ניסור קורות בטון

ביצוע של חיתוך קורות מבטון לביצוע חיתוך מדויק ויעיל, ע"י שימוש בטכנולוגיה מתקדמת של יהלום אנו יכולים לנסר כל קורה מבטון, בקלות!

ניתן להסיר קורות מבטון ע"י טכנולוגיית היהלום, זהו מסור עוצמתי שיכול לנסר קורות בטון. אנו בחברת היהלום מתמחים בביצוע ניסור קורות בטון. עם הרבה שנות ניסיון וצוות מקצועי, וכמובן שמירה על כללי הבטיחות. אנו יכולים להסיר כל קורה מבטון.

ניסור קורות בטון
חייגו עכשיו – 077-997-2201

מתי נצטרך שירותי ניסור קורות בטון

בעת ביצוע שיפוצים בבית כמו גם בכל מבנה אחר, עשוי לעלות צורך בניסור של קורות בטון.

אז נכון שיש כלים מיוחדים שמשמשים לצורך חציבה בבטון או בסלעים. אך כיום, הכלי הכי נחשב והכי בטוח ונכון לשימוש הוא אך ורק מסור היהלום. אנחנו עדים לכך כי כיום בוחרים רבים דווקא במסור היהלום בגלל היתרונות הרבים שיש למסור היהלום ולתוצאות המדויקות והמהירות שלה.

חשוב לדעת כי ניסור של קורות בטון במיוחד אם מדובר במבנה קיים עלול לגרום לזעזוע מסוכן מאוד של כל המבנה בעקבות כך לסיכון חלקים ממנו עד להרס שלו. חשוב שהניסור לא ייעשה לפני התייעצות עם מהנדס בניין שיבדוק ויאשר את הדבר ויקבע כי אכן מדובר בפעולה שהיא אינה מסוכנת למבנה ולשוהים בו.

איך מתבצע ניסור במסור יהלום?

אז מה זה בעצם מסור יהלום ואיך מתבצע הניסור? מסור היהלום הוא מסור עם להב חזק מאוד והוא מכוסה בשבבי יהלום. למי שתוהה איך משתלבים יהלומים במסור, חשוב לציין כי היהלום שנמצא במסור היהלום הוא מוצר תעשייתי שאינו קשור ליהלום שמשובץ בתכשיטים.

הניסור במסור היהלום הוא מאוד ממוקד ומאוד מהיר כי היהלום הופך את המסור למוצר הכי חד שיש היום בתחום הזה של כלי עבודה המיועדים לניסור.

במסורי היהלום משולבים על פי רוב גם מתזי מים. אלו נועדו על מנת לקרר את המסור בעת ביצוע העובדה. היות ומדובר במכונה שעובדת מהר מאוד ובעוצמה גבוהה, היא מתחממת מאוד ומתז המים מסייע לביצוע רציף של העבודה כאשר במהלך הניסור המכונה מתקררת כל הזמן בעזרת המים.

יש לציין כי גם אם עושים שימוש במסור יהלום, חובה שהאדם שיאחז במסור ויבצע את העבודה בפועל יהיה איש עם ניסיון ועם ידע מקצועי לצד ניסיון בעבודה עם מסור היהלום. רק כך אפשר יהיה ליהנות מתוצאות חדות ומדויקות.

היתרונות של ניסור קורות בטון באמצעות מסור היהלום

אז ציינו שלמסור היהלום יש הרבה מאוד יתרונות. נמנה להלן את חלקן.

  • מסור יהלום הוא מסור שמבצע חיתוכים חלקים מאוד וגם נקיים מאוד אשר לא מותירים אחריהם כל נזק לקיר או למבנה.
  • מסור היהלום מבצע חיתוכים מדויקים להפליא.
  • בעזרת מסור היהלום ניתן לבצע את הניסור במהירות רבה כך שמשך זמן העבודה מקצר מאוד.
  • מסור היהלום מבצע את החיתול עם מינימום רעש ביחס לרעש העוצמתי העולה בעת ניסור בעזרת מסור רגיל.
  • מסור היהלום גורם למינימום של אבק בסביבה זאת הודות לשימוש במתז המים בעת ביצוע הניסור. (המים שבמקור נועדו למען קירור של המכונה)
  • הניסור במסור היהלום גורם למינימום של נזקים לאנשים המבצעים את הניסור וזה גם בזכות המים שמונעים את פיזור האבק שנוטה לחדור אל דרכי הנשימה של השוהים במקום וכמובן גם של העובדים. כך גם לא נגרם נזק לעיניים בעקבות בטון רעיל שמתפזר באוויר.
  • מסור יהלום הוא כלי שמסוגל לחדור למקומות קטנים וצרים וכך ניתן לשלוט על הניסור ולבצע אותו בצורה מאוד ממוקדת ומאוד מדויקת.
  • כאשר מבצעים את ניסור קורות הבטון באמצעים אחרים עלולים לסכן את המבנה כולו בזעזועים מסוכנים היות והקורות יכולים להיפגע הרבה יותר מכפי הצורך. מסור היהלום מתמקד הרבה יותר בעבודה וכך היא מתבצעת בצורה הכי טובה.

פנו לחברת היהלום לביצוע עבודות מסוג זה

חובה לוודא כי פניתם אל אנשי מקצוע מומחים שיש להם גם את הניסיון בקידוח בבטון, אל כאלה שיש להם את כל הציוד הנדרש והם גם יודעים איך לבצע את כל העבודה בצורה הכי בטוחה, הן לעצמם, הן לסביבה שלהם והן למבנה עצמו.

שירותים נוספים - ניסור בטון
ניסור בטון בחניונים
חברת היהלום מבצעת עבודות חיתוך בבטון ע"י טכנולוגית מסור יהלום. ברשותנו ציוד חדש [2022] ✔ עמידה בזמנים ✔ ניסור בטון בכל עובי ✔ מסור היהלום
ניסור מדרכה
ביצוע של ניסור מדרכה ע"י מסור יהלום - לביצוע מדויק! אנו בחברת היהלום מחזיקים בכלים הייעודים לביצוע ניסור של מדרכות, ובמחירים משתלמים במיוחד.
ניסור בטון
ניסור כבישים / אספלט ע"י מסור היהלום » קבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. ואנו מבטיחים לכם עמידה בזמנים וביעדים.
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
ניסור קירות טרומיים
חברת היהלום מתמחה בביצוע ניסור קירות טרומיים. שימוש במנוף במידת הצורך, ושמירה על כללי הבטיחות בראש ובראשונה. ואנו מצוידים בכלים הטובים ביותר בשוק. צרו קשר כבר עכשיו!
ניסור צינורות בטון
ניסור צינורות בטון באמצעות מכשור מתקדם ביותר, של חברת היהלום. לביצוע חיתוך מדויק בכל עובי וגודל. חברת היהלום מובילה בתעשיית הניסור בטון ונותנת את השירות הטוב ביותר, במחירים מעולים.
כלי נגישות