קידוח חור לוונטה

אנו מתמחים בכל סוגי עבודות הקידוח בבטון. ובניהם קידוח חור לוונטה, אם יש לכם צורך לוונטה הזמינו אותנו לביצוע החורים בקיר בכל עובי שתצטרכו.

בחדרי שירותים, במקלחונים וכדומה בהם אין חלונות, חשוב מאוד לדאוג לפתחי אוורור חילופיים. הוונטה עושה את זה בהצלחה מרובה. אך כדי להתקין וונטה צריך ליצור חור בקיר. איך עושים את זה בצורה הטובה והנכונה ביותר?

בהרבה מאוד מקומות יש צורך לקדוח חור לצורך התקנה של פתחי אוורור. מדובר במקומות אשר בהם אין חלונות והוונטה היא זו שלמעשה מאווררת את החלל.

קידוח חור לוונטה
חייגו עכשיו – 077-997-2201

אז אם בעבר זה בהחלט היה אתגר מורכב מאוד שלרוב לא הצליחו לבצע אותו בצורה הרצויה, הרי שהיום יש את מקדח היהלום. בעזרת מקדח היהלום ניתן ליצור בקלות את החור הנדרש בצורה מדויקות ועגולה. כך אין כל צורך אחר כך לבצע תיקונים בשאר חלקי הקיר היות והקידוח הממוקד לא פוגע כלל באזורים שעל יד מקום הקידוח.

איך קודחים חורים לוונטה?

קידוח החורים בבטון לצורך התקנה של וונטה נעשית כיום בעזרת מקדח יהלום.

מקדח היהלום הוא הכלי אשר בעזרתו ניתן להגיע לקידוח עגול, מדויק ואסתטי של חור אשר אליו אפשר יהיה לחבר את הוונטה.

מקדח היהלום הוא כלי קידוח אשר אליו מחברים כוס קידוח בהתאם למידה הרצויה. מידת הכוס נמדדת ביחידת מידה המכונה 'צול'. יש כוסות קידוח במגוון גדול של קטרים כך שלכל מטרה אפשר למצוא את הכוס הכי מתאימה כדי לקבל תוצאות מקסימליות בדיוק בהתאם לצורך.

יש כוסות קידוח קטנטנות המיועדות לקידוח חור לצנרת דקיקה ויש גם כוסות קידוח ענקיות ממש לצורך קידוח בטון למעבר אדם.

ברור אם כן שבכל מקרה, יש למדוד באופן מדויק את הקוטר של החור הרצוי ובהתאם לכך לבחור את הכוס אשר בעזרתו יבצעו את הקידוח בסופו של דבר.

קידוח מהיר ובטוח

קידוח בטון נעשה בעזרת מקדח היהלום הוא קידוח מהיר מאוד שכמעט ולא מותיר לכלוך מסביב. הקידוח נעשה בכלים מתאימים שמבטיחים את ביטחונם של העובדים כמו גם את ביטחונם של האנשים במקום.

שירותי קידוח דומים:

שירותים נוספים - קידוח בטון
קידוח בטון 10 צול
קידוח חור למזגן עם הציוד המשוכלל והמתקדם ביותר לקידוח נקי ומהיר. יחד עם מיומנות, מקצועיות וניסיון רב.
קידוח לנקודת גז
חברת היהלום מתמחה בשירותי קידוח לנקודת גז. אנו משתמשים בכלים משוכללים ביותר, ובמקדח יהלום ליצירת חורים בבטון. המשיכו לקרוא על קידוח לגז.
פתיחת מעבר לארובה
חברת היהלום מתמחה בכל סוגי קידוחי בטון ליצירת מעבר לארובה. במדריך זה אנו נסביר כיצד עובד התהליך. עד ליצירת מעבר להקמת ארובה בבית שלכם.
קידוח בטון 12 צול
באיזה שימושים נצטרך בקידוח 12 צול? מה המחירים של קידוח כזה? וכל מה שצריך לדעת, המשיכו לקרוא.
קידוח בטון 10 צול
באיזה שימושים נצטרך בקידוח 10 צול? מה המחירים של קידוח כזה? וכל מה שצריך לדעת, המשיכו לקרוא.
קידוח בטון 8 צול
באיזה שימושים נצטרך בקידוח 8 צול? מה המחירים של קידוח כזה? וכל מה שצריך לדעת, המשיכו לקרוא.
כלי נגישות