שירותי ניסור בטון

חברת היהלום ניסור בטון מבצעת שירותי ניסור בטון בפריסה ארצית. אנו יכולים לבצע חיתוך מדויק בבטון ע"י שימוש בטכנולוגיה מתקדמת עם דיסק יהלום.
על השירותים שלנו בניסור בטון

שירותי ניסור בטון

צוות 'היהלום' מיומן בכל סוגי עבודות הניסור בבטון. אנו מציעים שירותים הן עבור לקוחות עסקיים, והן עבור לקוחות פרטיים. תוכלו ליהנות משירותינו לצורך עבודות בנייה, שיפוצים או הריסה!

ניסור בטון בחניונים
חברת היהלום מבצעת עבודות חיתוך בבטון ע"י טכנולוגית מסור יהלום. ברשותנו ציוד חדש [2022] ✔ עמידה בזמנים ✔ ניסור בטון בכל עובי ✔ מסור היהלום
ניסור מדרכה
ביצוע של ניסור מדרכה ע"י מסור יהלום - לביצוע מדויק! אנו בחברת היהלום מחזיקים בכלים הייעודים לביצוע ניסור של מדרכות, ובמחירים משתלמים במיוחד.
ניסור בטון
ניסור כבישים / אספלט ע"י מסור היהלום » קבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. ואנו מבטיחים לכם עמידה בזמנים וביעדים.
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
ניסור קירות טרומיים
חברת היהלום מתמחה בביצוע ניסור קירות טרומיים. שימוש במנוף במידת הצורך, ושמירה על כללי הבטיחות בראש ובראשונה. ואנו מצוידים בכלים הטובים ביותר בשוק. צרו קשר כבר עכשיו!
ניסור צינורות בטון
ניסור צינורות בטון באמצעות מכשור מתקדם ביותר, של חברת היהלום. לביצוע חיתוך מדויק בכל עובי וגודל. חברת היהלום מובילה בתעשיית הניסור בטון ונותנת את השירות הטוב ביותר, במחירים מעולים.
ניסור פרגולת בטון
ביצוע שירותי הסרת פרגולות מבטון. ע"י טכנולוגיית מסור יהלום, לניסור קל ומהיר. ניסור פרגולת בטון בקלות ובמהירות חברת היהלום.
ניסור חומת בטון
להסרת חומה או גדר בטון בכל גודל, תצטרכו לעשות זאת בזהירות וע"י מומחים. אנו בחברת היהלום מבצעים שירותי ניסור חומת בטון, ע"י מסור יהלום.
ניסור חגורת בטון
חברת היהלום מבצעת שירותי ניסור חגורת בטון. ע"י שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, לביצוע חיתוך מדויק וקל. אנו מבצעים את הפרויקטים על הצד הטוב ביותר. המשיכו לקרוא כדי לדעת יותר »
ניסור בטון בשלד הבניין
חיתוך בשלד הבניין מצריך אישורי מהנדס, סימונים מדויקים, ואבטחת האזור. אנו בחברת היהלום מתמחים בביצוע ניסור בטון בשלד הבניין.
ניסור קרניז בטון
אנו בחברת היהלום מבצעים ניסור קרניז בטון במקצועיות רבה, עם הרבה ניסיון וצוות מקצועי. הסרת הקרניז ע"י ניסור יהלום לחיתוך מדויק ונקי.
ניסור קורות בטון
ביצוע של חיתוך קורות מבטון לביצוע חיתוך מדויק ויעיל, ע"י שימוש בטכנולוגיה מתקדמת של יהלום אנו יכולים לנסר כל קורה מבטון, בקלות!
ניסור תקרת בטון
ניסור גג או תקרת בטון זהו ניסור מאוד מורכב שמחייב עמידה במספר פרמטרים אותם חובה לבדוק ובהם תלויה ההצלחה של ביצוע הניסור. אנו בחברת היהלום מתמחים בשירותי ניסור תקרת בטון, למידע נוסף המשיכו לקרוא
ניסור מרפסת שירות
רוצים להסיר את המרפסת שירות העשויה בטון? שירותי ניסור מרפסת שירות של חברת היהלום. לביצוע • חיתוך מדויק • עד קו אפס • שימוש במנוף.
ניסור כלונסאות בטון
שירותי ניסור כלונסאות בטון מבצעים רק עם חברת היהלום. הניסור מתבצע על ידי מסור לחיתוך מדויק ע"י יהלום, כדי להסיר את הכלונסאות בקלות וללא נזק.
ניסור סלעים
ניסור סלעים ע"י יהלום לביצוע חיתוך מדויק, נקי, מינורי, ובעיקר כדי למנוע זעזועים ונזקים מיותרים. השירות הטוב ביותר ע"י » חברת היהלום
ניסור רצפת בטון
ניסור רצפת בטון מחייבת לעבוד עם חברה מקצועית ומנוסה. אנחנו החברה בשבילכם אנו נבצע את חיתוך הרצפה בבטחה ונגיע לרמת גימור מושלמת.
ניסור קיר בטון
חברתנו מבצעת עבודות ניסור קיר בטון, בכל עובי ובכל תנאי. חיתוך הקיר ברמה דיוק גבוה ביותר. ברשותנו הכלים המתקדמים לביצוע חיתוך במסור יהלום.
ניסור בטון
ניסור מקצועי ומדויק לצורך פתיחת דלת בקיר בטון. אנו יכולים לבצע ניסור דלת בכל עובי של קיר, ולהגיע לרמה גבוה של דיוק.
פתיחת חלון בקיר בטון
פתיחת חלון בקיר בטון זה המומחיות שלנו. אנו נבצע את העבודה בצ'יק צ'ק... נגיע ננסר ונשאיר לכם חלון בדיוק בגודל שאתם מבקשים. וברמת גימור גבוהה.
ניסור מדרגות בטון
חברת היהלום מבצעת ניסור מדרגות בטון במקצועיות רבה, ודיוק מושלם המגיע לחיתוך כמעט עד קו האפס. איך זה עובד? וכמה זה עולה? המשיכו לקרוא »
כמה עולה ניסור בטון
כמה עולה ניסור בטון? מה המחירים בשוק? ומה המחיר בחברת היהלום? במהלך פרויקט שיפוץ הדירה, או פרויקט בניה חדש. נצטרך כמעט ברוב המקרים להשתמש בחברת ניסור בטון לצורך פעולת הריסה. אנו בחברת היהלום הכנו עבורכם מחירון שיעזור לכם לתכנן את כל העלויות של השיפוץ והבניה.

