קידוח לניקוז

ביצוע קידוחים בטכנולוגיה מתקדמת בשימוש של מקדח יהלום. בחברת היהלום מוכנים וערוכים לבצע קידוח לניקוז, ולבצע את הקידוח במהירות ובקלות.

ביצוע קידוחים בטכנולוגיה מתקדמת בשימוש של מקדח יהלום. אנו בחברת היהלום מוכנים וערוכים לבצע קידוח לניקוז, אנו יכולים לבצע את הקידוח במהירות ובקלות. עם צוות מקצועי וציוד חדשני. צרו קשר כבר עכשיו כדי לקבל הצעת מחיר עבור קידוחים לניקוז. עם יש כמות גבוה של קידוחים כמובן שהמחיר יהיה משתלם, והאיכות עוד יותר.

קידוח לניקוז
להזמנת קידוחים חייגו – 077-997-2201

מתי נצטרך קידוח לניקוז?

לאחר שמשלימים את הבנייה של הבית, אנחנו מגלים לא פעם מקומות אשר בהם אנחנו זקוקים לתיקונים קלים, לשיפורים שונים או אפילו רק לקידוחים פה ושם. לדוגמא- לצורך התקנת מזגן, לצורך יצירת ניקוז או לצורך חיבור מרזב. כל אלו לא יכולים להיעשות שלא בצורה מקצועית. זאת משום שקידוח שייעשה בצורה לא נכונה עלולה לגרום לסדקים בקירות, להתפוררות הבטון ולהיחלשות של כל המבנה כולו.

מעבר לכך, תמיד צריך לזכור כי יש גם את הצנרת והתשתיות שעוברות בחלקן בקירות הבית וקידוח שייעשה בצורה לא נכונה עלול להוביל לנזקים חמורים מאוד בהמשך.

אז גם אם מדובר בסך הכול בקידוח לצורך ניקוז, חשוב לפנות לשם כך אל אנשי מקצוע שיבצעו את הדבר בצורה מקצועית ונכונה עם הכלים הנכונים.

איך מבצעים קידוח לניקוז?

כאשר מדובר בקידוח שאמור להיעשות בקיר בטון, הרי שיש צורך לבצע אותו בעזרת מקדח מיוחד שעשוי לצורך כך. כי קידוח בבטון זה לא כמו קידוח בקיר לבנים רגיל. לצורך העבודה עם בטון יש צורך בכלי קידוח עוצמתיים ומיוחדים לשם כך. זאת משום שהבטון הוא חומר כל כך חזק וכל כך איכותי עד שעושים בו שימוש לצרכי בנייה מכל הסוגים. ממדרכות וכבישים ועד מגדלים וגשרים.

כדי לגבור על הבטון העוצמתי יש את מקדח היהלום. מקדח היהלום הוא מקדח הפועל בעזרת מנוע חזק ועוצמתי במיוחד. אל המקדח מחברים כוס קידוח על פי גודל החור הרצוי וכך למעשה נוצר החור העגול והמדויק במיקום הנכון ובצורה המדויקת.

טכנולוגיה מתקדמת של מקדח יהלום

מקדח בטון הוא לא רק מקדח עוצמתי. ישנו אלמנט נוסף המשתתף בחגיגה הזו. מדובר ביהלום.

היהלום הוא חומר מאוד חזק והוא בעוצמתו מסוגל לגבור על הבטון, כאשר הוא משולב במקדח החזק. שבבי היהלום מצפים את כוס היהלום והתוצר הסופי הזה של מקדח חזק עם מנוע עוצמתי יחד עם שבבי היהלום המצפים את הלהבים, מצליח לגבור בקלות רבה את הבטון ולחדור אליו בקלות עד לעובי של מטר! (זאת הודות לגודל הכוס)

חשוב לציין שהיהלום של מקדח היהלום הוא לא זה שאנחנו מכירים מתחום התכשיטים. מדובר במוצר ייחודי שנועד לצרכי תעשייה. היהלום התעשייתי הוא הרבה פחות יפה מהיהלום של התכשיטים והוא גם הרבה פחות עדין. אך את המטרות שלו הוא משיג בקלות ובעוצמה מדהימים ממש.

שימוש במים לקירור ומניעת נזקים

בוודאי יצא לכם לשמוע על המושג של קידוח יהלום רטוב. מה זה בעצם?

