כמה עולה ניסור בטון

כמה עולה ניסור בטון? מה המחירים בשוק? ומה המחיר בחברת היהלום? במהלך פרויקט שיפוץ הדירה, או פרויקט בניה חדש. נצטרך כמעט ברוב המקרים להשתמש בחברת ניסור בטון לצורך פעולת הריסה. אנו בחברת היהלום הכנו עבורכם מחירון שיעזור לכם לתכנן את כל העלויות של השיפוץ והבניה.

מחירון ניסור בטון של חברת היהלום:

המומחים של חברת היהלום הכינו לפניכם טבלת מחירון אשר תספק לכם הערכת מחיר לניסור אותו תצטרכו. המחירון יעזור לכם להעריך את תקציב העבודה עוד בטרם הגיע אליכם המומחה של היהלום להצעת מחיר מפורטת.

ראשי פרקים במחירון:
 • שימו לב! המחירים אינם כוללים מע"מ, ולא יחליפו את המחיר הסופי שתקבלו בהצעה.
 • מינימום הזמנה – 2,000 ₪

מחיר פתיחת דלת בקיר בטון

אומנם המחיר נקבע לפי מטר רץ, אך כאן אנו מנסים לתת לכם טווח מחירים ברור יותר.

 • ניסור פתיחת דלת - 10 - 35 ס"מ 1500 ₪

  דלת סטנדרטית גובה 210 ס"מ, רוחב 90 ס"מ, עובי קיר 35 ס"מ.

 • ניסור פתיחת דלת - עובי 40 ס"מ 2000 ₪

  דלת סטנדרטית גובה 210 ס"מ, רוחב 90 ס"מ, עובי קיר 40 ס"מ.

 • ניסור פתיחת דלת - עובי 50 ס"מ 3000 ₪

  דלת סטנדרטית גובה 210 ס"מ, רוחב 90 ס"מ, עובי קיר 50 ס"מ.

המחירים הנ"ל הינם החל מ-, ולא יחליפו את המחיר שתקבלו בשיחה עם נציג.

מחיר פתיחת דלת

מחיר פתיחת חלון בקיר בטון

גם כאן המחיר בעיקר לפי מטר רץ, אך נתנו לכם טווח מחירים.

 • פתיחת חלון סטנדרטי בקיר - 10 - 35 ס"מ 1200 ₪

  חלון סטנדרטי גובה 150 ס"מ, רוחב 150 ס"מ, עובי קיר 35 ס"מ.

 • פתיחת חלון סטנדרטי בקיר - עובי 40 ס"מ 1700 ₪

  חלון סטנדרטי גובה 150 ס"מ, רוחב 150 ס"מ, עובי קיר 40 ס"מ.

 • פתיחת חלון סטנדרטי בקיר - עובי 50 ס"מ 2700 ₪

  חלון סטנדרטי גובה 150 ס"מ, רוחב 150 ס"מ, עובי קיר 50 ס"מ.

המחירים הנ"ל הינם החל מ-, ולא יחליפו את המחיר שתקבלו בשיחה עם נציג.

פתיחת חלון בקיר בטון

ניסור בטון ללא חריגות

ניסור בטון מתבצע עם חריגות מסור עד למפגש קווי הניסור בצד השני של האלמנט. לצורך הדוגמה בניסור קיר בעובי 30 ס"מ חריגת המסור תהיה כ- 20 ס"מ מקו הסיום, ככול שעובי הקיר גדול יותר כך חריגת המסור תגדל. 

בחלק מהמקרים אין בעיה לחרוג, אך במקום שיש קורת בטון תומכת או עמוד בטון אסור. ולכן כדאי להתייעץ לפני הניסור עם בעל מקצוע (קונסטרוקטור / מהנדס).

במידה ואסור לחרוג נצטרך לבצע קידוחי יהלום למניעת חריגות בקווי הניסור.

מה הם החריגות בניסור קיר בטון? המשיכו לקרוא »

עלות ריסוק בטון - הכנה לפינוי

לאחר ביצוע הניסור והפלת האלמנט בצורה מבוקרת על צמיגים. נצטרך להכין את האלמנט לפינוי על ידי שבירת הבטון בכלים ייחודים. 