מה עוד צריך לדעת על ניסור בטון

מנסר בטון

היהלום מציעה מגוון גדול של שירותים:

אנו בחברת 'היהלום' מציעים מגוון רחב של שירותים שונים לכל סוגי העבודות. בין השירותים שלנו ניתן להזמין שירותי ניסור רצפת בטון, ניסור קיר בטון, ניסור קירות טרומיים ועוד מגוון סוגי ניסור בטון.

השירותים שלנו שימושיים מאוד עבור לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, משום שמצד אחד ניתן להזמין ניסור בטון לצורך פתיחת חלון בקיר בטון, או לבצע עבודת ניסור דלת בטון.

מצד שני ניסור בטון יכול לשמש גם לצורך חיתוך משטחי בטון, ואפילו הריסת מבנים. בנוסף לכך תוכלו להזמין שירות קידוח בטון, שמציע פתרון יעיל וזול לבעיות שונות, כגון התקנת תשתיות ושבירת בטון.

כיצד מתבצע ניסור בטון?

כיום, בבנייה המסורתית משתמשים בבטון עבור בניית כל סוגי המבנים. כל זאת מתחיל על ידי מהנדס אשר מתכנן את המבנה לפי תכנית מסודרת אותה האדריכל (אדם העוסק בעיצוב מבנים) מרכיב לפי בקשת לקוח.

כאמור עבודת המהנדס אינה פשוטה והיא צריכה לקחת בחשבון אלמנטים רבים בתחום הבנייה. תפקידו של מהנדס היא לבנות תוכנית מסודרת של בניית שלד לבניין.

מהנדס מחשב לא רק את חישובי הפלדה והבטון שיש לבנות עמם את השלד, אלא גם את תכנית הבנייה המודרנית בה יש קורות, קירות, ועמודים תומכים אשר בחלק ניכר מאותם קירות אסור לפגוע בשום אופן.

הרכב של חברת היהלום

החברה הנכונה עבור הפרויקט שלך!

חשובה הבחירה בחברת היהלום ניסור בבטון. כי במקום אשר בו מושקעים מאות אלפי שקלים, טעות קטנה של בעל מקצוע לא מיומן, יכולה לגרור עלויות כספיות גבוהות מהקבלן המבצע. ולא רק בעלויות כספיות מדובר, כי אם בבטיחות אשר כידוע בענף הבנייה היא אחת מהבעיות המרכזיות. ואל מול אותם בעיות אנו מתמודדים ביעילות ובטיחות ברמה הגבוהה ביותר בשוק.

עבודת הניסור מתבצעת על ידי מסור חדשני ומיוחד בעל סגמנט יהלום, המעניק לו את הכוח והעוצמה הנדרשת לחיתוך בטון. להב המסור מולבש על מכונה בעלת מנוע עוצמתי היושבת על מסילה מייצבת, ונותנת לנו אפקט דיוק מרבי בעת חיתוך הבטון.

הכלים של חברת היהלום עומדים בפני כל עבודה מורכבת ובידנו האפשרות לביצוע כל משימה אליה נדרש.

כלי נגישות