קידוח חור למזגן

קידוח חור למזגן עם הציוד המשוכלל והמתקדם ביותר לקידוח נקי ומהיר. יחד עם מיומנות, מקצועיות וניסיון רב.

נכנסים לדירה חדשה? יש לכם עוד מספר הכנות לעשות בבית עד שהוא אכן יהיה כשיר לקבל אתכם. אחד הדברים הבסיסיים שהישראלים של היום לא מוותרים עליו זהו המזגן. וכאן אתם צריכים קידוח חור למזגן, אם בעבר עוד הסתדרנו איכשהו עם המאוורר הישן, הרי שהיום הוא כבר לגמרי מחוץ לליין. בלי מזגן אנחנו לא רואים את הבית שלנו מושלם.

כאן מתחילה ההתלבטות. איזה סוג מזגן לבחור? האם ללכת על מזגנים נפרדים עם יחידות נפרדות לכל חדר. או להתקין מזגן מרכזי לבית?

ההבדלים בין האפשרויות גדולים ואם נתייחס רק לקטע הזה של ההתקנה, הרי שגם שם יש לסוג המזגן הנבחר משמעות רבה.

בכל מקרה, תמיד חשוב לתת את הדעת על אופן ההתקנה ועל בחירה נכונה באנשי המקצוע שיעשו את ההתקנה בצורה הנכונה. כי התקנה שלא תיעשה במלוא המקצועיות, עשויה להותיר נזקים לא פשוטים לבית כולו.

אנחנו חברת יהלום מתמחים בקידוח בטון נסביר לכם כאן קצת על קידוח חור למזגן.

קידוח בטון
קידוח חור למזגן

איך קודחים חורים למזגן?

אז ברור שכל התקנה של מזגן דורשת קידוח של חורים לצורך ההתקנה של המזגן. אם מדובר במזגן מרכזי. זה יהיה אפילו מורכב עוד יותר. הקידוחים הרבים שיידרשו אמורים להיות מתוכננים היטב וזאת כדי שלא לפגוע בתשתיות שעוברות בתוך הקיר, לפגוע בחוזק של הקיר או לגרום לנזקים בחלקים אחרים של הקיר העובר את הקידוח.

כדי שהדבר ייעשה בצורה הכי טובה, חשוב לבצע את הקידוח באמצעות מקדח יהלום. זה הכלי היעיל והבטוח ביותר למקרים מהסוג הזה בו מבקשים לקדוח חורים בקירות בטון בלי לפגוע כלל בסביבה או בחלקים אחרים של המבנה.

כיצד מתבצע הקידוח?

מקדח היהלום הוא מקדח מיוחד וחזק שמצויד במנוע רב עוצמה. אל המקדח מחברים כוס קידוח בגודל של החור אותו אנחנו רוצים לקדוח ובעזרתו יוצרים את החור העגול, הסימטרי והמדויק בדיוק במקום הרצוי.

מדהים לראות כיצד תוך זמן קצר ממש מתקבל החור הרצוי בקיר הבטון החזק. אין כל כלי אחר שבעזרתו אפשר יהיה להגיע לתוצאות מדויקות כל כך.

איך פועל מקדח היהלום?

מה בעצם עושה את מקדח היהלום לכלי רב עוצמה שכזה?

מקדח היהלום כשמו כן הוא. מדובר במקדח שמייצרים אותו עם פתיתי יהלום כתושים. כאשר אלו מצפים את הלהב של המקדח. היהלום נחשב כחומר הכי חזק והכי חד שיש היום בטבע. כשהכוונה היא לא ליהלום המשמש בעולם התכשיטים. בגלל החוזק הזה של היהלום, הוא מצליח לגבור על קיר הבטון שהוא הקיר הכי חזק שיש לנו בתחום הזה של עולם הבניה.

נעזרים במומחים

חשוב להבין שלא כל מי שיאחז בידיו מקדח יהלום יוכל גם להגיע לתוצאות הרצויות. כדי להצליח בקידוח, יש צורך במיומנות, בידע מקצועי ובניסיון שנרכש עם הזמן. חברת היהלום ניסור בטון מציעה את שירותיה לצורך קידוחי יהלום בקירות בטון, ניסור קירות בטון וכל מה שקשור לחיתוכים וקידוחים בבטון.

אנו בחברת היהלום מבצעים את כל שירותי קידוח בטון.

ועוד…

שירותים נוספים - קידוח בטון
קידוח לנקודת גז
חברת היהלום מתמחה בשירותי קידוח לנקודת גז. אנו משתמשים בכלים משוכללים ביותר, ובמקדח יהלום ליצירת חורים בבטון. המשיכו לקרוא על קידוח לגז.
פתיחת מעבר לארובה
חברת היהלום מתמחה בכל סוגי קידוחי בטון ליצירת מעבר לארובה. במדריך זה אנו נסביר כיצד עובד התהליך. עד ליצירת מעבר להקמת ארובה בבית שלכם.
קידוח בטון 12 צול
באיזה שימושים נצטרך בקידוח 12 צול? מה המחירים של קידוח כזה? וכל מה שצריך לדעת, המשיכו לקרוא.
קידוח בטון 10 צול
באיזה שימושים נצטרך בקידוח 10 צול? מה המחירים של קידוח כזה? וכל מה שצריך לדעת, המשיכו לקרוא.
קידוח בטון 8 צול
באיזה שימושים נצטרך בקידוח 8 צול? מה המחירים של קידוח כזה? וכל מה שצריך לדעת, המשיכו לקרוא.
קידוח בטון 6 צול
באיזה שימושים נצטרך בקידוח 6 צול? מה המחירים של קידוח כזה? וכל מה שצריך לדעת, המשיכו לקרוא.
כלי נגישות