ניסור תקרת בטון

להסרת תקרה העשויה בטון, נצטרך להזמין שירותי ניסור תקרת בטון, לחברת היהלום: צוות מקצועי ובטיחותי, כלים וטכנולוגיה מתקדמת ביותר, ניסור ביהלום.

כדי להסיר תקרה (עשויה בטון בדרך כלל), אנו נצטרך לעשות זאת באמצעות: טכנולוגיה מתקדמת של מסור יהלום. המסור הזה מתחבר לתקרה מלמעלה ע"י מסילה.

אנו חותכים את התקרה בצורה בטיחותית ביותר, כשאנו חותכים את הבטון לחלקים קטנים. ומשתמשים באמצעי הגנה מלמטה, הצוות שלנו יאבטח את האזור בזמן הניסור. כדי למנוע אסונות!

את התקרה אנו נקשור באמצעות כבלים המיועדים לכך, כדי שלא יפלו ויתרסקו חלילה על הרצפה מתחת. זה יכול לגרום לנזק בלתי הפיך, ובמקרים מסוימים אף לגרום לתקרה מתחת לקרוס.

שירותי ניסור תקרת בטון לא מתאים לחובבנים. התקשרו לבעל מקצוע אמין או לחברה מקצועית בעלי וותק, כלים, ואמצעי אבטחה המיודעים לביצוע עבודה זו. גם אם תצטרכו להוסיף עוד כמה שקלים זה בוודאי שווה את זה.

ניסור תקרת בטון
חייגו עכשיו – 077-997-2201

למה ומתי צריך שירותי ניסור תקרת בטון

הרוב המכריע של המבנים בישראל בנויים ועשויים מבטון. הבטון הוא חומר חזק מאוד והוא נחשב העמיד והמתאים ביותר לבניית בניינים, מגדלים וגם מדרכות, כבישים וגשרים. בגלל שמדובר בחומר שהוא כל כך חזק, הרי שכאשר עולה צורך בביצוע שינוי כלשהו במבנה הבנוי הרי שיש צורך בכלי עבודה מיוחדים ומקצועיים לשם כך.

לעיתים עולה צורך ביצירת פתח בגג לצרכים שונים או הגבהה של חלל הדורש את ניסור תקרת הבטון.

במקרים אחרים מדובר בהרחבה של דלת קיימת בתוך קיר בטון או פתיחת חלון בקיר בטון וכן הלאה. בכל אותם המקרים יש לתת את הדעת על ביצוע זהיר ומקצועי של העבודה על מנת שאכן התוצאות שתתקבלנה תהיינה משביעות רצון.

איך מבצעים ניסור תקרת בטון?

חיתוך של תקרת בטון חייבים לבצע ביעילות ובזהירות. כי אסונות כבר קרו במהלך חיתוך של תקרה מבטון. הסכנה העיקרית היא שתיפול התקרה בשלמותה והמשקל הרב שלה ימחץ את הרצפה מתחת. והיא תיפול גם ואז יכול לקרוס בניין שלם.

כדי לבצע ניסור תקרת בטון נצטרך להשתמש בעזרים הבאים:

  • מסור יהלום שיחתוך את התקרה לקוביות שמשקלם אינו יכול לגרום נזק.
  • כל קוביית בטון כזאת תהיה קשורה למנוף ידני שנוכל לשלוט בהורדת הקובייה.
  • נצטרך צמיגים ישנים מתחת לתקרה כדי למנוע זעזועים.
  • איש צוות אחד או יותר לפי הצורך שימנע כניסה לאזור מתחת לתקרה.

וכמובן לעבוד עם כל כללי הבטיחות לניסור בטון, לחבוש קסדות וכו'…

בעבר נהגו לשבור את הבטון בעזרת פטיש קונגו וכו'. מובן שהיה צורך אחר כך לשפץ ולסדר את הפתח כדי לקבל מראה חלק. אז היה צורך להשתמש בשירותי טייח וזה יותר יקר והרבה יותר זמן.

עד שהגיעו כלי הניסור ביהלום העוצמתיים. שמאפשרים לנו לחתוך בקלות תקרת בטון.

כלי יהלום לביצוע חיתוך או קידוח בבטון:

כיום אנחנו מכירים בעיקר את מסור היהלום שהוא זה שעושה את העבודה בצורה הכי טובה והכי מדויקת.

מה זה מסור יהלום?

