מחפשים שירותי ניסור בטון בקיסריה לפתיחת דלת בקיר בטון? שירותי ניסור בטון וקידוח בטון בקיסריה – רק אצלנו!

משפצים את הבית? רוצים להרחיב פתח קיים? ליצור חלון בקיר? להסיר גרם מדרגות? לבטל מסתור כביסה? אנחנו כאן עם שירות מקצועי של צוות מיומן שיעשה עבורכם את העבודה בצורה מושלמת.

ניסור בטון בקיסריה

עבודות בנייה, שיפוצים ואפילו הריסת מבנים דורשות ניסור בטון וקידוח בטון. בטון הינו חומר קשיח שאינו גמיש, ומשתמשים בו בכל סוגי עבודות הבנייה.

כיום, תוכלו לראות באזורי בנייה שלדי בניינים העשויים מבטון, אך חשבתם פעם איך קודחים בו חורים, או איך חותכים את הבטון בכלל? עבודות ניסור בטון צריכות להיעשות באמצעות מסור יהלום מקצועי, משום שכלים אחרים עלולים לפגוע בבטון.

מסיבה זו קידוח בטון נעשה גם אך ורק על ידי מקדחה מיוחדת, על מנת למנוע מיצירת סדקים ושברים בבטון. הדיוק בעבודות אלו מתקבל הודות למסילות מיוחדות שעליהן מרכיבים את המסור או המקדחה.

חשוב לנו להדגיש כי עבודות ניסור בטון וקידוח בטון שנעשות בצורה שאינה מקצועית, או על ידי כלים שאינם מתאימים לכך, עלולות לגרום ליותר נזק מתועלת, ולכן חשוב לדעת את זה לפני שמזמינים ניסור בטון בקיסריה. בנוסף לכך, קיימים סוגי בטון שונים שחשוב לדעת איך לעבוד איתם כשמזמינים שירותי קידוח או ניסור.

בין השירותים שתוכלו לקבל אצלנו:

לפניכם מספר שירותי ניסור בטון שאנו בחברת היהלום מעניקים ללקוחות שלנו בקסריה:

1. ניסור צינורות בטון

ניסור צינורות בטון

אם אתם צריכים לנסר צינור מבטון כדי להתאים אותו למקום בו הוא אמור להיות, חשוב שתחתכו אותו בצורה מדויקת ומהוקצעת.

החיתוך הכי מקצועי יהיה בעזרת מסור יהלום. מסור היהלום זה הכלי אשר בעזרתו תצליחו להגיע לתוצאות הכי טובות. בלי לכלוך מיותר מסביב, בלי נזקים ובלי שיהיה עליכם לתקן ולשפץ את אזור החיתוך.

מידע נוסף על ניסור צינורות בטון »

2. ניסור קורות בטון

ניסור קורות בטון
ניסור קורות בטון עובי 65 סמ

בכל מבנה יש בדרך כלל קורות בטון. קורות הבטון מחזיקים את המבנה ושומרים על היציבות שלו. כיום מבצעים את עבודת הניסור רק בעזרת מסור היהלום. מסור היהלום מאפשר להגיע לתוצאות הכי בטוחות וגם הכי מדויקות.

מידע נוסף על ניסור קורות בטון »

3. ניסור קיר בטון

חיבור המנוף לקיר בטון
בתמונה ניתן לראות איך האלמנט קשור ומחובר למנוף

כשרוצים להזיז קירות בבית, לרוב זה יכלול ניסור של הקירות הקיימים. אם מדובר בקירות בטון, הרי שהחיתוך של הקיר לא יוכל להיעשות בכל כלי רגיל. כי בטון הוא חומר חזק מאוד וחיתוך שנעשה שלא בצורה הנכונה יוביל לנזקים חמורים לקיר ואפילו למבנה כולו. מסור היהלום מוביל לניסור נקי ומדויק בלי שיישארו סדקים או שברים בחלקי הקיר האחרים.

מידע נוסף על ניסור קיר בטון »

4. ניסור סלעים

ניסור סלעים
היהלום ניסור בטון – חייגו עכשיו 077-997-2201

כשבאים להרחיב מבנה על חשבון שטח חיצוני, נדר לעיתים הסרה של סלעים. ההסרה של הסלעים היא לא פשוטה, במיוחד אם מדובר בסלעים גדולים או באזורים בעייתיים מבחינת הגישה.

יש מקרים אשר בהם העבודה תוכל להיעשות בצורה יעילה ביותר כאשר יעשו שימוש במסור יהלום.

בעזרת מסור היהלום ניתן יהיה להגיע לחיתוך מדויק ולפינוי של הסלעים בצורה מהירה וכמעט ללא רעש.

מידע נוסף על ניסור סלעים »

5. ניסור מדרגות בטון

ניסור בטון
ניסור בטון במרכז

הסרה של גרם מדרגות זה סיפור מורכב למדי.

את ההסרה של גרם המדרגות צריך לעשות בצורה ממוקדת ונקייה בלי להותיר עקבות של שאריות בטון תלויות, של שברים או סדקים בחלקי קיר אחרים וכן הלאה.

כאשר מסירים את גרם המדרגות בעזרת מסור היהלום ניתן אכן להגיע לתוצאות המושלמות.

מידע נוסף על ניסור מדרגות בטון »

כמה עולה ניסור בטון?

לרוב עולה השאלה כמה יעלה ניסור הבטון. אז כאן חשוב להבין שניסור בטון זה לא מוצר או שירות אחיד עם מחיר גלובלי. לכל ניסור בכל עובי יש מחיר אחר ולכל סוג של עבודה יש תמחור שונה בהתאם למיקום ולגישה למקום. בגדול, ניסור בטון מתחיל במחיר של 150 ₪ למטר רץ כאשר זה עשוי להגיע עד אלפי שקלים, תלוי בפרמטרים המרכיבים את העבודה.

למידע נוסף לחצו » ניסור בטון מחיר

חברת היהלום עם כל העבודות לניסור בבטון

חברת יהלום בעלת ניסיון רב, בשירותי ניסור וקידוח בטון ב 100 אחוז דיוק, החברה מתמחה בכל סוגי עבודות ההריסה, עם הציוד הכי חדשני שיש, הבטיחות והשירות אצלנו הוא מעל הכל, אנו מבצעים פרויקטים קטנים וגדולים כאחד!

חברת היהלום מציעה שירות מקצועי ויעיל של ניסור לכל צורך ומטרה. כמו ניסור חניונים, ניסור מדרכות, ניסור כבישים וכל סוג אחר של ניסור.

לעבודה מהירה, יעילה בטוחה ומקצועית פנו אל חברת היהלום.

אולי יעניין אותך לקרוא על:

שירותי ניסור של חברת היהלום
ניסור בטון בחניונים
חברת היהלום מבצעת עבודות חיתוך בבטון ע"י טכנולוגית מסור יהלום. ברשותנו ציוד חדש [2022] ✔ עמידה בזמנים ✔ ניסור בטון בכל עובי ✔ מסור היהלום
ניסור מדרכה
ביצוע של ניסור מדרכה ע"י מסור יהלום - לביצוע מדויק! אנו בחברת היהלום מחזיקים בכלים הייעודים לביצוע ניסור של מדרכות, ובמחירים משתלמים במיוחד.
ניסור בטון
ניסור כבישים / אספלט ע"י מסור היהלום » קבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. ואנו מבטיחים לכם עמידה בזמנים וביעדים.
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
שירותים נוספים בקיסריה
כלי נגישות