שירותי ניסור בטון בתל אביב לפתיחת דלת בקיר בטון? שירותי ניסור בטון וקידוח בטון בתל אביב – רק אצלנו!

ניסור בטון, קידוח בטון, כלים מתקדמים ועוד…

עבודות ניסור בטון, בנוסף לקידוח בטון, הם עבודות מורכבות, אך קריטיות לעבודות בנייה, שיפוצים והריסה. בטון הוא בעצם חומר חיוני מאוד בתחום הבנייה, אך ברגע שהוא נהיה קשה הוא מאבד את תכונות הגמישות שלו וקשה מאוד לעצב אותו בצורות שונות, ולכן יש צורך בשירותי ניסור בטון בתל אביב. באמצעות בכלים מיוחדים ומתקדמים, כגון מסור יהלום המותאם על גבי מסילות ייעודיות, ניתן לבצע עבודות ניסור בטון וקידוח בטון בצורה מדויקת וללא נזקים.

זקוקים לשירות של ניסור בטון בתל אביב? חברת היהלום מציעה לכם שירות מקצועי של צוות מיומן ומקצועי שיבטיח לכם תוצאות איכותיות ובטוחות.

בטיחות מעל הכל

לא מומלץ להשתמש בכלי עבודה שאינם מותאמים, או בצוות חסר ניסיון. וגם לא לעבור עם חברה שלא מקפידה על כללי בטיחות לניסור בטון. במקרים אלו עלול להיגרם נזק למבנה, ואף לערער את יציבותו. לפני שמזמינים שירותי ניסור בטון בתל אביב חשוב לוודא שהחברה שמציעה את השירות הינה חברה איכותית, עם ניסיון בניסור בטון בתל אביב.

חברת היהלום המתמחה בניסור וקידוח בטון, השירות שלנו מתאים למגוון מטרות של לקוחות המבקשים לעשות שינויים שונים במבנה כאשר זה יכול להיות כמעט כל דבר. אם זה הסרה של קיר בטון, ניסור של קיר בטון, פתיחת חלון בקיר בטון, פתיחת דלת בקיר בטון או כל שינוי הנדרש בבטון.

נפרט להלן חלק מהשירותים שלנו לניסור בטון:

1. ניסור בטון לפתיחת חלון בקיר בטון –

כאשר מבקשים לפרוץ חלון בקיר בטון, חשוב לעשות את זה בצורה מדויקת מאוד במקום הרצוי בלי שייגרמו נזקים שונים בשאר חלקי הקיר. חשוב גם שהעבודה תיעשה במיקום הרצוי ובגודל הרצוי. בעזרת מסור בטון ניתן להגיע לתוצאות הרצויות. כי מסור הבטון פועל באופן מאוד חד וממוקד ומנסר בצורה מושלמת רק את המקום אותו צריך לנסר.

2. ניסור מדרגות בטון –

כשרוצים להסיר גרם מדרגות העשוי בטון, חשוב לעשות את זה בצורה מאוד ממוקדת ונקייה. בלי שייגרם הרס או נזק באזורים נוספים הצמודים לגרם המדרגות.

ניסור מדרגות בטון ייעשה באמצעות מסור היהלום יוביל לתוצאות הרצויות.

3. ניסור תקרה מבטון –

יש סיטואציות שונות אשר בהן עולה הצורך בניסור של תקרה מבטון. ניסור תקרה כזו זה סיפור מורכב ומסוכן מאוד. היות ובעת הניסור עשויים ליפול חלקי הבטון ולגרום נזק לקרקע. מובן שעבור אנשים הנמצאים במקום זה עלול להיות מסוכן שבעתיים. על כן, מה שחשוב זה לפנות אל אנשי מקצוע שיידעו לתכנן בצורה חכמה את העבודה תוך הכנה מראש של האזור. רק כך הניסור יוכל להיעשות כראוי בלי להותיר כל נזק.

4. ניסור פתח בבטון –

אם אתם רוצים לפרוץ דלת בקיר בטון, אתם רוצים את הדלת שתהיה מדויקת ומהוקצעת בצורה המדויקת שמתאימה לכם. אתם מן הסתם לא רוצים שייגרמו נזקים לחלקי קיר אחרים ולא רוצים שיהיה עליכם לבצע תיקונים לאחר העבודה.

ניסור הפתח בעזרת מסור יהלום יוביל לניסור של פתח מדויק ומהוקצע בדיוק על פי התוכנית הרצויה.

5. ניסור קורות בטון –

כמעט בכל מבנה או בניין יש קורות בטון שנועדו להחזיק את המבנה ולתמוך בו. קורות הבטון הן קורות חזקות מאוד שלא קל לחתוך אותן. יש מצבים אשר בהם יש צורך בחיתוך של הקורות הללו. העבודה תיעשה בעזרת מסור יהלום. כי רק מסור היהלום מסוגל ליצור את הניסור המדויק בלי שייגרמו נזקים לקורות או לכל המבנה כולו.

כמה עולה לנו מחיר ניסור בטון?

עבודות של ניסור בטון מתומחרות בהתאם לסוג העבודה כמו גם היקף העבודה הנדרשים. מעבר לכך יש משמעות לגישה למקום העבודה כאשר הגישה למקום היא מורכבת או סבוכה זה ייקר כמובן את העבודה.

מחירים לדוגמא –

סוג העבודהמחיר
ניסור פתיחת דלת – 10 – 35 ס"מ1,500 ש"ח
ניסור פתיחת דלת – עובי 40 ס"מ2,000 ש"ח
פתיחת חלון סטנדרטי בקיר – 10 – 35 ס"מ1,200 ש"ח
פתיחת חלון סטנדרטי בקיר – עובי 40 ס"מ1,700 ש"ח

השאירו פרטים עכשיו וקבלו הצעת מחיר

חברת היהלום מציעה ניסור מקצועי ויעיל של צוות מיומן ומנוסה לכל צורך ולכל מטרה.

אולי יעניין אותך לקרוא על:

שירותי ניסור של חברת היהלום
ניסור בטון בחניונים
חברת היהלום מבצעת עבודות חיתוך בבטון ע"י טכנולוגית מסור יהלום. ברשותנו ציוד חדש [2022] ✔ עמידה בזמנים ✔ ניסור בטון בכל עובי ✔ מסור היהלום
ניסור מדרכה
ביצוע של ניסור מדרכה ע"י מסור יהלום - לביצוע מדויק! אנו בחברת היהלום מחזיקים בכלים הייעודים לביצוע ניסור של מדרכות, ובמחירים משתלמים במיוחד.
ניסור בטון
ניסור כבישים / אספלט ע"י מסור היהלום » קבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. ואנו מבטיחים לכם עמידה בזמנים וביעדים.
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
שירותים נוספים בתל אביב
כלי נגישות