודל של כוסות הקידוח במקדח היהלום. יחידת המידה צול שווה ל 2.54 ס"מ. כך ש – 12 צול שווה ערך ל – 31.56 ס"מ.

למה בעצם מכנים את יחידות המידה בכל מה שקשור לתחום של קידוחי הבטון ביחידות צול? הרי בסופו של דבר מדובר במדינת ישראל אשר פה נהוגה המדידה במטרים. אך מסתבר שהשיטה הבינלאומית דווקא בתחום הזה של מדידה בתחום הבניה, היא נוחה פי כמה וכמה מכל שיטה אחרת ועל כן בחרו גם כאן בישראל לזרום עם השיטה הזו.

אז אם אתם זקוקים לשירות של קידוח בבטון בקוטר של 12 צול, יהיה עליכם להמר את המידות שלכם מס"מ ליחידות אינץ'. זאת כדי שתוכלו לקבל את השירות שאכן מתאים לכם.

קידוח בטון 12 צול נדרש לרוב במקרים אשר בהם הקידוח נועד לצורך העברת תשתיות רחוב רחבות וגדולות כמו גם בבניית מבנים בעת ביצוע תהליכי הבנייה, בבתי חולים לצורך התקנות של מערכות רפואיות שונות וכן הלאה.

העלות של קידוחים 12 צול

העלות של קידוחים בכוס קידוח של 12 צול הוא יחסית יקר יותר מהקידוחים בקטרים הקטנים יותר בגלל הגודל של הקידוח הנדרש. חשוב להבין שמעבר לקוטר ישנה התייחסות לעובי הבטון אותו קודחים, כמו גם לשטח העבודה הנתון והגישה האפשרית, כאשר הנתונים הללו יחד קובעים את המחיר בסופו של דבר.

קידוח של 12 צול עולה בין 500 ₪ ל – 1550 ₪ כאשר זה ינוע בעובי הקיר שם הקידוח נדרש.

טבלת מחירים לקידוח 12 צול

עובי הבטוןעלות הקידוח
20 ס"מ500 ₪
25 ס"מ525 ₪
30 ס"מ550 ₪
35 ס"מ620 ₪
40 ס"מ700 ₪
45 ס"מ750 ₪
50 ס"מ800 ₪
60 ס"מ865 ₪
70 ס"מ1080 ₪
80 ס"מ1130 ₪
90 ס"מ1310 ₪
100 ס"מ1550 ₪
מחירון זה אינו מהווה חלופה להצעת מחיר אשר תינתן על ידי נציג החברה.

לטבלת המחירון המלא לחצו על הלינק – כמה עולה קידוח בטון

חברת היהלום מציעה שירות ייחודי של עבודות קידוח בטון בכל עובי רצוי ולכל מטרה נדרשת של עבודה. העבודות על ידי הצוות של חברת יהלום הן עבודות הנעשות ברוב מקצועיות והן נעשות עם כלי קידוח הכי עדכניים על ידי צוות מקצועי ומיומן שמנוסה במיוחד בעבודות מן הסוג הזה.

מידות נוספות של קידוחי בטון:

קידוח בטון 4 צול | קידוח בטון 6 צול | קידוח בטון 8 צול | קידוח בטון 10 צול | קידוח בטון 12 צול

שירותים נוספים - קידוח בטון
קידוח בטון 10 צול
באיזה שימושים נצטרך בקידוח 10 צול? מה המחירים של קידוח כזה? וכל מה שצריך לדעת, המשיכו לקרוא.
קידוח בטון 8 צול
באיזה שימושים נצטרך בקידוח 8 צול? מה המחירים של קידוח כזה? וכל מה שצריך לדעת, המשיכו לקרוא.
קידוח בטון 6 צול
באיזה שימושים נצטרך בקידוח 6 צול? מה המחירים של קידוח כזה? וכל מה שצריך לדעת, המשיכו לקרוא.
קידוח בטון 4 צול
באיזה שימושים נצטרך בקידוח 4 צול? מה המחירים של קידוח כזה? וכל מה שצריך לדעת, המשיכו לקרוא.
קידוח חור לקולט אדים
רוצים להתקין קולט אדים במטבח הביתי, במסעדה או בבית מלון? שימו לב לכך שמדובר בהתקנה של אלמנטים המחייבים קידוח בבטון, וכך לייצר חור לקולט אדים.
קידוח חור לוונטה
אנו מתמחים בכל סוגי עבודות הקידוח בבטון. ובניהם קידוח חור לוונטה, אם יש לכם צורך לוונטה הזמינו אותנו לביצוע החורים בקיר בכל עובי שתצטרכו.