לקוחות פרטיים ועסקיים – אצלנו תמצאו את המחירים הכי טובים!

ניסור בטון, חיתוך בטון, כל מה שאתם צריכים בחיפה

חיפה הינה העיר השלישית בגודלה מבחינת גודל האוכלוסייה, ונחשבת בירת מחוז חיפה. העיר חיפה היא מרכז תעשייה, תחבורה ותרבות ויש לה השפעה רבה על המסחר הימי בארץ. נכון לסוף שנת 2018 ,על פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, יש בעיר מעל ל-280000 תושבים! בעיר כמו חיפה יש דרישה גבוהה מאוד לשירותי בנייה ושיפוצים, במיוחד ניסור בטון, חיתוך בטון וכל מיני עבודות מסוג זה. מפעלים רבים עשויים מחלקם מבטון, ועם הזמן הבטון נשחק או שהמפעל גדל, ולכן צריך לשמור על רמת תחזוקה גבוהה.


'היהלום' מספקת שירותי חיתוך בטון וקידוח בטון בחיפה עבור לקוחות פרטיים, גם עבור לקוחות עסקיים. הניסיון שלנו במקצוע, בנוסף לכלים החדשניים שברשותנו, מאפשרים לנו לספק תוצאות עבודה ברמה הגבוהה ביותר!

שירותי ניסור בטון

רוצים להסיר את מסתור הכביסה? להתקין מזגן בחדר ממ"ד? לפרוץ קיר בטון כדי ליצור חלון או דלת חדשים?

חברת היהלום ניסור בטון מהמובילות בתחום ניסור הבטון בארץ, מבצעת את כלל שירותי הניסור והקידוח החל מפתיחת דלת ועד לפרויקטים מורכבים בתחום הבנייה.

החברה שמה לה לדגש את בטיחות העבודה ואת היחס האישי עבור הלקוח. חברתנו משתמשת בכלים חדשניים ביותר ומספקת עבורכם עבודה ברף הגבוה ביותר

עם ניסיון רב בשירות מקצועי ובטיחותי והבטחה לתוצאות מושלמות.

בין השירותים שתוכלו לקבל אצלנו –

1. ניסור צינורות בטון

כאשר מבצעים עבודות תשתית עולה צורך בהכנה של צנרת הבטון וניסור שלהם. הצנרת הזו הינה קשיחה מאוד וחזקה באופן מיוחד. הניסור של הצינורות הללו מחייב עבודה מקצועית עם כלים מתאימים על מנת שהצינורות בטון יהיו בדיוק במידה הרצויה והנכונה.

בעזרת מסור היהלום ניתן להגיע לתוצאות הכי טובות.

2. ניסור סלעים

באזורים בהם מבקשים לבנות בנייה חדשה יש פעמים רבות סלעים גדולים וקשים העומדים בדרך. חשוב להשתמש בכלים המתאימים לצורך ניסור הסלעים הללו. אז האמת היא שברוב המקרים הדברים נעשים בכלי צמה. אך יש מצבים אשר בהם הניסור הכי יעיל יהיה דווקא בעזרת מסור היהלום. כך אפשר יהיה להגיע לתוצאות הכי מדויקות והכי טובות.

3. ניסור קיר בטון

במהלך ביצוע עבודות בנייה או שיפוצים יש צורך בניסור קירות מבטון לצורך פריצת דלת בקיר או יצירה של חלון בקיר. מדובר בעבודה שחייבת להיעשות בצורה מאוד מדויקת ומאוד ממוקדת בלי לסכן את המבנה או את האנשים במקום. בעזרת כלי ניסור מקצועיים אפשר יהיה להגיע לתוצאות הכי מדויקות, יעילות ואסתטיות.

4. ניסור תקרה מבטון

ישנם מקרים רבים אשר בהם עולה צורך בניסור תקרה מבטון. הניסור עלול להיות מסוכן מאוד אם לא נערכים אליו כראוי. אנשי המקצוע של חברת היהלום מבטיחים ניסור שייעשה בצורה בטוחה ומתוכננת היטב מראש כדי למנוע תקלות וסיכונים מיותרים.

