קידוח למרזב

קידוח למרזב שהוא שירות שצריך אותו כאשר יש לנו רצפה או קיר מבטון. שדרכו אנו רוצים להוציא את המרזב. אנו בחברת היהלום מתמחים בביצוע קידוחי בטון.

קידוח למרזב שהוא שירות שצריך אותו כאשר יש לנו רצפה או קיר מבטון. שדרכו אנו רוצים להוציא את המרזב. אנו בחברת היהלום מתמחים בביצוע קידוחי בטון. אז צרו איתנו קשר כבר עכשיו כדי לקבל הצעת מחיר ולהתקדם.

קידוח למרזב
להזמנת קידוחים חייגו – 077-997-2201

כאשר עולה צורך בחור להתקנת מרזב, נדמה אולי שמדובר בסיפור קל ופשוט. די במקדחה ביתית פשוטה על מנת ליצור את החור הקטן והעגול. אז זה אולי נכון כשמדובר בקיר לבנים רגיל. אך כאשר המדובר הוא בקיר העשוי בטון, החור הקטן עשוי לסבך מאוד את העניינים.

החור שלא ייצא מעוגל ומהוקצע כפי שאתם רוצים יגרור תיקונים. התיקונים לא תמיד ייעשו בצורה אסתטית ויפה. והתוצאה בסופו של דבר תהיה גם לא יפה וגם לא בטיחותית. כי קידוח שנעשה בצורה לא מבוקרת בקיר בטון, עלול בהחלט להוריד מאיכותו של הקיר כולו.

קידוח למרזב רק בכלים המתאימים

קידוח למרזב חייב להיעשות בכלי המקצוע הנכונים. כשמנסים לקדוח בבטון במקדחה שלא מתאימה, החור לא נוצר והבטון מסביב מתחיל להתפורר. עלולים להיווצר סדקים בקיר ובקיצור, הרבה נזק עלול להיגרם לכל האזור. גם אם בסופו של דבר יתקבל החור הרצוי, הנזק סביב שידרוש תיקונים. לא יהיה שווה את החיסכון בעבודה שנעשתה שלא בכלים המתאימים.

מעבר לכך, קידוח בבטון חייב להיעשות רק לאחר בדיקה. של הקיר והמקום בו רוצים ליצור את הקידוח והחור הרצויים. זאת משום שבמקרים רבים עלולים לפגוע בחוטי חשמל. או בצנרת מים כשהקידוח ייעשה במקום הלא נכון.

איך מבצעים קידוח למרזב בקיר בטון?

אז עד כה הבנו שקידוח בבטון זה לא סיפור כל כך פשוט. גם אם מדובר בחור מינורי וקטן ממש. אז איך עושים את זה תכל'ס? כאן המקום להכיר את מקדח היהלום.

מקדח היהלום זהו הכלי שבעזרתו ניתן להגיע לתוצאות הכי מדויקות והכי בטוחות.

מקדח היהלום הוא למעשה מקדח שמופעל בעזרת מנוע עוצמתי מאוד. אל המקדח מחברים כוס קידוח שצריך להיות בהתאם לקוטר הקידוח הרצוי. אם זה חור למרזב, לרוב אפשר יהיה להסתפק בכוס בקוטר של 2 צול. יש גם כוסות קידוח בקטרים גדולים יותר. ואף בקטרים בממדים גדולים במיוחד של עד 20 צול.

כוס הקידוח שמחובר אל המקדח, מכיל אלמנט נוסף. שבבי יהלום המצפים את הקודח. כך למעשה מתקבל מקדח היהלום העוצמתי. התוצאה הזו היא זו שמאפשרת להגיע לביצועים הטובים של קידוח ממוקד ומדויק הנעשה בצורה מושלמת.

היהלום שבמקדח היהלום

אז מה זה בעצם היהלום הזה המשתלב לו במקדח היהלום? כאן חשוב לציין כי לא מדובר ביהלומים המוכרים לנו מתחום התכשיטים. מדובר ביהלום תעשייתי מיוחד שמשמש למעשה לצורכי קידוח. היות והבטון הוא חומר כל כך קשיח וחזק, הרי שכל שינוי בבטון וכל חור שאנחנו זקוקים לו דורשים שימוש בציוד עוצמתי שיצליח לגבור על הבטון החזק. מעבר לכך, חשוב שהפעולה תיעשה בצורה ממוקדת ומדויקת מבלי שייגרם כל נזק לשאר חלקי המבנה. היהלום שמשולב במקדח היהלום למעשה פותר את הבעייתיות הזו של הקידוח בקיר כזה.

