שירותי ניסור בטון

חברת היהלום ניסור בטון מבצעת שירותי ניסור בטון בפריסה ארצית. אנו יכולים לבצע חיתוך מדויק בבטון ע"י שימוש בטכנולוגיה מתקדמת עם דיסק יהלום.
על השירותים שלנו בניסור בטון

שירותי ניסור בטון

צוות 'היהלום' מיומן בכל סוגי עבודות הניסור בבטון. אנו מציעים שירותים הן עבור לקוחות עסקיים, והן עבור לקוחות פרטיים. תוכלו ליהנות משירותינו לצורך עבודות בנייה, שיפוצים או הריסה!

ניסור רצפת בטון
ניסור רצפת בטון מחייבת לעבוד עם חברה מקצועית ומנוסה. אנחנו החברה בשבילכם אנו נבצע את חיתוך הרצפה בבטחה ונגיע לרמת גימור מושלמת.
ניסור קיר בטון
חברתנו מבצעת עבודות ניסור קיר בטון, בכל עובי ובכל תנאי. חיתוך הקיר ברמה דיוק גבוה ביותר. ברשותנו הכלים המתקדמים לביצוע חיתוך במסור יהלום.
ניסור דלת בקיר בטון
ניסור מקצועי ומדויק לצורך פתיחת דלת בקיר בטון. אנו יכולים לבצע ניסור דלת בכל עובי של קיר, ולהגיע לרמה גבוה של דיוק.
פתיחת חלון בקיר בטון
פתיחת חלון בקיר בטון זה המומחיות שלנו. אנו נבצע את העבודה בצ'יק צ'ק... נגיע ננסר ונשאיר לכם חלון בדיוק בגודל שאתם מבקשים. וברמת גימור גבוהה.
ניסור מדרגות בטון
חברת היהלום מבצעת ניסור מדרגות בטון במקצועיות רבה, ודיוק מושלם המגיע לחיתוך כמעט עד קו האפס. איך זה עובד? וכמה זה עולה? המשיכו לקרוא »

מה עוד צריך לדעת על ניסור בטון

מנסר בטון

היהלום מציעה מגוון גדול של שירותים:

אנו בחברת 'היהלום' מציעים מגוון רחב של שירותים שונים לכל סוגי העבודות. בין השירותים שלנו ניתן להזמין שירותי ניסור רצפת בטון, ניסור קיר בטון, ניסור קירות טרומיים ועוד מגוון סוגי ניסור בטון.

השירותים שלנו שימושיים מאוד עבור לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, משום שמצד אחד ניתן להזמין ניסור בטון לצורך פתיחת חלון בקיר בטון, או לבצע עבודת ניסור דלת בטון.

מצד שני ניסור בטון יכול לשמש גם לצורך חיתוך משטחי בטון, ואפילו הריסת מבנים. בנוסף לכך תוכלו להזמין שירות קידוח בטון, שמציע פתרון יעיל וזול לבעיות שונות, כגון התקנת תשתיות ושבירת בטון.

כיצד מתבצע ניסור בטון?

כיום, בבנייה המסורתית משתמשים בבטון עבור בניית כל סוגי המבנים. כל זאת מתחיל על ידי מהנדס אשר מתכנן את המבנה לפי תכנית מסודרת אותה האדריכל (אדם העוסק בעיצוב מבנים) מרכיב לפי בקשת לקוח.

כאמור עבודת המהנדס אינה פשוטה והיא צריכה לקחת בחשבון אלמנטים רבים בתחום הבנייה. תפקידו של מהנדס היא לבנות תוכנית מסודרת של בניית שלד לבניין.

מהנדס מחשב לא רק את חישובי הפלדה והבטון שיש לבנות עמם את השלד, אלא גם את תכנית הבנייה המודרנית בה יש קורות, קירות, ועמודים תומכים אשר בחלק ניכר מאותם קירות אסור לפגוע בשום אופן.

הרכב של חברת היהלום

החברה הנכונה עבור הפרויקט שלך!

חשובה הבחירה בחברת היהלום ניסור בבטון. כי במקום אשר בו מושקעים מאות אלפי שקלים, טעות קטנה של בעל מקצוע לא מיומן, יכולה לגרור עלויות כספיות גבוהות מהקבלן המבצע. ולא רק בעלויות כספיות מדובר, כי אם בבטיחות אשר כידוע בענף הבנייה היא אחת מהבעיות המרכזיות. ואל מול אותם בעיות אנו מתמודדים ביעילות ובטיחות ברמה הגבוהה ביותר בשוק.

עבודת הניסור מתבצעת על ידי מסור חדשני ומיוחד בעל סיגמנט יהלום, המעניק לו את הכח והעוצמה הנדרשת לחיתוך בטון. להב המסור מולבש על מכונה בעלת מנוע עוצמתי היושבת על מסילה מייצבת, ונותנת לנו אפקט דיוק מרבי בעת חיתוך הבטון.

הכלים של חברת היהלום עומדים בפני כל עבודה מורכבת ובידנו האפשרות לביצוע כל משימה אליה נידרש.

תמונות ניסור בטון
מבצע ל- 30 מתקשרים ראשונים
פתיחת דלת רק ב: 990 ₪
חייגו עכשיו והרוויחו את המחיר!
*המחיר לא כולל מע"מ. *מינימום הזמנה 5 פתחים ברדיוס של 50 מטר. *עובי קיר עד 35 ס"מ. טלח