מחפשים שירותי ניסור בטון באופקים? או קידוח בטון באופקים והסביבה? את המחירים הטובים ביותר תוכלו למצוא רק אצלנו ב'היהלום'!

ניסור בטון באופקים – כל מה שצריך לדעת

לפני שמזמינים שירותי ניסור בטון באופקים, חשוב לדעת שאחד החומרים החיוניים ביותר בתחום הבנייה זה בטון. הבטון משומש בכל סוגי הבנייה – בנייה תעשייתית, בנייה ציבורית, בנייה פרטית ואפילו בנייה מסחרית. 

משתמשים בבטון בתור בסיס משום שהוא ניחן בחוזק רב והוא אינו גמיש. בנוסף לכך, כיום משתמשים בבטון גם בתור אלמנט דקורטיבי ולכן תוכלו להזמין שירותי ניסור בטון באופקים גם עבור עבודות עדינות במיוחד. 

ניתן ליצור בטון מעוצב עם צבעים ודגמים מיוחדים, ואפילו לייצר בטון דמוי עץ על ידי ערבוב צבעים בבטון. ניתן גם ליצור בטון חצי שקוף שקצת אור חודר דרכו.

שירותי ניסור בטון שתוכלו להזמין באופקים

באמצעות ניסור בטון ניתן לדייק ביישור משטחים, חניונים, כבישים, גשרים ועוד אלמנטים העשויים מבטון. אנו בחברת היהלום מבצעים שירותי ניסור קירות בטון למטרת פתיחת חלון חדש או ליצירת דלת בקיר בטון.

רוצים לשפץ את הבית שלכם באופקים? מחפשים שירות של ניסור בטון כדי ליצור דלת חדשה, לפרוץ חלון חדש או להעתיק גרם מדרגות ממקום למקום? חברת היהלום מציעה את שירותיה גם באזור אופקים והסביבה.

חלק מהשירותים שלנו הם:

ניסור חלון בקיר בטון

רוצים ליצור חלון חדש בקיר בטון? אתם חייבים לדאוג שזה ייעשה בצורה מדויקת ומקצועית עם הקפדה על התאמה של החלון לכל האלמנטים האחרים שאתם רוצים שיהיו בחדר. הניסור של החלון יוכל להיעשות כמו שצריך רק אם תעשו אותו בעזרת כלי העבודה הנכונים.

מסור הבטון הוא הכלי שבעזרתו ניתן להגיע לתוצאות הרצויות בלי שיהיה צורך לתקן אחר כך את האזור בו התבצעה העבודה. מסור היהלום הוא הכלי שיוצר את החור הרצוי בגודל הרצוי ובמיקום המדויק.

ניסור חלון בקיר בטון יעלה לכם בסביבות 1,200 ₪ לחלון כאשר זה תלוי בעובי של הקיר.

פתיחת חלון בקיר בטון
פתיחת חלון בקיר בטון

ניסור דלת בקיר בטון

בדומה לניסור חלון, כך גם עם ניסור דלת בקיר בטון. הניסור חייב להיות מאוד מדויק ובהתאם לתוכניות המקוריות.

ניסור כזה לא יכול להיעשות בעזרת כלי חיתוך אחרים מלבד מסור היהלום. כי רק במסור היהלום הוא כלי שאפשר להגיע אתו לרמות דיוק גבוהות ומדויקות גם יחד.

לרוב יתבצע החיתוך בעזרת מסילה שאותה יקבעו מראש במקום המדויק ובעזרת שלט יתבצע הניסור במקום ובנקודות הרצויות.

ניסור דלת בקיר בטון יעלה לכם החל מ- 1,500 ₪ לפתח תלוי בעוביו של קיר הבטון בו אתם מנסרים את הדלת.

מחיר פתיחת דלת
פתיחת דלת בקיר בטון

ניסור צינורות בטון

התשתיות במעמקי האדמה עוברים דרך צינורות בטון. הצינורות הללו מבטיחים את ההגנה המושלמת על הצנרת העוברת במקום. כשיש צורך בניסור של חלקי צינור כזה הדבר חייב להיעשות בצורה מדויקת ומקצועית. גם כאן הכלי הכי נכון יהיה מסור היהלום. רק הוא זה שיצליח ליצור את החיתוך הרצוי במקום הרצוי ובצורה מושלמת.

ניסור צינור בטון יעלה לכם החל מ- 190 ₪ למטר רץ תלוי בהיקפי העבודה.

ניסור צינורות בטון

ניסור כלונסאות בטון

בעת ביצוע עבודות בניה עולה לא פעם צורך בניסור של כלונסאות בטון. ניסור כלונסאות מחייב עבודה זהירה של איש מקצוע מומחה וביצוע מדויק ומקצועי. רק כך תוכלו להיות רגועים שהניסור ייעשה לשביעות רצונכם המלאה. חברת היהלום מבצעת גם ניסור של כלונסאות.

המחיר הוא לפי מטר רץ החל מ – 320 ₪ למ"ר.

