ניסור מרפסת שירות

רוצים להסיר את המרפסת שירות העשויה בטון? שירותי ניסור מרפסת שירות של חברת היהלום. לביצוע • חיתוך מדויק • עד קו אפס • שימוש במנוף.

כדי להסיר / להוריד מרפסת שירות העשויה בטון, אנו נצטרך להזמין חברה שמבצעת ניסור מרפסת שירות. ההסרה של המרפסת מתבצעת על ידי טכנולוגיה מתקדמת הכוללת דיסק עם שבבי יהלום. וזה עוזר לנו לחתוך את כל הבטון במרווח אפס מהקיר, ולחיתוך מדויק וחלק.

השימוש בניסור בטון חוסכת עבורכם נזקים מיותרים של זעזועים וסדקים במבנה. את הניסור נצטרך ברוב המקרים לעשות יחד עם שימוש של מנוף שאליו אנו קושרים את הבטון של המרפסת. כדי שלאחר החיתוך לא תיפול המרפסת ותעשה נזקים רבים.

ניסור מרפסת שירות
חייגו עכשיו – 077-997-2201

למה ומתי צריך ניסור מרפסת שירות

בבנייה החדשה של השנים האחרונות יוצרים מרפסות שירות לכל בית. אלו יוצאים או מחדר האמבטיה או מהמטבח. במרפסת השירות יש בדרך כלל מקום למכונת הכביסה, מכונת הייבוש ועוד פריטים שאין להם ממש מקום מוגדר בבית. כמו חומרי ניקוי שונים, כלים לשטיפת הרצפה וכן הלאה. אל מרפסת השירות צמודה בדרך כלל גם מסתור הכביסה. מסתור הכביסה הוא אמנם חלק מתוך הבית אך יש קיר שחוצץ בינו לבין מרפסת השירות. מסתור הכביסה משרת כמובן לצורך תליית כביסה כאשר הכביסה לא נראית כלל בתוך הבית בגלל הקיר המבדיל בין המרפסת למסתור.

אנשים רבים לא באמת מצליחים להבין את הרעיון שעומד מאחורי מסתור הכביסה במיוחד אלו שכמעט ואינם עושים שימוש בחבלי הכביסה. הם נהנים מהעבודה המהירה והיעלה של מייבש הכביסה והחבלים כמעט מיותרים עבורם.

הם מבקשים להסיר את הקיר הבעייתי והמיותר מבחינתם. כך הם מצליחים לחבר את מסתור הכביסה אל מרפסת השירות. לעיתים מדובר בחלק גדול ומשמעותי למדי והוא כמעט מכפיל את השטח של מרפסת השירות.

איך מנסרים את מרפסת השירות?

מרפסת השירות כמו כל קיר אחר בבית עשויים בטון.

הבטון הוא החומר הכי חזק בתחום הבנייה וכל בית או מבנה בישראל עשוי היום מבטון. זה אמנם מושלם אך זה בעצם יוצר אתגר כאשר אנחנו רוצים לבצע שינויים כלשהם בבטון. כל קידוח בבטון וכל ניסור בבטון דורש שימוש בכלי מקצוע המיועדים בייחוד לניסור בבטון. אם זה רק נעשה כמו שצריך, התוצאה יכולה להיות מושלמת.

קודחים בתוך הבטון ואיך מורידים קירות מבטון

הקידוח בבטון דורש עבודה מאוד מדויקת. כל טעות או כל קידוח מיותר, הורס עוד נדבכים בבטון מה שלמעשה מחליש את כל  הקיר או את כל המבנה. מעבר לכך שקידוח שאינו ממוקד, ידרוש גם תיקונים על מנת לאחות את כל אותם הפגעים.

מסיבה זו הדגש חייב להיות על עבודה מאוד מדויקת ומאוד ממוקדת על מנת שהקידוח אכן לא ייצור נזקים סביב החור הרצוי.

מעבר לכך, חשוב לוודא כי הקידוח ייעשה באופן בטיחותי. כי אבק של בטון המתפזר באזור העבודה חודר למערכת הנשימה של העובדים ושל האנשים השוהים במקום, הוא חודר לעיניים ומדובר בחומר רעיל ומסוכן.

זו בדיוק הסיבה שיש לפנות אל אנשי מקצוע מומחים המציעים את השירות הספציפי הזה של קידוח וניסור בטון באמצעות מסור היהלום. מסור היהלום מסוגל להוביל לתוצאות הבטוחות והמושלמות.

מה זה קידוח רטוב?

אם התעניינתם בנושא של קידוח בבטון בוודאי שמעתם על המושג של קידוח רטוב. מה זה בעצם הקידוח הרטוב?

מדובר בקידוח שמלווה בזרימה של מים. המטרה הראשונית של המים היא בכדי לקרר את המכונה שלא תישרף מרוב העוצמה של הניסור. אך מעבר לכך יש יתרון נלווה לניסור הנעשה באמצעות מים. המים למעשה מונעים את פיזור אבק הבטון המסוכן כל כך עליו דברנו לעיל. מסור יהלום עם מים למעשה חוסך את כל האבק הזה וכך גם נשארת סביבה נקייה שזה יתרון נוסף הנוצר בעקבות השימוש במים.

פנו אל המומחים

בקיצור, הבנתם עד כמה הדרישות ממנסרי הבטון הן גבוהות. רק אנשי מקצוע מומחים יצליחו לבצע את העבודה בצורה נכונה, מקצועית, מדויקת ובטוחה.

אנחנו מציעים שירותי ניסור מרפסת שירות מקצועי של בעלי ניסיון בתחום הזה של ניסור בטון ביהלום. עבודה עם מקדחי יהלום ושאר ציוד מתקדם ועדכני, עם צוות מנוסה ומומחה שכל זה מוביל לתוצאות מדויקות וממוקדות.

פנו אלינו ותיהנו מעבודה יעילה, מהירה, בטוחה ונקייה.

שירותים נוספים - ניסור בטון
ניסור בטון בשלד הבניין
חיתוך בשלד הבניין מצריך אישורי מהנדס, סימונים מדויקים, ואבטחת האזור. אנו בחברת היהלום מתמחים בביצוע ניסור בטון בשלד הבניין.
ניסור קרניז בטון
אנו בחברת היהלום מבצעים ניסור קרניז בטון במקצועיות רבה, עם הרבה ניסיון וצוות מקצועי. הסרת הקרניז ע"י ניסור יהלום לחיתוך מדויק ונקי.
ניסור קורות בטון
ביצוע של חיתוך קורות מבטון לביצוע חיתוך מדויק ויעיל, ע"י שימוש בטכנולוגיה מתקדמת של יהלום אנו יכולים לנסר כל קורה מבטון, בקלות!
ניסור תקרת בטון
להסרת תקרה העשויה בטון, נצטרך להזמין שירותי ניסור תקרת בטון, לחברת היהלום: צוות מקצועי ובטיחותי, כלים וטכנולוגיה מתקדמת ביותר, ניסור ביהלום.
ניסור כלונסאות בטון
שירותי ניסור כלונסאות בטון מבצעים רק עם חברת היהלום. הניסור מתבצע על ידי מסור לחיתוך מדויק ע"י יהלום, כדי להסיר את הכלונסאות בקלות וללא נזק.
ניסור סלעים
ניסור סלעים ע"י יהלום לביצוע חיתוך מדויק, נקי, מינורי, ובעיקר כדי למנוע זעזועים ונזקים מיותרים. השירות הטוב ביותר ע"י » חברת היהלום