כמה עולה ניסור בטון

כמה עולה ניסור בטון? מה המחירים בשוק? ומה המחיר בחברת היהלום? במהלך פרויקט שיפוץ הדירה, או פרויקט בניה חדש. נצטרך כמעט ברוב המקרים להשתמש בחברת ניסור בטון לצורך פעולת הריסה. אנו בחברת היהלום הכנו עבורכם מחירון שיעזור לכם לתכנן את כל העלויות של השיפוץ והבניה.

כיצד מתמחרים עבודת ניסור בטון?

תמחור ניסור בטון ביהלום בדרך כלל משתנה בין עבודה לעבודה. זאת משום שהוא תלוי במספר פרמטרים הקובעים את הלך זמן העבודה ובלאי החומרים בעת העבודה.

התמחור יתבצע על פי היקף גודל העבודה. בעוד פתיחת חלון היא בדרך כלל כשעה וחצי של עבודה לפי גודל החלון, פתיחת דלת תהיה כמעט כפול זמן משום שגודל הפתיחה משתנה. בנוסף התמחור יהיה לפי עומק הבטון שיצריך מאיתנו להתאים את הדיסק המתאים לעומק הנדרש.

פרמטר נוסף הוא מיקום העבודה. בעוד דירת קרקע עם נגישות ישירה תפחית את עלות הניסור, ניסור בקומה גבוהה עם נגישות מוגבלת תגדיל את מחיר הניסור.

במקרים מסוימים אף נמצא תוספות אחרות הקשורות לניסור הבטון, למשל: מקומות בהם נצטרך להשתמש במנוף לצורך אבטחת העבודה והורדת הקיר המנוסר בבטחה לקרקע. מקרים אלו יכולים לשנות את תמחור הניסור בהפרשים גבוהים.

מה המחירים בשוק?

עלות ניסור בטון בשוק משתנה ומתחיל החל מ- 900 שקלים ועד עשרות אלפי שקלים. בפרויקטים מיוחדים ניתן למצוא עבודות ניסור גם במאות אלפי שקלים. הכל תלוי באופי העבודה ומשך זמן העבודה.

מחירון ניסור בטון של חברת היהלום:

המומחים של חברת היהלום הכינו לפניכם טבלת מחירון אשר תספק לכם הערכת מחיר לניסור אותו תצטרכו. המחירון יעזור לכם להעריך את תקציב העבודה עוד בטרם הגיע אליכם המומחה של היהלום להצעת מחיר מפורטת.

הטבלה אינה תחליף להצעת מחיר מאת חברת היהלום ניסור בטון. מחירון זה נועד על מנת להעניק עבורכם הערכת מחיר מסתמנת לעבודה הנצרכת עבורכם. המחירון עלול להשתנות לפי מיקום העבודה וגודל העבודה. עומק הקיר ואופן הנגישות לעבודה.

טבלת מחירים לפי מטר

המומחים של חברת היהלום בנו עבורוכם קהל לקוחותנו טבלת מחירים שתמקד עבורכם את הצעת המחיר. מחירון זה לרוב יהווה עבורכם את מלא הצעת מחיר (במידה ולא קיימים משתנים אחרים בעבודה אשר משפיעים על המחיר) ויהווה עבורכם הערכת תקציב לעבודה לה אתם נצרכים.

כמות

0 – 25 ס"מ

25 – 35 ס"מ

35 – 45 ס"מ

45 – 60 ס"מ

10 – 30 מטר

    

30 – 50 מטר

    

50 – 80 מטר

    

80 – 120 מטר

    

120 ומעלה

    

המומחים של היהלום עומלים מידי יום על מנת לשפר לכם את איכות המידע אותו אתם מקבלים באתר. חברת היהלום היא מהמובילות בתחום בכל רחבי הארץ. החברה עושה הכל על מנת לתת ללקוחותיה את המידע הטוב ביותר והממוקד ביותר על מנת לחסוך מהלקוח טרחה בייעול הצעת המחיר אותה הוא מקבל.

עלויות נוספות

מעבר לעלויות הקיימות בניסור בטון ישנם עלויות נוסופות שצריכים לקחת בחשבון.

