פתיחת מעבר לארובה

חברת היהלום מתמחה בכל סוגי קידוחי בטון ליצירת מעבר לארובה. במדריך זה אנו נסביר כיצד עובד התהליך. עד ליצירת מעבר להקמת ארובה בבית שלכם.

פתיחת מעבר לארובה מחייב אותנו לקדוח בקיר או בגג של הבית. כדי שהתוצאה יהיה אסתטית ונעימה לעין חשוב שהקידוח ייעשה בצורה מקצועית ומדויקת. ברור שעבודה כזו היא משהו שמחייב פנייה אל אנשי מקצוע שעוסקים בתחום הזה של ניסור בטון או קידוח בטון.

רק באופן כזה אפשר יהיה להבטיח כי אכן העבודה תיעשה במלוא הדיוק ובמלוא המקצועיות.

פתיחת מעבר לארובה
חייגו עכשיו – 077-997-2201

כיצד יוצרים את המעבר לארובה?

חשוב להבין שכדי ליצור מעבר לארובה, לעיתים לא יהיה די בקידוח של חור בודד אחד בגג הבית. יש מקרים רבים אשר בהם הארובה צריכה לעבור דרך קירות ודרך תקרות עד שהארובה תמצא את עצמה בגג המבנה. זוהי מלאכה מורכבת שדורשת ידע נרחב במגוון תחומים.

כי קידוח של חורים בכל כך הרבה נקודות מחייבת בדיקה מדוקדקת של כל אותם המקומות. על מנת לוודא כי לא עוברים בהם תשתיות וצנרת של מים, תקשורת או חשמל אשר אלו כמובן עלולים להיפגע באם הקידוח ייעשה שלא בזהירות המחייבת.

פגיעה בתשתית כזו עלולה לדרוש תיקונים נרחבים. ולעיתים אף מתן פיצויים לאנשים שנפגעו ובקיצור, זהו בהחלט סיפור שאסור להיקלע אליו.

על כן, בראש ובראשונה לפני שבכלל מתחילים לעשות פעולה כלשהי. חשוב לפנות אל איש מקצוע מתחום ההנדסה, על מנת שהוא יבדוק את המבנה. יראה מה הצרכים שיש במקום לצורך יצירת הארובה. ויוודא כי לא תהיה כל פגיעה בתשתיות של הבניין בדרך ליצירת המעבר לארובה.

ניתן לבצע קידוחים נוספים ע"י מקדח יהלום, כגון: קידוח חור למייבש כביסה או קידוח חור לקולט אדים. ולקבל תוצאה מעולה ממקדח יהלום זה.

כיצד מתבצעים הקידוחים?

אז לאחר שכבר יש תוכנית ברורה ומדויקת ומיקום מדויק של כל חור, מתחילים בביצוע העבודה בפועל.

הקידוחים הללו שנעשים בקיר הבטון, מתבצעים בעזרת מקדח יהלום. מקדח היהלום הוא כלי שמורכב ממנוע חשמלי רב עוצמה. כאשר אל המקדח מחברים כוס קידוח בקוטר של החור אותו מבקשים ליצור. המקדח מסובב במהירות עצומה את כוס הקידוח וכאשר הוא נוגע בבטון הוא פשוט מצליח להפריד ולחתוך בו את העיגול הרצוי. מקדח היהלום מסוגל לחדור לכל קיר בטון בכל עובי שלא יהיה. וזאת בעזרת כוס בגודל הנכון על פי העובי של קיר הבטון.

התוצאה של קידוח כזה הוא חור עגול ומדויק שלא פוגע כלל בקיר מסביב. לא נוצרים סדקים ואין שברים והקיר למעשה נשאר יציב וחזק כפי שהוא היה קודם. כי הקידוח נעשה ללא כל זעזועים שעשויים לפגוע בקיר או במבנה כולו.

מה עושה את המקדח לחזק כל כך?

אז מה בעצם ייחודי במקדח שהופך אותו לעוצמתי שכזה עד כדי שהוא מסוגל לחדור את הבטון העבה והחזק?

מקדח היהלום הוא מקדח שמשלב פתיתי יהלום המצפים את להבי הקידוח. היהלום, נחשב כחומר חד וחזק מאוד וכך למעשה מצליחים לבצע בעזרתו את הקידוחים בקירות הבטון.

חברת 'היהלום ניסור בטון' עם כל הכלים, הניסיון והידע המקצועי לקידוח בבטון וגם ליצירת מעברים לארובה.

שירותים נוספים - קידוח בטון
קידוח בטון 10 צול
קידוח חור למזגן עם הציוד המשוכלל והמתקדם ביותר לקידוח נקי ומהיר. יחד עם מיומנות, מקצועיות וניסיון רב.
קידוח לנקודת גז
חברת היהלום מתמחה בשירותי קידוח לנקודת גז. אנו משתמשים בכלים משוכללים ביותר, ובמקדח יהלום ליצירת חורים בבטון. המשיכו לקרוא על קידוח לגז.
קידוח בטון 12 צול
באיזה שימושים נצטרך בקידוח 12 צול? מה המחירים של קידוח כזה? וכל מה שצריך לדעת, המשיכו לקרוא.
קידוח בטון 10 צול
באיזה שימושים נצטרך בקידוח 10 צול? מה המחירים של קידוח כזה? וכל מה שצריך לדעת, המשיכו לקרוא.
קידוח בטון 8 צול
באיזה שימושים נצטרך בקידוח 8 צול? מה המחירים של קידוח כזה? וכל מה שצריך לדעת, המשיכו לקרוא.
קידוח בטון 6 צול
באיזה שימושים נצטרך בקידוח 6 צול? מה המחירים של קידוח כזה? וכל מה שצריך לדעת, המשיכו לקרוא.
כלי נגישות