לקוחות פרטיים ועסקיים – אצלנו תמצאו את המחירים הכי טובים!

ניסור בטון, חיתוך בטון, כל מה שאתם צריכים בחיפה

חיפה הינה העיר השלישית בגודלה מבחינת גודל האוכלוסייה, ונחשבת בירת מחוז חיפה. העיר חיפה היא מרכז תעשייה, תחבורה ותרבות ויש לה השפעה רבה על המסחר הימי בארץ. נכון לסוף שנת 2018 ,על פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, יש בעיר מעל ל-280000 תושבים! בעיר כמו חיפה יש דרישה גבוהה מאוד לשירותי בנייה ושיפוצים, במיוחד ניסור בטון, חיתוך בטון וכל מיני עבודות מסוג זה. מפעלים רבים עשויים מחלקם מבטון, ועם הזמן הבטון נשחק או שהמפעל גדל, ולכן צריך לשמור על רמת תחזוקה גבוהה.


'היהלום' מספקת שירותי חיתוך בטון וקידוח בטון בחיפה עבור לקוחות פרטיים, גם עבור לקוחות עסקיים. הניסיון שלנו במקצוע, בנוסף לכלים החדשניים שברשותינו, מאפשרים לנו לספק תוצאות עבודה ברמה הגבוהה ביותר!

שירותי ניסור בטון

ניסור גג בטון – האתגר העיקרי בניסור תקרת בטון זה פינוי הבטון, תוך כדי ניסור באמצעות מסור יהלום בעל דסקית המסתובבת במהירות. שירות זה הכרחי על מנת לבצע הריסת מבנה, אך מתאים גם לשילוב אלמנטים דקורטיביים, צינון מבנה ושיפור האקוסטיקה או האור הטבעי במבנה.

ניסור מדרגות – הדרך הטובה ביותר להסיר מדרגות בטון ממבנה, בלי לגרום לנזק, זה על ידי ניסור בטון עם מסור יהלום. על ידי שימוש במסילות מיוחדות, אנו מניבים תוצאות מדויקות.

ניסור מסתור כביסה – מסתור כביסה זה שטח לתליית כביסה שנבנה כלפי חוץ, ולכן אינו תופס מקום בבית. עם חברת ניסור בטון מקצועית, מסתור כביסה יקנה לבית שלכם מראה אסתטי יותר.

ניסור רצפת בטון – ניסור רצפה יכול להיעשות מסיבות שונות. מסור יהלום לרצפה מסוגל לחתוך בטון, אספלט, שיש ועוד!

ניסור פתח לדלת או חלון – רוצים לפתוח עוד חלון בקיר? או להתקין דלת חדשה בקיר האחורי של הבית שייצא לגינה? אין בעיה!

למה אנחנו?

  • כלי עבודה חדישים ומתקדמים!
  • מחירים טובים במיוחד!
  • שירות מקצועי ואדיב!
שירותי ניסור של חברת היהלום
ניסור רצפת בטון
ניסור רצפת בטון מחייבת לעבוד עם חברה מקצועית ומנוסה. אנחנו החברה בשבילכם אנו נבצע את חיתוך הרצפה בבטחה ונגיע לרמת גימור מושלמת.
ניסור קיר בטון
חברתנו מבצעת עבודות ניסור קיר בטון, בכל עובי ובכל תנאי. חיתוך הקיר ברמה דיוק גבוה ביותר. ברשותנו הכלים המתקדמים לביצוע חיתוך במסור יהלום.
ניסור דלת בקיר בטון
ניסור מקצועי ומדויק לצורך פתיחת דלת בקיר בטון. אנו יכולים לבצע ניסור דלת בכל עובי של קיר, ולהגיע לרמה גבוה של דיוק.
פתיחת חלון בקיר בטון
פתיחת חלון בקיר בטון זה המומחיות שלנו. אנו נבצע את העבודה בצ'יק צ'ק... נגיע ננסר ונשאיר לכם חלון בדיוק בגודל שאתם מבקשים. וברמת גימור גבוהה.
שירותים נוספים בחיפה
תמונות ניסור בטון
מבצע ל- 30 מתקשרים ראשונים
פתיחת דלת רק ב: 990 ₪
חייגו עכשיו והרוויחו את המחיר!
*המחיר לא כולל מע"מ. *מינימום הזמנה 5 פתחים ברדיוס של 50 מטר. *עובי קיר עד 35 ס"מ. טלח