מחפשים שירותי ניסור בקיר בטון? שירותי ניסור בטון בירוחם – רק אצלנו! תושבי ירוחם המחפשים שירות של ניסור בטון כבר יודעים. חברת היהלום. זו הכתובת שלהם לכל עבודה ולכל משימה המחייבת ניסור של קירות בטון או משטחי בטון מכל סוג שהוא.

כי ניסור של בטון היא לא עבודה של מה בכך. אם לא עושים את זה כמו שצריך, הרי שהתוצאה תהיה לא מדויקת, היא תפגע בתשתיות שעוברות במשטח הבטון ובמקרים ממש גרועים המבנה יהפוך להיות מעורער ואפילו מסוכן.

זו הסיבה שחשוב מאוד לפנות אך ורק אל אנשי מקצוע מומחים בתחום שידעו לבחור את הכלים הנכונים ולהכין את השטח כמו שצריך וכך גם יבצעו את העבודה בצורה המושלמת.

השירותים שאנו מציעים לתושבי ירוחם:

אנו בחברת היהלום מציעים שירותי ניסור בטון רבים לתושבי ירוחם היקרים, והם:

פתיחת חלון בקיר בטון

אם אתם רוצים ליצור חלון בקיר בטון, אתם חייבים לבדוק קודם כל שאפשר לעשות את הניסור הזה בקיר וכי לא ייגרמו נזקים לתשתיות שונות העוברות בקיר. מלבד זאת חשוב שהניסור ייעשה בצורה מקצועית כדי שהניסור יהיה מדויק מאוד והחלון יתאים לכל העיצוב של החלל.

פתיחת חלון בקיר בטון
פתיחת חלון בקיר בטון

רק בעזרת מסור היהלום תוכלו להגיע לתוצאות הרצויות והמדויקות.

פתיחת חלון בטון יעלה לכם בין 1,200 ל- 2,700 ₪ כאשר זה תלוי בעובי של הבטון, בגישה למקום וכמובן גם בגודל של החלון.

ניסור דלת בקיר בטון

חיתוך של דלת בקיר בטון זוהי גם כן מומחיות המחייבת עבודה מקצועית כדי שהתוצאה שתתקבל תהיה מדויקת ומושלמת.

מחיר פתיחת דלת
פתיחת דלת בקיר בטון

כאשר העבודה נעשית בעזרת מסור יהלום, הרי שהתוצאה תהיה בדיוק על פי התכנון הרצוי וכל מה שיהיה צריך לעשות אחר כך זה הרכבה של המשקופים.

ניסור דלת בקיר בטון יעלה לכם בין 1,500 ל- 3,000 ₪. גם כאן זה יהיה תלוי בעובי של הקיר.

ניסור כלונסאות בטון

בעת ביצוע עבודות בנייה עולה לא פעם צורך בניסור של כלונסאות בטון. הניסור של כלונסאות הבטון מחייב עבודה מקצועית של אנשי מקצוע מומחים לתחום. רק כך העבודה תיעשה בצורה נכונה ובמלוא הבטיחות.

ניסור כלונסאות בטון מתומחר על פי מטר רץ כאשר המחיר מתחיל מ- 340 ₪ למ"ר.

ניסור כלונסאות בטון

ניסור מדרגות בטון

ברוב המקרים גרמי מדרגות עשויים מבטון. כאשר מבקשים להסיר גרם מדרגות או אפילו רק לשייף או לשפץ אותם, אמור הדבר להיעשות בציוד המתאים על מנת שיתקבלו התוצאות הרצויות. מסור היהלום הוא הכלי שבעזרתו תוכלו להגיע לתוצאות המושלמות.

כך תוכלו לשפץ את המדרגות ולחדש אותם וכך גם תוכלו פשוט לנסר אותם ולהעביר אותם למקום אחר. הניסור המקצועי הוא כל כך מדויק עד שלא יהיה כמעט צורך בתיקונים סביב המקום בו בוצע הניסור.

ניסור מדרגות בטון יעלה החל מ- 200 ₪ למטר רץ, תלוי בהיקף העבודה.