מסור היהלום הוא מסור שיש בו להב עוצמתי המשולב עם שבבי יהלום. היהלום הוא חומר כל כך חזק ועוצמתי עד שהוא מצליח לגבור על הבטון החזק ולנסר אותו במהירות, בדיוק ובלי להותיר כל נזק או סדק בקיר סביב.

מה זה מקדח יהלום?

הכוס של מקדח היהלום קיים בכמה וכמה גדלים כך שניתן ליצור חורים מדויקים באופן מושלם בהתאם לצורך. החל מהחור בקוטר הקטן ביותר ועד לחורים ענקיים המיועדים להכנסת צינורות ותשתיות לתוך האדמה.

היתרונות של מסור היהלום

  • ניסור מהיר – הניסור נעשה במהירות רבה הודות לכלי העוצמתי השותף למשימה הזו. המסור הוא כל כך חזק שהוא מצליח להתגבר בקלות רבה על הבטון וכך הוא יוצר את החור במהירות רבה.
  • ניסור שקט – הניסור של מסור היהלום הוא ניסור שקט יחסית בגלל המבנה הטכני של המסור. ברור שזה יתרון משמעותי במיוחד אם מדובר בביצוע עבודות ממושכות של קידוח בתוך הבטון.
  • ניסור מדויק וממוקד – כבר הסברנו עד כמה חשוב שהניסור ייעשה בצורה ממוקדת ומדויקת. כך הוא לא ידרוש תיקונים וכך המבנה כולו יישאר חזק כפי שהוא היה קודם לכן.
  • ניסור נקי – הניסור נעשה עם מים וכך הכול נשאר פחות או יותר נקי מאבק.

בשורה התחתונה למסור היהלום שורה של יתרונות.

חברת היהלום – המומחים שינסרו עבורכם כל סוג של בטון

זקוקים לשירות של ניסור בטון ביהלום? חברת היהלום עם הציוד המקצועי, הידע והניסיון לביצוע הניסור באופן הכי ממוקד ומוצלח.

שירותי ניסור בטון בבית

יש מקרים רבים בהם אנחנו רוצים לבצע ניסור בטון בבית. אם זה כפי שכבר ציינו הרחבה או ניסור דלת בקיר בטון או פתיחת חלונות, או פריצה של מסתור כביסה כדי לספח אותו שיהיה חלק מתוך הבית. זה גם יכול להיות ניסור של גרם מדרגות בבית או ניסור לצורך העברת התשתיות של המזגן. בכל מקרה כזה מסור היהלום יפתור את כל הבעיות והניסור יוכל להתבצע בקלות, ביעילות ובמהירות.

שירותי ניסור בטון תעשייתי

גם בחוץ יש צורך לבצע נסור בטון. אם זה ניסור של מדרכות, עבודות בגשר קיים או עבודות בכביש. כל ניסור כזה חייב להיעשות באמצעות הכלים הכי נכונים והכי מתאימים.

שירותים נוספים - ניסור בטון
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
ניסור קירות טרומיים
חברת היהלום מתמחה בביצוע ניסור קירות טרומיים. שימוש במנוף במידת הצורך, ושמירה על כללי הבטיחות בראש ובראשונה. ואנו מצוידים בכלים הטובים ביותר בשוק. צרו קשר כבר עכשיו!
ניסור צינורות בטון
ניסור צינורות בטון באמצעות מכשור מתקדם ביותר, של חברת היהלום. לביצוע חיתוך מדויק בכל עובי וגודל. חברת היהלום מובילה בתעשיית הניסור בטון ונותנת את השירות הטוב ביותר, במחירים מעולים.
ניסור פרגולת בטון
ביצוע שירותי הסרת פרגולות מבטון. ע"י טכנולוגיית מסור יהלום, לניסור קל ומהיר. ניסור פרגולת בטון בקלות ובמהירות חברת היהלום.
ניסור חומת בטון
להסרת חומה או גדר בטון בכל גודל, תצטרכו לעשות זאת בזהירות וע"י מומחים. אנו בחברת היהלום מבצעים שירותי ניסור חומת בטון, ע"י מסור יהלום.
ניסור חגורת בטון
חברת היהלום מבצעת שירותי ניסור חגורת בטון. ע"י שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, לביצוע חיתוך מדויק וקל. אנו מבצעים את הפרויקטים על הצד הטוב ביותר. המשיכו לקרוא כדי לדעת יותר »