בצפון יש לא מעט פרויקטים של בנייה ושיפוצים, והדרישה לשירותי ניסור וקידוח בטון גבוהה. לעיתים העבודות פשוטות, ולעיתים מורכבות ומאתגרות, אך בעזרת צוות מקצועי והכלים הנכונים אנו נוכל לבצע כל עבודת ניסור בטון. ציוד חדשני חשוב מאוד בעבודת ניסור בטון בצפון, אך מה שחשוב אף יותר זה ניסיון וידע של צוות העבודה. אנו מקפידים על עבודה במיומנות וזהירות מרבית על מנת לבצע את העבודות בצורה הטובה ביותר.

ניסור קירות, גגות ועוד

רוב עבודות ניסור בטון בצפון צריכות לקרות תוך כדי תכנון מדויק וקפדני, אך ישנן עבודות הריסה שאינן צריכות רמת דיוק גבוהה. אנו נדע לתת מענה איכותי ומהיר עבור כל סוגי עבודות ניסור בטון בצפון, ונשמח להוכיח לכם זאת! נוכל לבצע עבודות שונות עבורכם, כגון ניסור רצפת בטון, ניסור תקרת בטון, ניסור מסתור כביסה, ניסור בטון עם יהלום, ניסור פתח לדלת או פתיחת חלון ועוד! ניסור בטון מתבצע על ידי מכונת ניסור יהלום אשר מחוברת למסילה שניצבת על הקיר, וההפעלה נעשית על ידי שלט רחוק.

המכונה מנסרת לפי הקווים ומניבה תוצאות מדויקות! במידה ואנו מפילים קיר או חתיכת בטון גדולה, ניתן ואף רצוי להשתמש בצמיגים על מנת למנוע זעזוע ונזק מיותר.

שמים דגש בטיחותי

חברת ניסור בטון איכותית הינה חברה המבצעת עבודות בצורה איכותית ומדויקת במהירות, אך הדבר החשוב ביותר הוא עניין הבטיחות. אצלנו מקפידים על כללי הבטיחות לניסור בטון, משום שחבישת קסדה מגינה זה הכרחי, אך זה כלל אינו הדגש הבטיחותי היחיד. חשוב לתכנן ניסור בטון בצורה נכונה ומדויקת על מנת למנוע תאונות. זה עלול לבוא על חשבון זמן העבודה, אך זה הכרחי.

מה עוד כדאי לדעת?

יש כמה דברים שחשוב לדעת כשמזמינים ניסור בטון בצפון. ראשית, ודאו כי יש חשמל תלת פאזי בדירה, ושיש נקודת מים. השימוש במים חשוב על מנת שנוכל להניב תוצאות מדויקות, ובנוסף לכך למנוע לכלוך מיותר. המים מונעים מהאבק לעוף לכל עבר בעת הניסור והקידוח.

רוצים לקבל מחיר ניסור בטון אטרקטיבי במיוחד צרו קשר בטלפון – 077-997-2201

בין השירותים שתוכלו למצוא אצלנו:

1. ניסור בטון בצפון

משפצים את הבית ורוצים להוסיף חלונות לבית? מבקשים להרחיב פתחים קיימים? להסיר גרם מדרגות? לבטל מסתור כביסה? חברת היהלום עם כל השירותים הנדרשים לכל צורך ולכל מטרה כדי שתיהנו מעבודות מדויקות ומקצועיות.

2. ניסור צינורות בטון –

בדרך כלל כוללות עבודות תשתית של שיפוץ תשתיות או חידוש שלהם, עבודה עם צינורות העשויים בטון. מדובר בצינורות קשיחים וחזקים מאוד שיש ליישם אותם בצורה מדויקת. כדי לקבל את הצינור בגודל הרצוי יש לחתוך אותו במקומות הנדרשים. החיתוך הכי מקצועי של צנרת זו היא רק בעזרת מסור היהלום. כך אפשר להגיע לתוצאות חדות, ממוקדות ומדויקות.