 • שבירת דלת - 10 - 35 ס"מ 500 ₪

  ריסוק האלמנט והכנה לפינוי של דלת סטנדרטית.

 • שבירת דלת - עובי 40 ס"מ 750 ₪

  ריסוק האלמנט והכנה לפינוי של דלת סטנדרטית.

 • שבירת דלת - עובי 50 ס"מ 1000 ₪

  ריסוק האלמנט והכנה לפינוי של דלת סטנדרטית.

המחירים הנ"ל הינם החל מ-, ולא יחליפו את המחיר שתקבלו בשיחה עם נציג.

שבירת בטון

תמחור שבירת בטון מתייחס לפי הגודל והעובי של משטח הבטון, ככול שיותר גדול כך העבודה לוקחת זמן יותר והתמחור יהיה בהתאם.

פינוי אלמנט בטון לאתר שפיכה מורשה

לאחר ניסור הבטון והכנת האלמנט לפינוי ע"י שבירת הבטון או הכנת האלמנט לפינוי על ידי מנוף. (החלטות שמתקבלות יחד עם הלקוח בהתאם לתנאים בשטח). 

המחיר עבור פינוי בטון בחברת היהלום – החל מ 2000 ₪.

טבלת מחירים לפי מטר

המומחים של חברת היהלום בנו עבורכם, קהל לקוחותינו. טבלת מחירים שתמקד עבורכם את הצעת המחיר. מחירון זה לרוב יהווה עבורכם את מלא הצעת מחיר (במידה ולא קיימים משתנים אחרים בעבודה אשר משפיעים על המחיר) ויהווה עבורכם הערכת תקציב לעבודה לה אתם נצרכים.

 

10 – 25 ס"מ

26 – 35 ס"מ

40 ס"מ

50 ס"מ

1 – 5 מטר

350 ₪

400 ₪

520 ₪

740 ₪

6 – 10 מטר

320 ₪

370 ₪

490 ₪

650 ₪

11 – 15 מטר

280 ₪

330 ₪

390 ₪

560 ₪

16 – 20 מטר

250 ₪

300 ₪

330 ₪

510 ₪

21 – 25 מטר

200 ₪

250 ₪

310 ₪

470 ₪

26 – 30 מטר

190 ₪

240 ₪

290 ₪

440 ₪

31 – 35 מטר

170 ₪

220 ₪

280 ₪

400 ₪

36 – 50 מטר

160 ₪

210 ₪

270 ₪

380 ₪

51 – 70 מ'

150 ₪

200 ₪

260 ₪

370 ₪

71 – 100 מ'

140 ₪

190 ₪

250 ₪

360 ₪

101 – 150 מ'

130 ₪

180 ₪

240 ₪

350 ₪

151 – 200 מ'

125 ₪

170 ₪

230 ₪

320 ₪

המומחים של היהלום עומלים מידי יום על מנת לשפר לכם את איכות המידע אותו אתם מקבלים באתר. חברת היהלום היא מהמובילות בתחום בכל רחבי הארץ. החברה עושה הכל על מנת לתת ללקוחותיה את המידע הטוב ביותר והממוקד ביותר על מנת לחסוך מהלקוח טרחה בייעול הצעת המחיר אותה הוא מקבל.

עלויות נוספות

מעבר לעלויות הקיימות בניסור בטון ישנם עלויות נוספות שצריכים לקחת בחשבון.

קידוח בטון ביהלום – קידוח בטון הם שירות נוסף שאנו מבצעים בחברת היהלום. ובמקרים רבים נצטרך להוסיף קידוחים לביצוע הניסור בצורה מושלמת. כמו למשל כשמבצעים ניסור ללא חריגות. בנוסף יש לנו מחירון עבור קידוחי בטון לחצו על הקישור – כמה עולה קידוח בטון.

