ניסור קרניז בטון

אנו בחברת היהלום מבצעים ניסור קרניז בטון במקצועיות רבה, עם הרבה ניסיון וצוות מקצועי. הסרת הקרניז ע"י ניסור יהלום לחיתוך מדויק ונקי.

להסרת קרניז בטון תצטרכו לעשות זאת באמצעות ניסור יהלום, כדי לקבל חיתוך נקי וחלק. אנו בחברת היהלום מבצעים ניסור קרניז בטון במקצועיות רבה, עם הרבה ניסיון וצוות מקצועי. אז אם אתם מחפשים את החבר'ה שיבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר פנו אלי כבר עכשיו.

ניסור קרניז בטון
חייגו עכשיו – 077-997-2201

מה זה קרניז בטון

לפני שניכנס לנושא עצמו של ניסור קרניז בטון נגדיר מה זה בעצם קרניז בטון. ישנם למעשה שני סוגים של קרניזים נפוצים ורבים טועים ומבלבלים ביניהם. יש את קרניז הבטון עליו אנחנו מדברים כעת שהוא מצוי בהרבה מאוד מבנים ישנים. זה קרניז חיצוני הממוקם על פי רוב בקצה העליון של המבנה. כאשר המטרה שלו היא גם עיצוב המבנה. וגם לשימוש להתקנת גג רעפים או בניית מרפסות, יציאה אל הגג או סתם כך צורך עיצובי.

הסוג השני נפוץ בעיקר בתוך הבית פנימה. והוא מיועד לעיטור חדרים ומבנים כאשר לרוב הקרניזים הללו עשויים גבס. אלו אינם רלוונטיים כרגע לענייננו.

בזמן ניסור קרניז בטון הבטיחות היא הכרחית

חשוב לזכור. קרניז בטון הוא רכיב שנמצא תמיד בחלקיה הגבוהים של המבנה כאשר ברוב המקרים הקרניז נמצא בחלק הכי גבוה שלו. על כן אי אפשר לחתוך את הקרניז סתם בלי מחשבה היות והוא ייפול למטה. הקרניז הוא בטון שמכיל גם ברזלים והוא שוקל הרבה מאוד.

נפילה של עצם כזה אל הקרקע מגובה רב עלול לגרום לנזקים קשים מאוד. על כן, יש לדאוג לפינוי בטוח של הקרניז תוך כדי הניסור שלו. על פי רוב ייעשה שימוש במנוף מיוחד אשר אליו קושרים את החלק המנוסר בעזרת כבלים מיוחדים וחזקים במיוחד.

טכניקות לחיתוך בבטון כגון קרניז בטון

ישנן שלושה טכניקות עיקריות המוכרות לנו בתחום הזה של ניסור בטון.

1. ניסור בטון ביהלום

הטכניקה הראשונה היא מסור הבטון שזהו מסור מיוחד המצויד במנוע אשר מניע דיסק משונן. כך למעשה ניתן לשלוט על הניסור בצורה הכי ישרה והכי זהירה בצורה נשלטת.

קיימים סוגים שונים של מסורים. כאשר במקרים אשר בהם הניסור מיועד לצורך חיתוך קרניזים מבטון. הרי שייעשה שימוש בדרך כלל במסור שיהיה מקובע אל אזור החיתוך באמצעות מסילה. המסילה נעשית בעזרת קידוח מיוחד לאורך כל האזור בו אנחנו רוצים לבצע את הניסור.

השלב הבא הוא התקנת המסור אל המסילה שנקבעה. כאשר בעזרת שלט ממרחק בטוח ניתן לבצע את ניסור הקרניז שייעשה באופן צמוד למסילה שנקבעה.

כך המסור יוכל לחדור אל תוך הבטון ולבצע את החיתוך בקו ישר ומדויק. במקום אותו הגדירו מראש עד שהקרניז כולו או חלקו יתנתקו מהמבנה.

2. קידוח בטון ביהלום

במקרים מסוימים אין אפשרות להגיע עם הכלי הניסור בטון, כגון: שיפועים קשים, מקומות צרים וכו'… אז ניתן להסיר חלקים גדולים של בטון באמצעות המקדח יהלום.