פינוי וריסוק – עבודת המנסר מסתיימת בניסור מקום העבודה לה הוא מתבקש. מעבר לכך ריסוק הבטון המנוסר ופינוי האבן ממקום העבודה אינו כלול בהצעת המחיר. הצעת מחיר לעבודת פינוי וריסוק תעשה בנפרד וגם היא תלויה בגודל העבודה, מיקום העבודה ואופן הפינוי.

מנוף – לא מעט מקרים ובעיקר עבודות בגובה יצריכו עבודת מנוף אשר יתמוך בחלק המנוסר על מנת לבטח את סביבת העבודה והוצאת הבטון המנוסר אל מקום בטוח. במקרים אלה תהיה עלות נוספת של מנוף, גם במקרה זה הצעת מחיר תינתן בנפרד להצעת מחיר הניסור הנזכר במחירון החברה.

על ניסור בטון

ניסור בטון זה בעצם פעולת חיתוך של בטון ע"י שימוש במסור מיוחד בטכנולוגיה ייחודית. המאפשר לחתוך את הבטון בדיוק לפי מידות, קו מדויק וחלק. ניתן לחתוך כל עובי של בטון על ידי שימוש בדיסק יהלום בגודל שונה.

מה צריך לדעת לפני שמזמינים ניסור בטון

ראשית חברת היהלום ניסור בטון שמה לה לדגש את נושא הבטיחות לכן לא תינתן עבודה ללא אישור מהנדס או קונסטרקטור מוסמך שאישר את עבודת הניסור. בדקו טרם הזמנת הניסור שאכן יש בידכם את האישורים הנצרכים לביצוע העבודה.

חשמל – מכונת הניסור היא מכונה מאסיבית ועל כן היא נצרכת להספק חשמל גבוה יבטיח עבודה נכונה ובטיחותית. עליכם לוודא שיש בסביבת העבודה חשמל תלת פאזי בהספק של 25 כפול 3. (בהינתן ואין, ניתן להזמין דרכנו גנרטור חשמלי בעלות נוספת וגבוהה יחסית) נוסף על כך יש לוודא שישנה נקודת חשמל רגילה על מנת לתת מענה לכלים הנוספים שמסייעים לחיבור המכונה.

נקודת מים – מכונת הניסור עובדת על ידי צינור מים המחובר למכונה המסייע לניקוי האבק על מנת לתת ראות נקייה למנסר בעת העבודה. יש לוודא שישנו חיבור לצינור מים הקרוב לסביבת העבודה.

אנו בחברת היהלום עושים כל שביכולתנו על מנת להעניק את השירות המהיר ביותר תוך הקפדה על מקצועיות ובטיחות ברף הגבוה ביותר.

שירותים נוספים - ניסור בטון
ניסור רצפת בטון
ניסור רצפת בטון מחייבת לעבוד עם חברה מקצועית ומנוסה. אנחנו החברה בשבילכם אנו נבצע את חיתוך הרצפה בבטחה ונגיע לרמת גימור מושלמת.
ניסור קיר בטון
חברתנו מבצעת עבודות ניסור קיר בטון, בכל עובי ובכל תנאי. חיתוך הקיר ברמה דיוק גבוה ביותר. ברשותנו הכלים המתקדמים לביצוע חיתוך במסור יהלום.
ניסור דלת בקיר בטון
ניסור מקצועי ומדויק לצורך פתיחת דלת בקיר בטון. אנו יכולים לבצע ניסור דלת בכל עובי של קיר, ולהגיע לרמה גבוה של דיוק.
פתיחת חלון בקיר בטון
פתיחת חלון בקיר בטון זה המומחיות שלנו. אנו נבצע את העבודה בצ'יק צ'ק... נגיע ננסר ונשאיר לכם חלון בדיוק בגודל שאתם מבקשים. וברמת גימור גבוהה.
ניסור מדרגות בטון
חברת היהלום מבצעת ניסור מדרגות בטון במקצועיות רבה, ודיוק מושלם המגיע לחיתוך כמעט עד קו האפס. איך זה עובד? וכמה זה עולה? המשיכו לקרוא »
תמונות ניסור בטון
מבצע ל- 30 מתקשרים ראשונים
פתיחת דלת רק ב: 990 ₪
חייגו עכשיו והרוויחו את המחיר!
*המחיר לא כולל מע"מ. *מינימום הזמנה 5 פתחים ברדיוס של 50 מטר. *עובי קיר עד 35 ס"מ. טלח