קידוח בטון למזגן בממד

כדי להתקין מזגן בחדר ממ"ד תצטרכו לעשות חור בקיר. לקדוח בקיר בטון של ממ"ד זה לא פשוט, ולכן תצטרכו להזמין שירותי קידוח בטון למזגן בממד.

כדי להתקין מזגן בחדר ממ"ד תצטרכו לעשות חור בקיר. לקדוח בקיר בטון של ממ"ד זה לא פשוט, ולכן תצטרכו להזמין שירותי קידוח בטון למזגן בממד. אנו בחברת היהלום מבצעים פרויקטים רבים של קידוח בטון ואנו כאן לשירותכם.

קידוח למזגן בממד
להזמנת קידוחים חייגו – 077-997-2201

ההתקנה של המזגן נעשית לרוב רק לאחר שהבית כבר עומד ומוכן על תילו. מה שבעצם מאלץ אותנו להתחיל לחשוב איך לבצע את ההתקנה מבלי שייגרם נזק לקירות של הבית.

כולנו יודעים שקידוח בקיר ובייחוד קידוח שנעשה בצורה שאינה מבוקרת, עלול להוביל לנזקים חמורים. הן לקיר עצמו, הן לצנרת שעוברת בתוך הקיר ולעיתים אפילו למבנה כולו.

זו הסיבה שחשוב כל כך לפנות אך ורק אל אנשי מקצוע כאשר מדובר בקידוח חורים למזגן לצורך העברה של תשתיות מזגן.

שאלות נפוצות של לקוחות

מה צריך להכין לקידוח בטון?

אנו נצטרך שני דברים: 1. נקודת חשמל תלת פאזי. 2. נקודת מים. וכמובן להתכונן להרבה אבק ולכלוך.

כמה עולה קידוח חור למזגן?

המחיר משתנה לפי כמות הקידוחים שאנו מבצעים בפרויקט אחד. המחיר עבור קידוח חור למזגן מתחיל מ – 250 ₪.

רוצים לראות את המחירון המלא לחצו על הלינק – כמה עולה קידוח בטון

טכנולוגיית הקידוח בטון ביהלום

אז אמרנו שהקידוח חייב להיעשות בצורה מקצועית. מה זה בעצם אומר?

קידוח בבטון הוא לא כמו קידוח בקיר לבנים. אחרי הכול מדובר בקיר שעשוי מהחומר הכי חזק שקיים בתחום הבנייה. נוסיף לזה את השימוש בברזל שמרכיב את הקירות ונקבל קירות חזקים ועוצמתיים במיוחד. למעשה כל מבנה שצריך להיות עמיד וחזק נבנה כיום באמצעות בטון. אם אלו בתים ומגדלים ואם אלו כבישים, מדרכות וגם גשרים. כאשר עולה צורך בקידוח באחד מהם, הרי שמדובר בהחלט באתגר.

לצורך הביצוע של קידוח בבטון נעשה כיום שימוש במקדח יהלום. זה למעשה הקידוח המקצועי והנכון לעבודה עם בטון.

נפרט מה זה בעצם אומר ואיך זה מתבצע בפועל.

מקדח יהלום – מה זה?

היהלום מוכר לנו בעיקר מתחום התכשיטים. שם מדובר באבני חן יקרות מאוד וגם עדינות מאוד. להבדיל מהיהלומים הללו יש את יהלומי התעשייה. אלו הם יהלומים הרבה פחות יפים וגם הרבה פחות עדינים אך הם מאוד יעילים. היהלום התעשייתי הוא יהלום חזק מאוד.

שבבי היהלום התעשייתי משולבים במקדחי הבטון וכך למעשה ניתן לבצע את עבודות הקידוח הנצרכות בבטון. הודות לשימוש ביהלום ניתן להגיע לתוצאות מהירות ומדויקות בלי הרבה טרחה.

ברור שלא כל מי שיאחז במקדח יהלום יוכל להגיע לתוצאות הרצויות, כי נדרש כאן ניסיון ויש צורך בידע מקצועי איך וכיצד להפעיל את הציוד. אך עם מומחיות ומיומנות, הקידוח ייעשה במהירות ובמיקוד מושלם.

