ניסור קורות בטון

ביצוע של חיתוך קורות מבטון לביצוע חיתוך מדויק ויעיל, ע"י שימוש בטכנולוגיה מתקדמת של יהלום אנו יכולים לנסר כל קורה מבטון, בקלות!

ניתן להסיר קורות מבטון ע"י טכנולוגיית היהלום, זהו מסור עוצמתי שיכול לנסר קורות בטון. אנו בחברת היהלום מתמחים בביצוע ניסור קורות בטון. עם הרבה שנות ניסיון וצוות מקצועי, וכמובן שמירה על כללי הבטיחות. אנו יכולים להסיר כל קורה מבטון.

ניסור קורות בטון
חייגו עכשיו – 077-997-2201

מתי נצטרך שירותי ניסור קורות בטון

בעת ביצוע שיפוצים בבית כמו גם בכל מבנה אחר, עשוי לעלות צורך בניסור של קורות בטון.

אז נכון שיש כלים מיוחדים שמשמשים לצורך חציבה בבטון או בסלעים. אך כיום, הכלי הכי נחשב והכי בטוח ונכון לשימוש הוא אך ורק מסור היהלום. אנחנו עדים לכך כי כיום בוחרים רבים דווקא במסור היהלום בגלל היתרונות הרבים שיש למסור היהלום ולתוצאות המדויקות והמהירות שלה.

חשוב לדעת כי ניסור של קורות בטון במיוחד אם מדובר במבנה קיים עלול לגרום לזעזוע מסוכן מאוד של כל המבנה בעקבות כך לסיכון חלקים ממנו עד להרס שלו. חשוב שהניסור לא ייעשה לפני התייעצות עם מהנדס בניין שיבדוק ויאשר את הדבר ויקבע כי אכן מדובר בפעולה שהיא אינה מסוכנת למבנה ולשוהים בו.

איך מתבצע ניסור במסור יהלום?

אז מה זה בעצם מסור יהלום ואיך מתבצע הניסור? מסור היהלום הוא מסור עם להב חזק מאוד והוא מכוסה בשבבי יהלום. למי שתוהה איך משתלבים יהלומים במסור, חשוב לציין כי היהלום שנמצא במסור היהלום הוא מוצר תעשייתי שאינו קשור ליהלום שמשובץ בתכשיטים.

הניסור במסור היהלום הוא מאוד ממוקד ומאוד מהיר כי היהלום הופך את המסור למוצר הכי חד שיש היום בתחום הזה של כלי עבודה המיועדים לניסור.

במסורי היהלום משולבים על פי רוב גם מתזי מים. אלו נועדו על מנת לקרר את המסור בעת ביצוע העובדה. היות ומדובר במכונה שעובדת מהר מאוד ובעוצמה גבוהה, היא מתחממת מאוד ומתז המים מסייע לביצוע רציף של העבודה כאשר במהלך הניסור המכונה מתקררת כל הזמן בעזרת המים.

יש לציין כי גם אם עושים שימוש במסור יהלום, חובה שהאדם שיאחז במסור ויבצע את העבודה בפועל יהיה איש עם ניסיון ועם ידע מקצועי לצד ניסיון בעבודה עם מסור היהלום. רק כך אפשר יהיה ליהנות מתוצאות חדות ומדויקות.

היתרונות של ניסור קורות בטון באמצעות מסור היהלום

אז ציינו שלמסור היהלום יש הרבה מאוד יתרונות. נמנה להלן את חלקן.

  • מסור יהלום הוא מסור שמבצע חיתוכים חלקים מאוד וגם נקיים מאוד אשר לא מותירים אחריהם כל נזק לקיר או למבנה.
  • מסור היהלום מבצע חיתוכים מדויקים להפליא.
  • בעזרת מסור היהלום ניתן לבצע את הניסור במהירות רבה כך שמשך זמן העבודה מקצר מאוד.
  • מסור היהלום מבצע את החיתול עם מינימום רעש ביחס לרעש העוצמתי העולה בעת ניסור בעזרת מסור רגיל.
  • מסור היהלום גורם למינימום של אבק בסביבה זאת הודות לשימוש במתז המים בעת ביצוע הניסור. (המים שבמקור נועדו למען קירור של המכונה)
  • הניסור במסור היהלום גורם למינימום של נזקים לאנשים המבצעים את הניסור וזה גם בזכות המים שמונעים את פיזור האבק שנוטה לחדור אל דרכי הנשימה של השוהים במקום וכמובן גם של העובדים. כך גם לא נגרם נזק לעיניים בעקבות בטון רעיל שמתפזר באוויר.
  • מסור יהלום הוא כלי שמסוגל לחדור למקומות קטנים וצרים וכך ניתן לשלוט על הניסור ולבצע אותו בצורה מאוד ממוקדת ומאוד מדויקת.
  • כאשר מבצעים את ניסור קורות הבטון באמצעים אחרים עלולים לסכן את המבנה כולו בזעזועים מסוכנים היות והקורות יכולים להיפגע הרבה יותר מכפי הצורך. מסור היהלום מתמקד הרבה יותר בעבודה וכך היא מתבצעת בצורה הכי טובה.

פנו לחברת היהלום לביצוע עבודות מסוג זה

חובה לוודא כי פניתם אל אנשי מקצוע מומחים שיש להם גם את הניסיון בקידוח בבטון, אל כאלה שיש להם את כל הציוד הנדרש והם גם יודעים איך לבצע את כל העבודה בצורה הכי בטוחה, הן לעצמם, הן לסביבה שלהם והן למבנה עצמו.

שירותים נוספים - ניסור בטון
ניסור בטון בשלד הבניין
חיתוך בשלד הבניין מצריך אישורי מהנדס, סימונים מדויקים, ואבטחת האזור. אנו בחברת היהלום מתמחים בביצוע ניסור בטון בשלד הבניין.
ניסור קרניז בטון
אנו בחברת היהלום מבצעים ניסור קרניז בטון במקצועיות רבה, עם הרבה ניסיון וצוות מקצועי. הסרת הקרניז ע"י ניסור יהלום לחיתוך מדויק ונקי.
ניסור תקרת בטון
להסרת תקרה העשויה בטון, נצטרך להזמין שירותי ניסור תקרת בטון, לחברת היהלום: צוות מקצועי ובטיחותי, כלים וטכנולוגיה מתקדמת ביותר, ניסור ביהלום.
ניסור מרפסת שירות
רוצים להסיר את המרפסת שירות העשויה בטון? שירותי ניסור מרפסת שירות של חברת היהלום. לביצוע • חיתוך מדויק • עד קו אפס • שימוש במנוף.
ניסור כלונסאות בטון
שירותי ניסור כלונסאות בטון מבצעים רק עם חברת היהלום. הניסור מתבצע על ידי מסור לחיתוך מדויק ע"י יהלום, כדי להסיר את הכלונסאות בקלות וללא נזק.
ניסור סלעים
ניסור סלעים ע"י יהלום לביצוע חיתוך מדויק, נקי, מינורי, ובעיקר כדי למנוע זעזועים ונזקים מיותרים. השירות הטוב ביותר ע"י » חברת היהלום