5. ניסור מדרגות בטון

אנשים שרוצים להסיר גרם מדרגות חייבים לעשות את זה בצורה בטוחה ואסתטית כדי לקבל תוצאות טובות ויפות. ניסור גרם מדרגות בעזרת מסור היהלום יבטיח את התוצאות הכי מהירות בלי סיכונים מיותרים של המבנה, ניסור מדרגות הדרך הטובה ביותר להסיר מדרגות בטון ממבנה, בלי לגרום לנזק, זה על ידי ניסור בטון עם מסור יהלום. על ידי שימוש במסילות מיוחדות, אנו מניבים תוצאות מדויקות.

6. ניסור מסתור כביסה

 מסתור כביסה זה שטח לתליית כביסה שנבנה כלפי חוץ, ולכן אינו תופס מקום בבית. עם חברת ניסור בטון מקצועית, מסתור כביסה יקנה לבית שלכם מראה אסתטי יותר.

7. ניסור גג בטון

האתגר העיקרי בניסור תקרת בטון זה פינוי הבטון, תוך כדי ניסור באמצעות מסור יהלום בעל דסקית המסתובבת במהירות. שירות זה הכרחי על מנת לבצע הריסת מבנה, אך מתאים גם לשילוב אלמנטים דקורטיביים, צינון מבנה ושיפור האקוסטיקה או האור הטבעי במבנה.

כמה זה עולה?

השאלה הראשונה שעולה בדרך כלל היא כמה יעלה השירות של ניסור הבטון? אז כאן חשוב להבין שהתמחור נעשה בשקלול של כמה וכמה נתונים.

המחיר נקבע על פי היקף העבודה העתידית, על פי עובי הבטון, אורך הניסור וגם הגישה למקום העבודה.

מחירים לדוגמא –

סוג העבודהמחיר
פתיחת חלון סטנדרטי בקיר – 10 – 35 ס"מ1200 ₪
פתיחת חלון סטנדרטי בקיר – עובי 40 ס"מ1700 ₪
פתיחת חלון סטנדרטי בקיר – עובי 50 ס"מ2700 ₪
ניסור פתיחת דלת – 10 – 35 ס"מ1500 ₪
ניסור פתיחת דלת – עובי 40 ס"מ2000 ₪
ניסור פתיחת דלת – עובי 50 ס"מ3000 ₪

למה אנחנו?

  • כלי עבודה חדישים ומתקדמים!
  • מחירים טובים במיוחד!
  • שירות מקצועי ואדיב!

אצלנו תוכלו לקבל את כל השירותים הכוללים בניסור בבטון. ניסור כבישים, ניסור חניונים, ניסור קירות ממ"ד, ניסור גשרים, ניסור רצפת בטון, ניסור פתח לדלת או חלון ועוד ועוד. לקבלת שירות בעיר חיפה, צרו קשר ותיהנו מעבודה מקצועית ובטוחה לשביעות רצונכם המלאה.

אולי יעניין אותך לקרוא על:

שירותי ניסור של חברת היהלום
ניסור בטון בחניונים
חברת היהלום מבצעת עבודות חיתוך בבטון ע"י טכנולוגית מסור יהלום. ברשותנו ציוד חדש [2022] ✔ עמידה בזמנים ✔ ניסור בטון בכל עובי ✔ מסור היהלום
ניסור מדרכה
ביצוע של ניסור מדרכה ע"י מסור יהלום - לביצוע מדויק! אנו בחברת היהלום מחזיקים בכלים הייעודים לביצוע ניסור של מדרכות, ובמחירים משתלמים במיוחד.
ניסור בטון
ניסור כבישים / אספלט ע"י מסור היהלום » קבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. ואנו מבטיחים לכם עמידה בזמנים וביעדים.
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
שירותים נוספים בחיפה
כלי נגישות