ניסור כלונסאות בטון

ניסור תקרת בטון

יש מקרים רבים אשר בהם יש צורך בניסור של תקרה העשויה בטון. מדובר בניסור מורכב הדורש מומחיות, ידע וניסיון בתחום הספציפי הזה היות ורק כך הניסור ייעשה בצורה הבטוחה בלי שיקרה חלילה נזק כלשהו לנפש או לרכוש. ניסור תקרה מבטון מחייב הכנה של השטח שם אמורים ליפול פיסות הבטון, קשירה של התקרה כדי למנוע נפילת חלקי הבטון על הקרקע וניסור הבטון לפיסות קטנות כדי למנוע סיכונים. חשוב גם לפנות את השטח כדי למנוע פגיעות באנשים במקום.

ניסור תקרה הנעשה על ידי אנשי מקצוע מומחים מבטיח לכם עבודה בצורה הכי בטוחה עם תוצאות הכי טובות.

ניסור תקרת בטון

למה לבחור בנו?

צוות 'היהלום' מספק שירותי ניסור בטון באופקים, ברמה מאוד גבוהה. המחירים שלנו יתאימו עבורכם. ותוכלו להזמין את כל סוגי העבודות הדורשות ניסור בטון או קידוח בטון באופקים במחירים מיוחדים! הצוות שלנו מקצועי ומיומן בעבודות האלו, ובאמצעות כלי העבודה המקצועיים והחדישים ביותר בתחום הם מניבים תוצאות מושלמות!

היתרונות בשירותי חברת היהלום

הסברנו את הסיבה לכך ששירותי ניסור בטון באופקים, וגם קידוח בטון באופקים הכרחיים, אבל למה לבחור בנו?

  • שירותי ניסור בטון – שימוש בכלים החדישים ביותר!
  • ניסור וקידוח קירות בטון, רצפות בטון, תקרות בטון ועוד!
  • מחיר אטרקטיבי במיוחד לכל עבודות ניסור בטון!
  • אנו בחברת היהלום מקפידים מאוד על כללי הבטיחות של ניסור בטון!
  • זמינות גבוהה מאוד, כך שתוכלו לסיים את הפרויקט במהירות!
  • מספר צוותים שזמינים עבורכם!

קצת על העבודת הניסור בטון ביהלום

שירותי ניסור בטון באופקים הכרחיים בעבודות בנייה, הריסה ושיפוצים.
ניסור בטון וקידוח בטון צריכים להיעשות בצורה הנכונה על מנת לבצע עבודות איכותיות ולא לגרום לנזק, אבל מה זה באמת בטון?

בטון מכינים ממים, חול, צמנט (משמש דבק לתערובת הבטון), וחצץ, ואמנם הבלילה נוזלית אך היא מתקשה ומתחזקת והופכת למה שאנו מכירים כבטון.

הבטון משומש בנייה וניתן לייצר ממנו עמודים, קירות, תקרות, רצפות, מדרגות ועוד, ומסיבה זו יש צורך בשירותי ניסור בטון באופקים בעת ביצוע עבודות שיפוצים, הריסה או בנייה. במידה ותרצו להתקין מזגן חדש על קיר בטון ותצטרכו קידוח חור למזגן, להעביר צנרת, כבל אינטרנט, קווי חשמל, מערכות אינסטלציה או תרצו לקדוח בבטון מכל סיבה נוספת, תצטרכו להזמין שירותי קידוח בטון באופקים. הריסת מבנים צריכה להיעשות בצורה מבוקרת, ולכן עבודות ניסור בטון יתבצע בשלבים על מנת למנוע נזקים מיותרים וסיכונים בטיחותיים.

ניסור בטון רק עם חברת היהלום

חברת היהלום היא החברה המציעה שירות של ניסור בבטון בעזרת ציוד מתקדם המאפשר דיוק מקסימלי וביצוע מושלם של עבודות הניסור הרצויות.

מסור היהלום הוא הכלי הכי מתקדם שיש לנו כיום בתחום הזה של ניסור בבטון כאשר מדובר במסור שמצויד בלהב חזק מאוד, במנוע עוצמתי מאין כמותו וגולת הכותרת אלו הם היהלומים המוצמדים ללהב המסור. זה מה שלמעשה הופך את המסור לחד וכזה המסוגל לחדור גם את הבטון הקשיח.

חברת היהלום עם כל הציוד וכל הידע המקצועי של צוות מנוסה ומומחה בתחום של ניסור בטון ביהלום.

שירותי ניסור של חברת היהלום
ניסור בטון בחניונים
חברת היהלום מבצעת עבודות חיתוך בבטון ע"י טכנולוגית מסור יהלום. ברשותנו ציוד חדש [2022] ✔ עמידה בזמנים ✔ ניסור בטון בכל עובי ✔ מסור היהלום
ניסור מדרכה
ביצוע של ניסור מדרכה ע"י מסור יהלום - לביצוע מדויק! אנו בחברת היהלום מחזיקים בכלים הייעודים לביצוע ניסור של מדרכות, ובמחירים משתלמים במיוחד.
ניסור בטון
ניסור כבישים / אספלט ע"י מסור היהלום » קבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. ואנו מבטיחים לכם עמידה בזמנים וביעדים.
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
שירותים נוספים באופקים
כלי נגישות