ואכן, מקדח יהלום מסוגל ליצור תוך שניות ספורות את החור הרצוי. וזאת בצורה הכי מדויקת, הכי ממוקדת ובלי כל נזק מסביב שיגרור תיקונים.

המים ומקדח היהלום

בקידוח במסור יהלום נעשה גם כן שימוש במים. המים המתלווים לקידוח מועילים מאוד בכמה וכמה מישורים.

  1. המים מקררים את הלהבים וכך אין צורך לעצור בעבודה לצורך קירור של המכונה.
  2. המים מונעים את פיזור אבק הבטון בשטח כך שהאזור יישאר נקי לאחר ביצוע העבודה. כמעט ללא כל אבק בטון סביב.
  3. העבודה תהיה הרבה יותר בטוחה. כאשר לא יתפזר אבק בטון באוויר שעלול לחדור לעיניים או לדרכי הנשימה של העובדים ושל האנשים בסביבה. כולנו יודעים שאבק בטון הוא דבר רעיל. אבק בטון בריאות הוא דבר נורא. פועלים ששואפים את האבק הזה על בסיס יומי צוברים נזק בריאותי רב. מסור היהלום בשילוב עם המים פותר את הבעיה ולו באופן חלקי.

פנו אל המומחים

לצורך ביצוע קידוח בטון, חשוב לפנות אל אשי מקצוע מהתחום הזה של ניסור בבטון, על מנת שהעבודה אכן תוכל להתבצע בצורה הכי טובה והכי מקצועית. כי רק איש מקצוע שיש לו את הניסיון ואת הידע בביצוע העבודה, יצליח להוציא אותה לפועל על הצד הטוב ביותר. מעבר לכך הוא גם יידע לשמור על ביטחון הסביבה בעת הביצוע והוא אף ידאג לפינוי הפסולת עם סיום העבודה.

שאלות נפוצות של לקוחות

מה צריך להכין לקידוח בטון?

אנו נצטרך שני דברים: 1. נקודת חשמל תלת פאזי. 2. נקודת מים. וכמובן להתכונן לאבק ולכלוך.

כמה עולה קידוח למרזב?

המחיר משתנה לפי כמות הקידוחים שאנו מבצעים בפרויקט אחד. המחיר עבור קידוח למרזב מתחיל מ – 250 ₪.

רוצים לראות את המחירון המלא לחצו על הלינק – כמה עולה קידוח בטון

אנו מתמחים בביצוע כל הקידוחים בבטון:

שירותים נוספים - קידוח בטון
קידוח בטון 10 צול
קידוח חור למזגן עם הציוד המשוכלל והמתקדם ביותר לקידוח נקי ומהיר. יחד עם מיומנות, מקצועיות וניסיון רב.
קידוח לנקודת גז
חברת היהלום מתמחה בשירותי קידוח לנקודת גז. אנו משתמשים בכלים משוכללים ביותר, ובמקדח יהלום ליצירת חורים בבטון. המשיכו לקרוא על קידוח לגז.
פתיחת מעבר לארובה
חברת היהלום מתמחה בכל סוגי קידוחי בטון ליצירת מעבר לארובה. במדריך זה אנו נסביר כיצד עובד התהליך. עד ליצירת מעבר להקמת ארובה בבית שלכם.
קידוח בטון 12 צול
באיזה שימושים נצטרך בקידוח 12 צול? מה המחירים של קידוח כזה? וכל מה שצריך לדעת, המשיכו לקרוא.
קידוח בטון 10 צול
באיזה שימושים נצטרך בקידוח 10 צול? מה המחירים של קידוח כזה? וכל מה שצריך לדעת, המשיכו לקרוא.
קידוח בטון 8 צול
באיזה שימושים נצטרך בקידוח 8 צול? מה המחירים של קידוח כזה? וכל מה שצריך לדעת, המשיכו לקרוא.
כלי נגישות