ניסור רצפת בטון

ניסור רצפת בטון מחייבת לעבוד עם חברה מקצועית ומנוסה. אנחנו החברה בשבילכם אנו נבצע את חיתוך הרצפה בבטחה ונגיע לרמת גימור מושלמת.

ניסור רצפת בטון היא עבודה שחייבת להיות מאוד מקצועית. הן מבחינת הכנת השטח העומד לניסור והן מבחינת הביצוע שאמור להיות מאוד מדויק, מאוד ממוקד וגם מבוצע באופן הכי בטוח.

כשאנחנו מדברים על ניסור בטון. אנחנו לא מדברים רק על עבודה שאמורה להתבצע בתוך מבנים. לצורך פתיחת חלונות, הרחבת פתחים או כל ניסור אחר הנדרש בקיר בטון. גם ניסור של רצפת חניון, של מדרכה, של כביש או אפילו של גשר דורשים כלי מקצוע מתחום ניסור הבטון.

הרצפה של כל אותם המקומות עשויה בטון חזק וכל שינוי בו מחייב עבודה מקצועית עם כלי עבודה טובים ומתאימים.

כשאנו ניגשים אל עבודת ניסור רצפת בטון. אנו קודם בודקים את יכולת הביצוע שלנו.

ניסור רצפת בטון
חייגו עכשיו – 077-997-2201

ניסור רצפת בטון עם חברת היהלום

פעמים שלקוח מחליט שהוא רוצה להוריד חתיכת ריצפה על מנת לאפשר גישה אל קומה תחתונה. ובאין יד מכוונת הוא בוחר באזור אשר מחווט בכבלי תקשורת וכדו.' ובאי שימת לב חיתוך של רצפה כזו יכול לפגוע ולגרום לנזקים כספיים לבעל הנכס.

לכן אנו בחברת היהלום לא ממהרים לבצע את העבודה לפני שהקפדנו לברר את יכולת הביצוע על הצד הטוב ביותר. משום אמונתנו שפזיזות היא אויבת השלמות.

ניסור רצפת בטון היכן זה פוגש אותנו?

ניסור בטון לא מתבצע רק בתוך מבנה פרטי או תעשייתי. בעבודת הניסור ניתן למצוא עבודות גם במרחב הציבורי כגון כבישים מדרכות וחניונים. לצורך הדוגמא קריאה שקיבלה החברה מאחת העיריות במרכז בה התבקש הצוות המבצע את ניסור רצפת הבטון. לנסר אבני שפה העשויים בטון.
במרחב הזה ניתן למצוא גם עבודות רבות שבהם השתתפה חברת היהלום בניסור רצפת בטון בגשרים רבים ברחבי הארץ. נהוג לחשוב שגשרים מפוצצים. אך זוהי שיטה שאינה בטיחותית לכן משתמשים בעיקר במסור הבטון על מנת לבצע עבודה בטוחה ונקייה יותר

בטיחות תמיד מעל הכל!

בעת ביצוע ניסור רצפת בטון. אנו צריכים לקחת בחשבון את נושא הבטיחות. שדווקא בנושא זה אנו נתונים לבעיות בטיחות הגבוהות בתחום.
כדוגמא כשצוות חברת היהלום ניגשים לניסור רצפת בטון על מנת לנסר ריצפת חניון. וההוראה היא לחתוך בדיוק המקסימלי כך שכל רצפת הבטון תנחת מטה. חשוב לציין שחלק מניסורים אלו מתבצעים תחת מעטה בטיחות הגבוהים בתחום ומחוצה לו. חבישת קסדה ומשקפיי עבודה, נעלי ברזל אטמים, וכמובן במקרים כאלו כאשר אנו חשופים לפגיעה מעצם נפילת הרצפה הצוות העוסק במלאכה יהיה רתום וקשור בהתאם להוראות הבטיחות.

ניסור רצפת בטון

כיצד מתבצע ניסור רצפת בטון?

ניסור הרצפה מתבצע על ידי מספר שלבים. כאשר בשלב הראשון אנו בודקים את כלל הציוד החל מהמסילה עליה יושב דיסק היהלום שמצבע את הניסור. וממשיך בבדיקת הדיסק עצמו. חשיפת פגמים בדיסק מבעוד מועד חוסכת עבודה רבה ועוגמת נפש. פגמים בדיסק יכולים לגרום לתקלות רבות בניסור או חלילה למפגע בטיחותי קשה. בשלב השני מתבצע מדידת רצפת הבטון אם בקוטר ואם בעומק.

