ניסור בטון בטבריה והסביבה? מחפשים חברה לצורך קידוח בטון? נשמח לספק לכם שירות איכותי ובטוח, וכמובן שגם זול! ניסור בטון בטבריה והסביבה – תוכלו למצוא לא מעט עבודות בנייה בטבריה והסביבה. הצורך בשירותי ניסור בטון קיים גם בצפון הארץ, ובדיוק בגלל זה אנחנו פה – לבצע עבודות ניסור בטון בטבריה. לעיתים עבודות בנייה פשוטות, לפעמים הן מורכבות ומלאות באתגרים, אך אחד האתגרים הגדולים ביותר זה עבודה עם בטון.

בטון הינו חומר חיוני בעבודות בנייה, שיפוצים ואפילו הריסה, משום שהוא חומר קשה שאינו גמיש ויש צורך לעבוד אתו בצורה הנכונה, ולכן אנו מציעים שירותי ניסור בטון בטבריה. ניסור בטון וקידוח בטון צריכים להיעשות בצורה מקצועית, תוך כדי שימוש בכלים הנכונים.

ניסור בטון שנעשה בצורה הלא נכונה עלול לגרום לשברים בבטון, ו – קידוח בטון ללא הכלים הנכונים עלול להוביל לסדקים והתפוררות. אנו מציעים שירותי ניסור בטון וקידוח בטון בטבריה, אך לא סתם שירות חובבני – יש ברשותנו את הכלים המותאמים והחדישים ביותר, והצוות שלנו מנוסה בעבודות ניסור וקידוח בטון, ולכן נשמח לייעץ עבור כל עבודת ניסור בטון בטבריה.

טבריה

ניסור קירות בטון, קידוח גגות בטון ועוד

זה אולי ישמע מפתיע, אך גם עבודות הריסה הכוללות קידוח בטון צריכות להיעשות תוך כדי תכנון קפדני ודיוק מרבי. הבטיחות שלכם חשובה לנו מאוד, ולכן גם כשחותכים קיר בטון לצורך הריסה, זה יעשה בצורה מבוקרת ומתוכננת על מנת למנוע פגיעות בגוף וברכוש.

אנו מבצעים את כל סוגי העבודות של ניסור בטון בטבריה, ולא רק עבודות הריסה. ניסור פתח בקיר בטון (דלת או חלון), קידוח בטון לצורך העברת צנרת או תשתית כלשהי, ואפילו עבודות שיפוצים הדורשות דיוק מרבי. הצוות שלנו ישתמש במסור יהלום מיוחד אשר מותאם על גבי מסילות, וכך נוכל לבצע עבודות ניסור בטון או קידוח בטון בטבריה בצורה המדויקת ביותר. המסילות מאפשרות לנו לבצע עבודות ניסור בטון בטבריה בזוויות שונות ומורכבות.

שמים דגש על בטיחות

עוד משהו שמאפיין חברת ניסור בטון איכותית זה שמירה על כל כללי הבטיחות של ניסור בטון. חבישת קסדת מגן זה נוהל הכרחי, אך זה רק ההתחלה. אנו מקפידים על תכנון נכון ובטוח של כל עבודות ניסור בטון בטבריה ובשאר המקומות שבהם אנו פועלים.

למה היהלום ניסור וקידוח בבטון?

  • כלי עבודה חדישים ומתקדמים!
  • מחירים טובים במיוחד!
  • שירות מקצועי ואדיב!
  • אצלנו מחיר ניסור בטון יהיה מאוד אטרקטיבי עבורכם.

בין השירותים שתוכלו לקבל אצלנו –

1. פתיחת חלון בקיר בטון

בין אם מדובר בעבודות במבנה קיים כאשר אתם רוצים ליצור חלון חדש בקיר בטון ובין אם זה במהלך תהליכי הבנייה. פתיחת חלון בקיר בטון זוהי אחת המשימות המורכבות הדורשות עבודה מאוד מדויקת ומאוד אסתטית.