3. כבל ניסור בטון

הטכניקה השנייה היא בעזרת כבל יהלום. זוהי שיטה נדירה למדי והיא שמורה למקרים אשר בהם הבטון הוא עבה במיוחד. או כשרוצים לבצע את העבודה הנדרשת עם כמה שפחות רעש כמו גם במקרים אשר בהם ישנן דרישות הנדסיות מסוימות.

העבודה לא תסתיים מיד עם ניתוקו של הקרניז ממקומו. זאת משום שצריך לתכנן מראש גם מה ייעשה בקרניז המנוסר. וכיצד נפנה אותו בצורה הכי נכונה והכי בטוחה.

כך מבטיחים שהקרניז המנוסר לא ייפול למטה אלא שהוא יישאר על גבי המנוף. ותהיה בקרה על קצב הירידה שלו כלפי מטה.

הדרך המקובלת לאחר שהקרניז נמצא כבר למטה היא ריסוק של הבטון ופינוי החלקים אל אתר פסולת מורשה.

ניסור קרניז ביהלום – מה זה ואיך זה מתבצע?

הטכניקה השנייה שעליה הסברנו זה עתה נעשית באמצעות מסור יהלום. מה זה בעצם מסור היהלום?

מדובר במסור שהלהבים שלו מכוסים שכבה מיוחדת של אבקת יהלום תעשייתי. היהלום הוא חומר מאוד חזק והוא מסוגל לחדור את הבטון ואת הברזלים בצורה מאוד קלה ומהירה.

כך למעשה ניתן היום לבצע חיתוכים מדויקים וממוקדים מאוד בכל משטח בטון כאשר היהלום הוא זה שמאפשר את החיתוך העוצמתי והמדויק.

מתי צריך לנסר קרניז בטון?

בדרך כלל מזמינים אותנו 'חברת היהלום ניסור בטון' לנסר את הקרניז, למטרת הסטטיקה ועיצוב. יש מבנים ישנים שרוצים להתחדש קצת ולהתכוון לסגנון המודרני יותר, שהוא משטחים פתוחים וגדולים, חלונות גדולות וכו'… ולכן צריך את המומחים לנסר את החלקים האלו.

מזמנים אותנו לנסר מקומות נוספים כדי להגיע לעצב את הבית, כגון:

ועוד המון שירותי ניסור בטון.

אז האמת היא שישנה שורה ארוכה של תרחישים אשר אלו מאלצים אותנו להסיר את קרניז הבטון על מנת לממש אותם. כמו למשל במקרים אשר בהם אנחנו רוצים ליצור שינוי מבני כלשהו. או כאשר אנחנו רוצים להרוס גג לצורך בנייה של קומה נוספת וכן הלאה.

חשוב לפנות לשם כך אל חברה מיוחדת המתמחה בתחום הזה של ניסור בטון. כאשר היא מבטיחה עבודה מהירה, עבודה נקייה ועבודה הכי בטוחה עם הציוד המתאים.

כך הקרניז יוסר בצורה מקצועית עם הכלים הנכונים וכל הפסולת תפונה מהשטח לאחר הניסור.

שירותים נוספים - ניסור בטון
ניסור בטון בחניונים
חברת היהלום מבצעת עבודות חיתוך בבטון ע"י טכנולוגית מסור יהלום. ברשותנו ציוד חדש [2022] ✔ עמידה בזמנים ✔ ניסור בטון בכל עובי ✔ מסור היהלום
ניסור מדרכה
ביצוע של ניסור מדרכה ע"י מסור יהלום - לביצוע מדויק! אנו בחברת היהלום מחזיקים בכלים הייעודים לביצוע ניסור של מדרכות, ובמחירים משתלמים במיוחד.
ניסור בטון
ניסור כבישים / אספלט ע"י מסור היהלום » קבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. ואנו מבטיחים לכם עמידה בזמנים וביעדים.
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
ניסור קירות טרומיים
חברת היהלום מתמחה בביצוע ניסור קירות טרומיים. שימוש במנוף במידת הצורך, ושמירה על כללי הבטיחות בראש ובראשונה. ואנו מצוידים בכלים הטובים ביותר בשוק. צרו קשר כבר עכשיו!
ניסור צינורות בטון
ניסור צינורות בטון באמצעות מכשור מתקדם ביותר, של חברת היהלום. לביצוע חיתוך מדויק בכל עובי וגודל. חברת היהלום מובילה בתעשיית הניסור בטון ונותנת את השירות הטוב ביותר, במחירים מעולים.
כלי נגישות