  • הכנת השטח – לפני הכול, חשוב לפנות אל איש מקצוע שיבדוק את השטח אותו מבקשים לנסר. זה כולל בדיקת בטיחות שתוודא כי אכן ישנה אפשרות לנסר את הרצפה והדבר לא יפגע בבטיחות  המבנה ובחוזק שלו. מעבר לכך, חשוב לוודא כי אין תשתיות העוברות במקום ועלולות להיפגע בעקבות הניסור של הרצפה. אחרי שברור כי ישנה אפשרות לבצע את הניסור אפשר יהיה להתקדם הלאה.
  • הבטחת האזור – הניסור עצמו חייב גם כן להיעשות בצורה הכי בטוחה תוך שמירה על כל הכללים. זה כולל מיגון של העובדים עם קסדות, עם כפפות, עם משקפי מגן וגם לבוש מתאים. חובה לוודא כי אין סיכון של נפילה ושל חלקי בטון שאולי יפגעו בעובדים. רק לאחר הכנה מתאימה אפשר יהיה לבצע את העבודה.
  • ניסור בכלים המתאימים – הניסור אמור להתבצע בעזרת כלי ניסור מתאימים. יש מסורים ידניים ויש מסורים אוטומטיים. לכל סוג של ניסור יש את הצורה המתאימה של העבודה. מלבד זאת יש את ההתאמה של הדיסק בהתאם לעובי הבטון אותו מבקשים לנסר. חשוב שהדיסק יהיה מותאם למטרה. רק כך, הניסור ייעשה בצורה המדויקת ביותר תוך מניעת נזקים סביבתיים ושמירה על סביבת עבודה בטוחה.
  • התאמת הדיסק – על מנת שנוכל להתאים את גלגל הדיסק המתאים לעבודה. ובכך נחסוך צרות עתידיות בחיתוך חוזר, ופגיעה בדיוק החיתוך של ריצפת הבטון. בשלב השלישי אנו מחברים את המסילה המייצבת על ידי ברגים מיוחדים אשר מקבעים את המסילה את תוך הבטון בצורה המדויקת ביותר על מנת למנוע רעידות בדיסק. דבר כשר יכול לגרום לפגיעה בסביבה הקרובה של הרצפה המנוסרת, ופגיעה בעבודת חיתוך הרצפה.

מי מצבע את העבודה?

ניסור בטון היא עבודה אשר מתבצעת על ידי עובדים המיומנים לכך. מדובר בעבודה מקצועית המחייבת הבנה רבה במספר רב של מרכיבים אשר נמצאים בסביבת העבודה. חברת היהלום מתמחה בביצוע עבודות אלו. ועובדיה מנוסים שנים רבות בתחום הניסו . לכן בעת הנכם צריכים עבודת חיתוך בטון. היו בטוחים שפניתם למקום הנכון ביותר עבורכם

שירות שהוא יהלום!

חברת היהלום ניסור בטון בנויה על מוסר עבודה גבוה. דיוק בזמנים. ושירות ללקוחותיה לא ירד מרף המצוינות אותה מובילה החברה בכל כוחה. עובדי החברה למדים לא רק את תורת הניסור והעבודה אלא גם את תורת השירות. בה הלקוח מתן השירות ללקוח הוא לפני הכל.

שירותים נוספים: ניסור תקרת בטון, ניסור מדרגות בטון, ניסור קירות ממ"ד, ניסור סלעים ועוד המון שירותי ניסור בטון.

חברת היהלום מזמינה אתכם להצטרף למשפחה גדולה. צרו איתנו קשר להצעת מחיר משתלמת. ולקבלת עבודה ברף הגבוה ביותר בשוק.

שירותים נוספים - ניסור בטון
ניסור בטון בחניונים
חברת היהלום מבצעת עבודות חיתוך בבטון ע"י טכנולוגית מסור יהלום. ברשותנו ציוד חדש [2022] ✔ עמידה בזמנים ✔ ניסור בטון בכל עובי ✔ מסור היהלום
ניסור מדרכה
ביצוע של ניסור מדרכה ע"י מסור יהלום - לביצוע מדויק! אנו בחברת היהלום מחזיקים בכלים הייעודים לביצוע ניסור של מדרכות, ובמחירים משתלמים במיוחד.
ניסור בטון
ניסור כבישים / אספלט ע"י מסור היהלום » קבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. ואנו מבטיחים לכם עמידה בזמנים וביעדים.
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
ניסור קירות טרומיים
חברת היהלום מתמחה בביצוע ניסור קירות טרומיים. שימוש במנוף במידת הצורך, ושמירה על כללי הבטיחות בראש ובראשונה. ואנו מצוידים בכלים הטובים ביותר בשוק. צרו קשר כבר עכשיו!
ניסור צינורות בטון
ניסור צינורות בטון באמצעות מכשור מתקדם ביותר, של חברת היהלום. לביצוע חיתוך מדויק בכל עובי וגודל. חברת היהלום מובילה בתעשיית הניסור בטון ונותנת את השירות הטוב ביותר, במחירים מעולים.
כלי נגישות