ניסור מרפסת שירות

רוצים להסיר את המרפסת שירות העשויה בטון? שירותי ניסור מרפסת שירות של חברת היהלום. לביצוע • חיתוך מדויק • עד קו אפס • שימוש במנוף.

כדי להסיר / להוריד מרפסת שירות העשויה בטון, אנו נצטרך להזמין חברה שמבצעת ניסור מרפסת שירות. ההסרה של המרפסת מתבצעת על ידי טכנולוגיה מתקדמת הכוללת דיסק עם שבבי יהלום. וזה עוזר לנו לחתוך את כל הבטון במרווח אפס מהקיר, ולחיתוך מדויק וחלק.

השימוש בניסור בטון חוסכת עבורכם נזקים מיותרים של זעזועים וסדקים במבנה. את הניסור נצטרך ברוב המקרים לעשות יחד עם שימוש של מנוף שאליו אנו קושרים את הבטון של המרפסת. כדי שלאחר החיתוך לא תיפול המרפסת ותעשה נזקים רבים.

ניסור מרפסת שירות
חייגו עכשיו – 077-997-2201

למה ומתי צריך ניסור מרפסת שירות

בבנייה החדשה של השנים האחרונות יוצרים מרפסות שירות לכל בית. אלו יוצאים או מחדר האמבטיה או מהמטבח. במרפסת השירות יש בדרך כלל מקום למכונת הכביסה, מכונת הייבוש ועוד פריטים שאין להם ממש מקום מוגדר בבית. כמו חומרי ניקוי שונים, כלים לשטיפת הרצפה וכן הלאה. אל מרפסת השירות צמודה בדרך כלל גם מסתור הכביסה. מסתור הכביסה הוא אמנם חלק מתוך הבית אך יש קיר שחוצץ בינו לבין מרפסת השירות. מסתור הכביסה משרת כמובן לצורך תליית כביסה כאשר הכביסה לא נראית כלל בתוך הבית בגלל הקיר המבדיל בין המרפסת למסתור.

אנשים רבים לא באמת מצליחים להבין את הרעיון שעומד מאחורי מסתור הכביסה במיוחד אלו שכמעט ואינם עושים שימוש בחבלי הכביסה. הם נהנים מהעבודה המהירה והיעלה של מייבש הכביסה והחבלים כמעט מיותרים עבורם.

הם מבקשים להסיר את הקיר הבעייתי והמיותר מבחינתם. כך הם מצליחים לחבר את מסתור הכביסה אל מרפסת השירות. לעיתים מדובר בחלק גדול ומשמעותי למדי והוא כמעט מכפיל את השטח של מרפסת השירות.

איך מנסרים את מרפסת השירות?

מרפסת השירות כמו כל קיר אחר בבית עשויים בטון.

הבטון הוא החומר הכי חזק בתחום הבנייה וכל בית או מבנה בישראל עשוי היום מבטון. זה אמנם מושלם אך זה בעצם יוצר אתגר כאשר אנחנו רוצים לבצע שינויים כלשהם בבטון. כל קידוח בבטון וכל ניסור בבטון דורש שימוש בכלי מקצוע המיועדים בייחוד לניסור בבטון. אם זה רק נעשה כמו שצריך, התוצאה יכולה להיות מושלמת.

קודחים בתוך הבטון ואיך מורידים קירות מבטון

הקידוח בבטון דורש עבודה מאוד מדויקת. כל טעות או כל קידוח מיותר, הורס עוד נדבכים בבטון מה שלמעשה מחליש את כל  הקיר או את כל המבנה. מעבר לכך שקידוח שאינו ממוקד, ידרוש גם תיקונים על מנת לאחות את כל אותם הפגעים.

מסיבה זו הדגש חייב להיות על עבודה מאוד מדויקת ומאוד ממוקדת על מנת שהקידוח אכן לא ייצור נזקים סביב החור הרצוי.

מעבר לכך, חשוב לוודא כי הקידוח ייעשה באופן בטיחותי. כי אבק של בטון המתפזר באזור העבודה חודר למערכת הנשימה של העובדים ושל האנשים השוהים במקום, הוא חודר לעיניים ומדובר בחומר רעיל ומסוכן.

זו בדיוק הסיבה שיש לפנות אל אנשי מקצוע מומחים המציעים את השירות הספציפי הזה של קידוח וניסור בטון באמצעות מסור היהלום. מסור היהלום מסוגל להוביל לתוצאות הבטוחות והמושלמות.

מה זה קידוח רטוב?

אם התעניינתם בנושא של קידוח בבטון בוודאי שמעתם על המושג של קידוח רטוב. מה זה בעצם הקידוח הרטוב?

מדובר בקידוח שמלווה בזרימה של מים. המטרה הראשונית של המים היא בכדי לקרר את המכונה שלא תישרף מרוב העוצמה של הניסור. אך מעבר לכך יש יתרון נלווה לניסור הנעשה באמצעות מים. המים למעשה מונעים את פיזור אבק הבטון המסוכן כל כך עליו דברנו לעיל. מסור יהלום עם מים למעשה חוסך את כל האבק הזה וכך גם נשארת סביבה נקייה שזה יתרון נוסף הנוצר בעקבות השימוש במים.

פנו אל המומחים

בקיצור, הבנתם עד כמה הדרישות ממנסרי הבטון הן גבוהות. רק אנשי מקצוע מומחים יצליחו לבצע את העבודה בצורה נכונה, מקצועית, מדויקת ובטוחה.

אנחנו מציעים שירותי ניסור מרפסת שירות מקצועי של בעלי ניסיון בתחום הזה של ניסור בטון ביהלום. עבודה עם מקדחי יהלום ושאר ציוד מתקדם ועדכני, עם צוות מנוסה ומומחה שכל זה מוביל לתוצאות מדויקות וממוקדות.

פנו אלינו ותיהנו מעבודה יעילה, מהירה, בטוחה ונקייה.

שירותים נוספים - ניסור בטון
ניסור בטון בחניונים
חברת היהלום מבצעת עבודות חיתוך בבטון ע"י טכנולוגית מסור יהלום. ברשותנו ציוד חדש [2022] ✔ עמידה בזמנים ✔ ניסור בטון בכל עובי ✔ מסור היהלום
ניסור מדרכה
ביצוע של ניסור מדרכה ע"י מסור יהלום - לביצוע מדויק! אנו בחברת היהלום מחזיקים בכלים הייעודים לביצוע ניסור של מדרכות, ובמחירים משתלמים במיוחד.
ניסור בטון
ניסור כבישים / אספלט ע"י מסור היהלום » קבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. ואנו מבטיחים לכם עמידה בזמנים וביעדים.
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
ניסור קירות טרומיים
חברת היהלום מתמחה בביצוע ניסור קירות טרומיים. שימוש במנוף במידת הצורך, ושמירה על כללי הבטיחות בראש ובראשונה. ואנו מצוידים בכלים הטובים ביותר בשוק. צרו קשר כבר עכשיו!
ניסור צינורות בטון
ניסור צינורות בטון באמצעות מכשור מתקדם ביותר, של חברת היהלום. לביצוע חיתוך מדויק בכל עובי וגודל. חברת היהלום מובילה בתעשיית הניסור בטון ונותנת את השירות הטוב ביותר, במחירים מעולים.
כלי נגישות