3. ניסור קירות בטון –

בכל ביצוע של עבודות שיפוץ עולה לרוב צורך בניסור של קירות בטון. אם זה כדי להסיר קיר מבטון ואם זה כדי לפרוץ חלון או דלת בקיר בטון. העבודה צריכה להיעשות עם כלי חיתוך מתאים כדי שיתקבלו התוצאות הרצויות בצורה נקייה ומדויקת. מסור היהלום זהו הכלי הנכון במקום הנכון. בעזרתו אפשר להגיע לניסור ממוקד מאוד בדיוק לצורך המתאים.

4. ניסור מדרגות בטון –

כשרוצים לנסר מדרגות מבטון צריך לעשות את זה עם כלים מתאימים וחדים. רק כך אפשר להגיע לתוצאות הרצויות. בכל צורה אחרת יישארו חלקי בטון תלויים או ייגרמו נזקים שונים לקירות המבנה. שלא לדבר על ערעור המבנה כולו שעשוי להיות מושפע בעקבות החיתוך של גרם המדרגות.

בעזרת מסור היהלום ניתן להגיע לתוצאות הכי מדויקות והכי בטוחות.

5. ניסור קורות בטון –

בעת ביצוע עבודות בנייה או שיפוץ של מבנה קיים, יש לפעמים צורך לחתוך קורות בטון. קורות הבטון מהווים חלק חשוב ומרכזי של כל מבנה. כאשר צריך לחתוך קורה מבטון חשוב לעשות את זה בכלים המתאימים כדי לקבל את התוצאות הכי מדויקות בלי לגרום לנזקים לחלקי מבנה אחרים.

בעזרת מסור היהלום אפשר להגיע לניסור מדויק של קורות הבטון מבלי שייגרמו נזקים מסוכנים למבנה.

6. ניסור סלעים –

בעבודות בנייה צריך לעיתים להסיר סלעים המפריעים בדרך. הסרת הסלעים לא יכולה להיעשות סתם כך בכל כלי חיתוך. ברוב המקרים עושים את זה בעזרת כלי צמה. אך לא תמיד זה באמת נצרך. לעיתים אפשר לעשות את זה באמצעות מסור יהלום. מסור היהלום פועל בצורה נקודתית בדיוק בחלקים הרצויים כאשר זה יוכל להיעשות מהר מאוד בלי הרבה לכלוך ורעש.

חברת היהלום עם כל האפשרויות

חברת היהלום מציעה שירות של ניסור בטון לכל צורך או מטרה. בין אם זה ניסור של מדרכה ובין אם זה ניסור של חניון. ניסור בבית או ניסור בחוץ. הכול ייעשה בעזרת הכלים המקצועיים יחד עם הניסיון והמיומנות של הצוות המבצע.

התוצאות תהיינה מדויקות, נקיות, ממוקדות ובעיקר בטוחות.

אז צרו קשר עם הצוות המקצועי שלנו בחברת היהלום ותיהנו מתוצאות מושלמות.

אולי יעניין אותך לקרוא על:

שירותי ניסור של חברת היהלום
ניסור בטון בחניונים
חברת היהלום מבצעת עבודות חיתוך בבטון ע"י טכנולוגית מסור יהלום. ברשותנו ציוד חדש [2022] ✔ עמידה בזמנים ✔ ניסור בטון בכל עובי ✔ מסור היהלום
ניסור מדרכה
ביצוע של ניסור מדרכה ע"י מסור יהלום - לביצוע מדויק! אנו בחברת היהלום מחזיקים בכלים הייעודים לביצוע ניסור של מדרכות, ובמחירים משתלמים במיוחד.
ניסור בטון
ניסור כבישים / אספלט ע"י מסור היהלום » קבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. ואנו מבטיחים לכם עמידה בזמנים וביעדים.
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
שירותים נוספים במחוז הצפון
כלי נגישות