המבנה של מקדח היהלום

מקדח היהלום הוא מקדח שפועל בעזרת להב עוצמתי במיוחד. אליו מחברים כוס קידוח בהתאם לקוטר הקידוח הרצוי. יש כוסות קידוח קטנים ממש בקוטר של 2 צול ויש כוסות קידוח גדולים מאוד של עד 20 צול. כוסות הקידוח מסוגלות לחדור אל מעמקי הבטון עד לעובי של מטר ולבצע תוך זמן קצר את החור העגול והמדויק בדיוק בהתאם לצורך.

כך למעשה ניתן לקדוח חורים מדויקים לצורך התקנת מרזבים וחורים גדולים יותר לצורך העברת תשתיות למזגן. כך גם יוצרים את החורים לצורך הנחת תשתיות רחוב שהן גדולות מאוד.

כוסות הקידוח מצופות בשבבי יהלום אשר אלו למעשה מעניקות למקדח היהלום את העוצמה הרבה של הקידוח החד, המהיר והמדויק.

מה זה קידוח רטוב?

כל מי שמתעניין בתחום הזה של קידוח יהלום, נחשף איכשהו למושג של קידוח רטוב. מה זה בעצם אומר?

קידוח במסור יהלום נעשה לרוב בשימוש עם זרם מים. מתז מים שמחובר אל המקדח פועל במהלך הקידוח לקירור הלהב. כך אין צורך לעצור את העבודה בצורה יזומה כדי לקרר את המכונות.

הקידוח הרטוב מועיל למעשה גם בעוד מישורים.

המים משפיעים על כל שאבק הקידוח לא יתפזר בסביבה, כך שכל האזור יישאר נקי הרבה יותר. מעבר לכך, כאשר אין אבק בטון שמתפזר בחלל, הרי שהאוויר בסביבה היא הרבה פחות רעילה ביחס לאזורי עבודה בדרך כלל. אבק בנייה הוא דבר מאוד מעיק ומציק וכשהוא חודר לעיניים או לדרכי הנשימה הוא הופך להיות אפילו מסוכן. המים שמתלווים לקידוח למעשה מסייעים בכך שהסביבה תישאר נקייה גם בעת ביצוע העבודה.

לסיכום – קידוח בטון למזגן בממד

מלבד העבודה עצמה, יש לתת את הדעת לשאר הרכיבים שנובעים מהקידוח. כמו פינוי הפסולת עם סיום הקידוח ושמירה על האזור בו מתבצעת העבודה במיוחד אם מדובר בקידוח הנעשה בגובה וחלקי הבטון נופלים כלפי מטה.

חברה אחראית תדאג לפינוי מידי של הפסולת החדה והמסוכנת והיא אף תדאג לכך שבמהלך הקידוח, לא ייפלו חלקי בטון מסוכנים אלא שהם ייתפסו וייאספו במהלך העבודה בעזרת ציוד מיוחד שנועד לשם כך. מחפשים שירות של קידוח חורים להתקנת מזגן? אל תתפשרו. לכו רק על הטוב ביותר!

אנו בחברת היהלום מבצעים את כל שירותי קידוח בטון.

ועוד…

שירותים נוספים - קידוח בטון
קידוח בטון 10 צול
קידוח חור למזגן עם הציוד המשוכלל והמתקדם ביותר לקידוח נקי ומהיר. יחד עם מיומנות, מקצועיות וניסיון רב.
קידוח לנקודת גז
חברת היהלום מתמחה בשירותי קידוח לנקודת גז. אנו משתמשים בכלים משוכללים ביותר, ובמקדח יהלום ליצירת חורים בבטון. המשיכו לקרוא על קידוח לגז.
פתיחת מעבר לארובה
חברת היהלום מתמחה בכל סוגי קידוחי בטון ליצירת מעבר לארובה. במדריך זה אנו נסביר כיצד עובד התהליך. עד ליצירת מעבר להקמת ארובה בבית שלכם.
קידוח בטון 12 צול
באיזה שימושים נצטרך בקידוח 12 צול? מה המחירים של קידוח כזה? וכל מה שצריך לדעת, המשיכו לקרוא.
קידוח בטון 10 צול
באיזה שימושים נצטרך בקידוח 10 צול? מה המחירים של קידוח כזה? וכל מה שצריך לדעת, המשיכו לקרוא.
קידוח בטון 8 צול
באיזה שימושים נצטרך בקידוח 8 צול? מה המחירים של קידוח כזה? וכל מה שצריך לדעת, המשיכו לקרוא.
כלי נגישות