פינוי וריסוק – עבודת המנסר מסתיימת בניסור מקום העבודה לה הוא מתבקש. מעבר לכך ריסוק הבטון המנוסר ופינוי האבן ממקום העבודה אינו כלול בהצעת המחיר. הצעת מחיר לעבודת פינוי וריסוק תעשה בנפרד וגם היא תלויה בגודל העבודה, מיקום העבודה ואופן הפינוי. למידע נוסף על שירותי פינוי הריסות.

מנוף – לא מעט מקרים ובעיקר עבודות בגובה יצריכו עבודת מנוף אשר יתמוך בחלק המנוסר על מנת לבטח את סביבת העבודה והוצאת הבטון המנוסר אל מקום בטוח. במקרים אלה תהיה עלות נוספת של מנוף, גם במקרה זה הצעת מחיר תינתן בנפרד להצעת מחיר הניסור הנזכר במחירון החברה.

חשוב לדעת!

הטבלה והמחירים אינם תחליף להצעת מחיר מאת חברת היהלום ניסור בטון. מחירון זה נועד על מנת להעניק עבורכם הערכת מחיר מסתמנת לעבודה הנצרכת עבורכם. המחירון עלול להשתנות לפי מיקום העבודה וגודל העבודה. עומק הקיר ואופן הנגישות לעבודה.

כיצד מתמחרים עבודת ניסור בטון?

תמחור ניסור בטון ביהלום בדרך כלל משתנה בין עבודה לעבודה. זאת משום שהוא תלוי במספר פרמטרים הקובעים את הלך זמן העבודה ובלאי החומרים בעת העבודה.

התמחור יתבצע על פי היקף גודל העבודה. בעוד פתיחת חלון היא בדרך כלל כשעה וחצי של עבודה לפי גודל החלון, פתיחת דלת תהיה כמעט כפול זמן משום שגודל הפתיחה משתנה. בנוסף התמחור יהיה לפי עומק הבטון שיצריך מאיתנו להתאים את הדיסק המתאים לעומק הנדרש.

פרמטר נוסף הוא מיקום העבודה. בעוד דירת קרקע עם נגישות ישירה תפחית את עלות הניסור, ניסור בקומה גבוהה עם נגישות מוגבלת תגדיל את מחיר הניסור.

במקרים מסוימים אף נמצא תוספות אחרות הקשורות לניסור הבטון, למשל: מקומות בהם נצטרך להשתמש במנוף לצורך אבטחת העבודה והורדת הקיר המנוסר בבטחה לקרקע. מקרים אלו יכולים לשנות את תמחור הניסור בהפרשים גבוהים.

מה המחירים בשוק?

עלות ניסור בטון ביהלום משתנה מפרויקט לפרויקט. ומתחילה מ- 900 שקלים ועד עשרות אלפי שקלים. בפרויקטים מיוחדים ניתן למצוא עבודות ניסור גם במאות אלפי שקלים. הכל תלוי באופי העבודה ומשך זמן העבודה.

שאלות ותשובות נוספות

לפניכם כמה שאלות ותשובות נפוצות שאנו מקבלים בנושא מחירים של ניסור בטון.

מחיר של ניסור בטון נקבע לפי כמה פרמטרים, שהם: כמות מ"ר לניסור, תנאי השטח, עובי וגודל האלמנט. המחיר למטר רץ המינימלי מתחיל ב 125 ₪ למ"ר ויכול להגיע 750 ₪ למ"ר. למחירון המלא הכנסו.

בוודאי שכן, לכל פרויקט שאנו מגיעים יש עלויות שהם דלק עובדים וגם שחיקה של מכונת הניסור. ולכן כמובן שיש מחיר שפחות ממנו אנחנו לא מרוויחים ולא נגיע לפרויקט.

בגדול כן! המחירים של חברת היהלום הם לא מחירים יקרים. אבל יכול להיות שתמצאו יותר זולים בכמה שקלים, אבל בדרך אלו חברות של חובבנים או שחוסכים לכם בדברים שעלולים לעלות ביוקר. ולכן אנו יכולים להרגיע אתכם שהמחיר שתקבלו מאיתנו הוא יהיה מחיר אטרקטיבי ביחד לתמורה, ואתם מוזמנים לבדוק אותנו.

