לקוחות פרטיים ועסקיים – אצלנו תמצאו את המחירים הכי טובים!

ניסור בטון, חיתוך בטון, כל מה שאתם צריכים בחיפה

חיפה הינה העיר השלישית בגודלה מבחינת גודל האוכלוסייה, ונחשבת בירת מחוז חיפה. העיר חיפה היא מרכז תעשייה, תחבורה ותרבות ויש לה השפעה רבה על המסחר הימי בארץ. נכון לסוף שנת 2018 ,על פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, יש בעיר מעל ל-280000 תושבים! בעיר כמו חיפה יש דרישה גבוהה מאוד לשירותי בנייה ושיפוצים, במיוחד ניסור בטון, חיתוך בטון וכל מיני עבודות מסוג זה. מפעלים רבים עשויים מחלקם מבטון, ועם הזמן הבטון נשחק או שהמפעל גדל, ולכן צריך לשמור על רמת תחזוקה גבוהה.


'היהלום' מספקת שירותי חיתוך בטון וקידוח בטון בחיפה עבור לקוחות פרטיים, גם עבור לקוחות עסקיים. הניסיון שלנו במקצוע, בנוסף לכלים החדשניים שברשותינו, מאפשרים לנו לספק תוצאות עבודה ברמה הגבוהה ביותר!

שירותי ניסור בטון

ניסור גג בטון – האתגר העיקרי בניסור תקרת בטון זה פינוי הבטון, תוך כדי ניסור באמצעות מסור יהלום בעל דסקית המסתובבת במהירות. שירות זה הכרחי על מנת לבצע הריסת מבנה, אך מתאים גם לשילוב אלמנטים דקורטיביים, צינון מבנה ושיפור האקוסטיקה או האור הטבעי במבנה.

ניסור מדרגות – הדרך הטובה ביותר להסיר מדרגות בטון ממבנה, בלי לגרום לנזק, זה על ידי ניסור בטון עם מסור יהלום. על ידי שימוש במסילות מיוחדות, אנו מניבים תוצאות מדויקות.

ניסור מסתור כביסה – מסתור כביסה זה שטח לתליית כביסה שנבנה כלפי חוץ, ולכן אינו תופס מקום בבית. עם חברת ניסור בטון מקצועית, מסתור כביסה יקנה לבית שלכם מראה אסתטי יותר.

ניסור רצפת בטון – ניסור רצפה יכול להיעשות מסיבות שונות. מסור יהלום לרצפה מסוגל לחתוך בטון, אספלט, שיש ועוד!

ניסור פתח לדלת או חלון – רוצים לפתוח עוד חלון בקיר? או להתקין דלת חדשה בקיר האחורי של הבית שייצא לגינה? אין בעיה!

למה אנחנו?

  • כלי עבודה חדישים ומתקדמים!
  • מחירים טובים במיוחד!
  • שירות מקצועי ואדיב!
שירותי ניסור של חברת היהלום
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
ניסור קירות טרומיים
חברת היהלום מתמחה בביצוע ניסור קירות טרומיים. שימוש במנוף במידת הצורך, ושמירה על כללי הבטיחות בראש ובראשונה. ואנו מצוידים בכלים הטובים ביותר בשוק. צרו קשר כבר עכשיו!
ניסור צינורות בטון
ניסור צינורות בטון באמצעות מכשור מתקדם ביותר, של חברת היהלום. לביצוע חיתוך מדויק בכל עובי וגודל. חברת היהלום מובילה בתעשיית הניסור בטון ונותנת את השירות הטוב ביותר, במחירים מעולים.
ניסור פרגולת בטון
ביצוע שירותי הסרת פרגולות מבטון. ע"י טכנולוגיית מסור יהלום, לניסור קל ומהיר. ניסור פרגולת בטון בקלות ובמהירות חברת היהלום.
שירותים נוספים בחיפה