קידוח יהלום נעשה לרוב עם מקדח שמשלב בתוכו גם מתז מים. הזרימה של המים נועדה בראש ובראשונה על מנת לקרר את המכונה ואת הלהבים כך שהיא לא תתחמם יתר על המידה. אך מעבר לקירור של המכונה יש למים יתרון משמעותי נוסף. המים למעשה מונעים מהאבק להתפזר על פני השטח כך שהכול נשאר פחות או יותר נקי בלי סימני קידוח כפי שקורה עם כלי הקידוח האחרים.

מעבר לכך, הקידוח שנעשה בעזרת מים חוסך את האבק באוויר שעלול לחדור למערכת הנשימה של כל מי נמצא באזור בעת הקידוח. אבק בטון הוא דבר מסוכן ואפילו רעיל. אנשים שעובדים בתחום הבנייה ושואפים שוב ושוב את אבק הבטון, הם אנשים שסובלים בהמשך חייהם מבעיות שונות בדרכי הנשימה. הקידוח הרטוב למעשה חוסך את האבק הזה באוויר וכל האנשים במקום נהנים מאוויר שהוא אינו רעיל ולא פוגע בהם.

עבודה בטוחה עם חברה מקצועית

קידוח בטון וכל עבודה עם כלי קידוח היא עבודה שיש בה הרבה סיכונים.

כלי העבודה הכבדים, הבטון שנושר בעקבות הקידוח והפינות החדות שלהם שנוצרות דווקא בגלל הקידוח החד והמדויק, כל אלו מהווים סיכון לא פשוט עבור האנשים שנמצאים במקום וגם עבור העובדים.

זאת הסיבה שחשוב כל כך לפנות אך ורק אל אנשי מקצוע מהתחום הזה של קידוח בבטון. רק כך אפשר יהיה להיות בטוחים שאכן העבודה תתבצע בעזרת אנשים אחראיים שיודעים איך וכיצד עליהם לתכנן את העבודה ואיך היא אמורה להיעשות על מנת שלא ייגרם כל נזק סביבתי.

חברה אחראית אף תדאג לפינוי כל הפסולת מהשטח מיד עם סיום העבודה.

ברור אם כן, שבכל מקרה בו אתם זקוקים לשירות של קידוח מרזב, חשוב שתפנו אל אנשי המקצוע הנכונים כדי שאלו יבצעו עבורכם את העבודה.

שאלות נפוצות של לקוחות

מה צריך להכין לקידוח בטון?

אנו נצטרך שני דברים: 1. נקודת חשמל תלת פאזי. 2. נקודת מים. וכמובן להתכונן לאבק ולכלוך.

כמה עולה קידוח לניקוז?

המחיר משתנה לפי כמות הקידוחים שאנו מבצעים בפרויקט אחד. המחיר עבור קידוח לניקוז מתחיל מ – 200 ₪.

רוצים לראות את המחירון המלא לחצו על הלינק – כמה עולה קידוח בטון

שירותים נוספים - קידוח בטון
קידוח בטון 10 צול
קידוח חור למזגן עם הציוד המשוכלל והמתקדם ביותר לקידוח נקי ומהיר. יחד עם מיומנות, מקצועיות וניסיון רב.
קידוח לנקודת גז
חברת היהלום מתמחה בשירותי קידוח לנקודת גז. אנו משתמשים בכלים משוכללים ביותר, ובמקדח יהלום ליצירת חורים בבטון. המשיכו לקרוא על קידוח לגז.
פתיחת מעבר לארובה
חברת היהלום מתמחה בכל סוגי קידוחי בטון ליצירת מעבר לארובה. במדריך זה אנו נסביר כיצד עובד התהליך. עד ליצירת מעבר להקמת ארובה בבית שלכם.
קידוח בטון 12 צול
באיזה שימושים נצטרך בקידוח 12 צול? מה המחירים של קידוח כזה? וכל מה שצריך לדעת, המשיכו לקרוא.
קידוח בטון 10 צול
באיזה שימושים נצטרך בקידוח 10 צול? מה המחירים של קידוח כזה? וכל מה שצריך לדעת, המשיכו לקרוא.
קידוח בטון 8 צול
באיזה שימושים נצטרך בקידוח 8 צול? מה המחירים של קידוח כזה? וכל מה שצריך לדעת, המשיכו לקרוא.
כלי נגישות