המחיר לפתיחת דלת בקיר בטון מתחיל ב 1,500 ₪ לקיר בעובי עד 35 ס"מ. ובהזמנה של 5 דלתות תוכלו לקבל הנחה משמעותית.

פתיחת חלון בקיר בטון עד עובי 35 ס"מ יעלה 1,200 ₪ וניתן לקבל הנחה משמעותית להזמנה מעל 5 חלונות.

על ניסור בטון

ניסור בטון זה בעצם פעולת חיתוך של בטון ע"י שימוש במסור מיוחד בטכנולוגיה ייחודית. המאפשר לחתוך את הבטון בדיוק לפי מידות, קו מדויק וחלק. ניתן לחתוך כל עובי של בטון על ידי שימוש בדיסק יהלום בגודל שונה.

שירותי ניסור בטון שאנו מבצעים:

ועוד המון… לעוד שירותים לחצו על הקישור – שירותי ניסור בטון.

ניסור קיר בטון חיצוני

מה צריך לדעת לפני שמזמינים ניסור בטון

ראשית חברת היהלום ניסור בטון שמה לה לדגש את נושא הבטיחות לכן לא תינתן עבודה ללא אישור מהנדס או קונסטרקטור מוסמך שאישר את עבודת הניסור. בדקו טרם הזמנת הניסור שאכן יש בידכם את האישורים הנצרכים לביצוע העבודה.

חשמל – מכונת הניסור היא מכונה מאסיבית ועל כן היא נצרכת להספק חשמל גבוה יבטיח עבודה נכונה ובטיחותית. עליכם לוודא שיש בסביבת העבודה חשמל תלת פאזי בהספק של 25 כפול 3. (בהינתן ואין, ניתן להזמין דרכנו גנרטור חשמלי בעלות נוספת וגבוהה יחסית) נוסף על כך יש לוודא שישנה נקודת חשמל רגילה על מנת לתת מענה לכלים הנוספים שמסייעים לחיבור המכונה.

נקודת מים – מכונת הניסור עובדת על ידי צינור מים המחובר למכונה המסייע לניקוי האבק על מנת לתת ראות נקייה למנסר בעת העבודה. יש לוודא שישנו חיבור לצינור מים הקרוב לסביבת העבודה.

אנו בחברת היהלום עושים כל שביכולתנו על מנת להעניק את השירות המהיר ביותר תוך הקפדה על מקצועיות ובטיחות ברף הגבוה ביותר.

שירותים נוספים - ניסור בטון
ניסור בטון בחניונים
חברת היהלום מבצעת עבודות חיתוך בבטון ע"י טכנולוגית מסור יהלום. ברשותנו ציוד חדש [2022] ✔ עמידה בזמנים ✔ ניסור בטון בכל עובי ✔ מסור היהלום
ניסור מדרכה
ביצוע של ניסור מדרכה ע"י מסור יהלום - לביצוע מדויק! אנו בחברת היהלום מחזיקים בכלים הייעודים לביצוע ניסור של מדרכות, ובמחירים משתלמים במיוחד.
ניסור בטון
ניסור כבישים / אספלט ע"י מסור היהלום » קבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. ואנו מבטיחים לכם עמידה בזמנים וביעדים.
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
ניסור קירות טרומיים
חברת היהלום מתמחה בביצוע ניסור קירות טרומיים. שימוש במנוף במידת הצורך, ושמירה על כללי הבטיחות בראש ובראשונה. ואנו מצוידים בכלים הטובים ביותר בשוק. צרו קשר כבר עכשיו!
ניסור צינורות בטון
ניסור צינורות בטון באמצעות מכשור מתקדם ביותר, של חברת היהלום. לביצוע חיתוך מדויק בכל עובי וגודל. חברת היהלום מובילה בתעשיית הניסור בטון ונותנת את השירות הטוב ביותר, במחירים מעולים.
כלי נגישות