ניסור רצפת בטון

ניסור רצפת בטון מחייבת לעבוד עם חברה מקצועית ומנוסה. אנחנו החברה בשבילכם אנו נבצע את חיתוך הרצפה בבטחה ונגיע לרמת גימור מושלמת.

כשאנו ניגשים אל עבודת ניסור רצפת בטון. אנו קודם בודקים את יכולת הביצוע שלנו.

ניסור רצפת בטון עם חברת היהלום

פעמים שלקוח מחליט שהוא רוצה להוריד חתיכת ריצפה על מנת לאפשר גישה אל קומה תחתונה. ובאין יד מכוונת הוא בוחר באזור אשר מחווט בכבלי תקשורת וכדו.' ובאי שימת לב חיתוך של רצפה כזו יכול לפגוע ולגרום לנזקים כספיים לבעל הנכס.

לכן אנו בחברת היהלום לא ממהרים לבצע את העבודה לפני שהקפדנו לברר את יכולת הביצוע על הצד הטוב ביותר. משום אמונתנו שפזיזות היא אויבת השלמות.

ניסור רצפת בטון היכן זה פוגש אותנו?

ניסור בטון לא מתבצע רק בתוך מבנה פרטי או תעשייתי. בעבודת הניסור ניתן למצוא עבודות גם במרחב הציבורי כגון כבישים מדרכות וחניונים. לצורך הדוגמא קריאה שקיבלה החברה מאחת העיריות במרכז בה התבקש הצוות המבצע את ניסור רצפת הבטון. לנסר אבני שפה העשויים בטון.
במרחב הזה ניתן למצוא גם עבודות רבות שבהם השתתפה חברת היהלום בניסור רצפת בטון בגשרים רבים ברחבי הארץ. נהוג לחשוב שגשרים מפוצצים. אך זוהי שיטה שאינה בטיחותית לכן משתמשים בעיקר במסור הבטון על מנת לבצע עבודה בטוחה ונקייה יותר

בטיחות תמיד מעל הכל!

בעת ביצוע ניסור רצפת בטון. אנו צריכים לקחת בחשבון את נושא הבטיחות. שדווקא בנושא זה אנו נתונים לבעיות בטיחות הגבוהות בתחום.
כדוגמא כשצוות חברת היהלום ניגשים לניסור רצפת בטון על מנת לנסר ריצפת חניון. וההוראה היא לחתוך בדיוק המקסימלי כך שכל רצפת הבטון תנחת מטה. חשוב לציין שחלק מניסורים אלו מתבצעים תחת מעטה בטיחות הגבוהים בתחום ומחוצה לו. חבישת קסדה ומשקפיי עבודה, נעלי ברזל אטמים, וכמובן במקרים כאלו כאשר אנו חשופים לפגיעה מעצם נפילת הרצפה הצוות העוסק במלאכה יהיה רתום וקשור בהתאם להוראות הבטיחות.

ניסור רצפת בטון

כיצד מתבצע ניסור רצפת בטון?

ניסור הרצפה מתבצע על ידי מספר שלבים. כאשר בשלב הראשון אנו בודקים את כלל הציוד החל מהמסילה עליה יושב דיסק היהלום שמצבע את הניסור. וממשיך בבדיקת הדיסק עצמו. חשיפת פגמים בדיסק מבעוד מועד חוסכת עבודה רבה ועוגמת נפש. פגמים בדיסק יכולים לגרום לתקלות רבות בניסור או חלילה למפגע בטיחותי קשה. בשלב השני מתבצע מדידת רצפת הבטון אם בקוטר ואם בעומק.

על מנת שנוכל להתאים את גלגל הדיסק המתאים לעבודה. ובכך נחסוך צרות עתידיות בחיתוך חוזר, ופגיעה בדיוק החיתוך של ריצפת הבטון. בשלב השלישי אנו מחברים את המסילה המייצבת על ידי ברגים מיוחדים אשר מקבעים את המסילה את תוך הבטון בצורה המדויקת ביותר על מנת למנוע רעידות בדיסק. דבר כשר יכול לגרום לפגיעה בסביבה הקרובה של הרצפה המנוסרת, ופגיעה בעבודת חיתוך הרצפה.

מי מצבע את העבודה?

ניסור בטון היא עבודה אשר מתבצעת על ידי עובדים המיומנים לכך. מדובר בעבודה מקצועית המחייבת הבנה רבה במספר רב של מרכיבים אשר נמצאים בסביבת העבודה. חברת היהלום מתמחה בביצוע עבודות אלו. ועובדיה מנוסים שנים רבות בתחום הניסו . לכן בעת הנכם צריכים עבודת חיתוך בטון. היו בטוחים שפניתם למקום הנכון ביותר עבורכם

שירות שהוא יהלום!

חברת היהלום בנויה על מוסר עבודה גבוה. דיוק בזמנים. ושירות ללקוחותיה לא ירד מרף המצוינות אותה מובילה החברה בכל כוחה. עובדי החברה למדים לא רק את תורת הניסור והעבודה אלא גם את תורת השירות. בה הלקוח מתן השירות ללקוח הוא לפני הכל.

חברת היהלום מזמינה אתכם להצטרף למשפחה גדולה. צרו איתנו קשר להצעת מחיר משתלמת.
ולקבלת עבודה ברף הגבוה ביותר בשוק.

שירותים נוספים - ניסור בטון
ניסור קיר בטון
חברתנו מבצעת עבודות ניסור קיר בטון, בכל עובי ובכל תנאי. חיתוך הקיר ברמה דיוק גבוה ביותר. ברשותנו הכלים המתקדמים לביצוע חיתוך במסור יהלום.
ניסור דלת בקיר בטון
ניסור מקצועי ומדויק לצורך פתיחת דלת בקיר בטון. אנו יכולים לבצע ניסור דלת בכל עובי של קיר, ולהגיע לרמה גבוה של דיוק.
פתיחת חלון בקיר בטון
פתיחת חלון בקיר בטון זה המומחיות שלנו. אנו נבצע את העבודה בצ'יק צ'ק... נגיע ננסר ונשאיר לכם חלון בדיוק בגודל שאתם מבקשים. וברמת גימור גבוהה.
ניסור מדרגות בטון
חברת היהלום מבצעת ניסור מדרגות בטון במקצועיות רבה, ודיוק מושלם המגיע לחיתוך כמעט עד קו האפס. איך זה עובד? וכמה זה עולה? המשיכו לקרוא »
תמונות ניסור בטון
מבצע ל- 30 מתקשרים ראשונים
פתיחת דלת רק ב: 990 ₪
חייגו עכשיו והרוויחו את המחיר!
*המחיר לא כולל מע"מ. *מינימום הזמנה 5 פתחים ברדיוס של 50 מטר. *עובי קיר עד 35 ס"מ. טלח