ניסור במסור יהלום מוביל תוצאות הכי מדויקות כאשר משם אפשר להמשיך מיד הלאה ולהתקין את החלונות.

2. ניסור דלת בקיר בטון

אם אתם מבקשים לפרוץ דלת בקיר בטון או להרחיב פתח שכבר קיים בקיר הבטון, הדרך הכי נכונה היא לעשות את זה בעזרת מסור היהלום.

כך הדלת תהיה בדיוק בגודל ובמקום שבחרתם בלי שיהיה צורך לבצע תיקונים לאחר הניסור. אפשר יהיה להרכיב מיד את המשקופים והכניס את הדלת.

3. ניסור תקרת בטון

יש מקרים רבים אשר בהם אנחנו צריכים להסיר תקרה מבטון כדי להרחיב בית לשנות עיצוב או כדי להתקין מזגנים או ארובות. הניסור של התקרה עשוי להיות מורכב ומסוכן מאוד אם הוא לא יהיה מתוכנן היטב מראש. לשם כך חשוב לפנות אל אנשי מקצוע שיש להם את הניסיון ואת המיומנויות לבצע את העבודה בצורה מקצועית מושלמת. חברה מנוסה תקשור היטב את הבטון ותכשיר את האזור לפני  שהיא תתחיל לבצע את העבודה.

4. ניסור קורות בטון

ניסור קורות בטון מחייב בדיקה מדוקדקת של המקום כדי לוודא שהניסור לא יסכן את הסביבה. כמו כן אמור הניסור להיעשות עם כלים מתאימים כדי להעניק את המענה הכי מדויק והכי בטוח.

5. ניסור מדרגות בטון

כשאתם מבקשים להסיר גרם מדרגות כדי להעתיק אותו למקום אחר כמו גם לכל מטרה אחרת, חשוב שהניסור ייעשה בצורה הכי מדויקת ומחושבת מראש. רק זה מה שיבטיח בסופו של דבר תוצאות יעילות ובטוחות.

המחיר לניסור בטון

המחיר לעבודות אלו של ניסור בטון מחושב על פי היקף העבודה, עובי הבטון, אורך הניסור כמו גם אפשרויות הגישה לאזורים שם נדרשת העבודה. להלן מחירון חלקי לעבודות של ניסור בטון:

עבודהמחיר
ניסור פתיחת דלת1500 ₪
ניסור פתיחת דלת – עובי 40 ס"מ2000 ₪
ניסור פתיחת דלת – עובי 50 ס"מ3000 ₪
פתיחת חלון סטנדרטי בקיר – 10 – 35 ס"מ1200 ₪
פתיחת חלון סטנדרטי בקיר – עובי 40 ס"מ1700 ₪
פתיחת חלון סטנדרטי בקיר – עובי 50 ס"מ2700 ₪

חברת היהלום ניסור בטון – עם כל השירותים הנדרשים

אנחנו בחברת היהלום מציעים שירותים ללקוחות פרטיים ועסקיים הכוללים את כל סוגי העבודות: ניסור מדרכות, ניסור כבישים, ניסור חניונים, ניסור קירות ממ"ד וכן הלאה. במומחיות, במקצועיות ועם הרבה מיומנות והקפדה על דיוק ובטיחות.

אולי יעניין אותך לקרוא על:

שירותי ניסור של חברת היהלום
ניסור בטון בחניונים
חברת היהלום מבצעת עבודות חיתוך בבטון ע"י טכנולוגית מסור יהלום. ברשותנו ציוד חדש [2022] ✔ עמידה בזמנים ✔ ניסור בטון בכל עובי ✔ מסור היהלום
ניסור מדרכה
ביצוע של ניסור מדרכה ע"י מסור יהלום - לביצוע מדויק! אנו בחברת היהלום מחזיקים בכלים הייעודים לביצוע ניסור של מדרכות, ובמחירים משתלמים במיוחד.
ניסור בטון
ניסור כבישים / אספלט ע"י מסור היהלום » קבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. ואנו מבטיחים לכם עמידה בזמנים וביעדים.
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
שירותים נוספים בטבריה
כלי נגישות