ניסור מדרגות בטון
בתמונה ניתן לראות ביצוע של ניסור מדרגות בטון

ניסור צינורות בטון

במעמקי האדמה יש את צינורות הבטון שאלו מעבירים את התשתיות מתחת לפני הקרקע. הבטון הוא חומר חזק וקשיח שמצליח להגן על כלל המערכות. כשיש צורך בניסור צינור מבטון, חשוב שזה ייעשה בעזרת כלים ייעודיים כדי שהניסור ייעשה כמו שצריך ובצורה מדויקת ומושלמת.

מסור היהלום הוא הכלי שבעזרתו מצליחים לעשות את זה בצורה הנכונה והמקצועית.

ניסור צינורות בטון

אנו מבצעים שירותי ניסור בטון נוספים, תוכלו ליצור קשר למידע נוסף.

איך עובד מסור היהלום?

מסור היהלום הוא מוסר רב עוצמה עם מנוע איכותי וחזק. מסור שהלהב שלו מצופה בפתיתי יהלום כתושים. היהלום שהוא חומר חזק ביותר ואפילו הכי חזק שיש בטבע, הוא זה שמצליח להתגבר על הבטון החזק ולחתוך בו בקלות רבה בכל צורה רצויה.

אך חשוב להבין שלא די להצטייד בציוד המקצועי, כי כדי שהניסור ייעשה כמו שצריך אמורה העבודה להתבצע בעזרת איש מקצוע מומחה בתחום.

חברת היהלום – זו הכתובת!

ניסור וקידוח בטון בירוחם

עבודות בנייה, שיפוצים ואפילו הריסת מבנים מצריכות שירותי ניסור בטון וקידוח בטון. הבטון הינו חומר עיקרי ואפילו הכרחי לצרכי בנייה, בגלל תכונותיו.

הבטון מאופיין בקשיחות, אז איך ניתן לעבוד אתו בצורה נוחה? כיצד מבצעים עבודות שיפוצים, או אפילו הריסה על מבנה בטון? איך מתקינים מזגן על קיר בטון, או תשתית כבלים? בדיוק בגלל זה אנו מציעים שירותי קידוח וניסור בטון בירוחם. תוכלו להזמין שירותי ניסור בטון בירוחם לעבודות בנייה, שיפוצים או הריסה.

את הבטון ניתן לחתוך באמצעות מסור יהלום איכותי, וכמובן שבצורה נכונה ובטוחה. עבודת ניסור בטון שנעשית בצורה חובבנית, או באמצעות כלים שאינם מתאימים, כנראה תגרום לסדקים ושברים בקיר. בנוסף לכך, אנו משתמשים בכלים המתקדמים ביותר בתחום. באמצעות מסילות מותאמות אנו מבצעים כל עבודת ניסור בטון בירוחם בצורה מדויקת מאוד.

גם קידוח בטון מצריך תכנון ועבודה בצורה הנכונה, משום שעבודת ניסור בקיר בטון עלולה לגרום לשברים, סדקים ואפילו פגיעה בצנרת או בנקודות חשמל. בנוסף לכך, קיימים סוגים שונים של בטון וחשוב להבין את ההבדלים ביניהם כשמזמינים שירותי ניסור בטון בירוחם.

אנחנו חברת יהלום, אצלנו תקבלו שירותי ניסור בטון במחירים מעולים. רוצים לדעת כמה עולה ניסור בטון תוכלו למצוא אלצנו באתר.

אולי יעניין אותך לקרוא על:

שירותי ניסור של חברת היהלום
ניסור בטון בחניונים
חברת היהלום מבצעת עבודות חיתוך בבטון ע"י טכנולוגית מסור יהלום. ברשותנו ציוד חדש [2022] ✔ עמידה בזמנים ✔ ניסור בטון בכל עובי ✔ מסור היהלום
ניסור מדרכה
ביצוע של ניסור מדרכה ע"י מסור יהלום - לביצוע מדויק! אנו בחברת היהלום מחזיקים בכלים הייעודים לביצוע ניסור של מדרכות, ובמחירים משתלמים במיוחד.
ניסור בטון
ניסור כבישים / אספלט ע"י מסור היהלום » קבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. ואנו מבטיחים לכם עמידה בזמנים וביעדים.
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
שירותים נוספים בירוחם
כלי נגישות