ניסור כלונסאות בטון

שירותי ניסור כלונסאות בטון מבצעים רק עם חברת היהלום. הניסור מתבצע על ידי מסור לחיתוך מדויק ע"י יהלום, כדי להסיר את הכלונסאות בקלות וללא נזק.

ניסור כלונסאות בטון הינו שירות מקצועי להסרת הכלונסאות. ההסרה מתבצעת על יד מסור יהלום שמגיע לרמת חיתוך מדויקת. החיתוך מתבצע בעדינות רבה, ובשימוש של מנוף שמחזיק את הכלונסאות, מסירים בקלות אותם. והכי חשוב נמנעים מנזקים וזעזועים מיותרים במבנה.

אנו בחברת היהלום מבצעים מידי יום פרויקטים גדולים וקטנים של ניסור בטון ביהלום. ואנו בטוחים לקראת הפרויקט שלכם, ונעשה אותו על הצד הטוב ביותר. ע"י צוות מקצועי ובטיחותי.

ניסור כלונסאות בטון
חייגו עכשיו – 077-997-2201

מתי צריך את השירות של ניסור כלונסאות בטון?

היות והכלונסאות הן אחד מהמרכיבים הכי חשובים ובכי חיוניים למען בטיחות המבנה. יש לתת את הדעת על כך שהכלונסאות יעמדו בקריטריונים מבחינת החוזק והעמידות שלהן. על כן לאחר סיום היציקות יש לבצע בדיקת תקינות בהתאם לדרישות מהנדס. הוא ימפה את הכלונסאות ויבדוק האם הן אכן ממולאות מ שצריך בלי חללי אוויר שעשויים לגרום בהמשך להיחלשות של המבנה כולו ולכשל מהותי שלו.

ישנה בדיקה המוכנה בדיקה סונית והיא למעשה ממפה כל כלונס על ידי בדיקה של החזרי קול. כך אפשר לאתר תקלות אם ישנן. במקרה ומתגלה תקלה כלשהי, יחליט המהנדס מה לעשות בכל כלונס. ברבים מהמקרים, הדבר הנכון והיעיל ביותר זהו ניסור של הכלונס או של חלק ממנו.

ניסור כלונסאות בטון – כך זה מתבצע:

ישנן שתי שיטות מוכרות המשמשות לניסור הבטון:

שיטה ראשונה – מסור יהלום

השיטה הראשונה והמוכרת ביותר היא הניסור שנעשה בעזרת מסור ייעודי. שמסוגל לחדור לכל סוג של בטון בכל עובי שהוא. כולל בטון שמשולב עם ברזל כדוגמת כלונסאות.

על מנת לבצע ניסור של כלונס בטון נעזרים במסור שמורכב ממנוע חשמלי עוצמתי מאוד שמסובב דיסק משונן וחד במיוחד.

הדיסק המשונן של המסור מכוסה בשבבי יהלום תעשייתי. וזה הופך אותו לחד מאוד עם יכולת חדירה בבטון ללא כל קושי.

שיטה שניה כבל יהלום

זוהי השיטה השנייה והיא נועדה למקרים אשר בהם המסור הוא לא כל כך גדול. והוא לא מצליח לחדור את שכבות הבטון העבות. או לחילופין למקרים בהם אי אפשר לבצע עבודות עם כלים ממרעישים בגלל אופי המקום. או אז עושים שימוש בכבל יהלום שנכרך סביב הכלונס. אותו רוצים לנסר ועל ידי הנעת הכבל על הכלונס חותכים את החלק הרצוי.

מה זה כלונסאות בטון

ניסור כלונסאות בטון

אם שמתם לב, בשלבים הראשונים של כל עבודה באתר בנייה, מבצעים קידוחי עומק אל תוך האדמה. שם יוצרים את כלונסאות הבטון אשר אלו ישמשו אחר כל היסודות האיתנים לכל תהליכי הבנייה העתידיים.

הכלונסאות הללו הן למעשה עמודים שעשויים מברזל ומבטון ואלו נקדחים עמוק בתוך האדמה. הם משמשים כעמודי התמיכה של המבנה כולו.

את הקידוח של הכלונסאות מבצעים בעזרת רכבי קידוח מיוחדים. שהם למעשה פוערים את החורים הדרושים בתוך האדמה.

בעזרת תוכנית הנדסית בהתאם לסוג המבנה, כמו גם סוג הקרקע. וכמובן גם דרישות התקן, קובעים הן את עומק החורים, הן את הקוטר שלהם והן את הצפיפות שלהם.

עם סיום הקידוח מכניסים אל תוך החורים שבאדמה את הברזלים המיוחדים ששזורים זה בזה. אחרי שמציבים את הברזלים היטב יוצקים אליהם את הבטון. התוצאה היא עמודים חזקים מאוד שהם עמידים בפני כיפוף או דחיסה.

לצורך הבטחת היציבות של המבנה. חשוב מאוד לדאוג לכלונסאות שייעשו בצורה הכי נכונה, כי אלו חיוניים לצורך יציבות המבנה כולו. הכלונסאות למעשה הן נקודות העוגן אל שכבת הקרקע היציבה. וכן הם משמשום לצורך תמיכה וגם מניעה של חדירת אדמה או חול אל המבנה.

מספר הכלונסאות נקבע בהתאם לגודל המבנה. במבנה קטן ייעשה שימוש בכלונסאות בודדות. לעומת, מבנה גדול שם יהיו עשרות ואפילו מאות כלונסאות.

את הכמות של הכלונסאות כמו גם את הגובה שלהן ואת הקוטר שלהן קובע המהנדס, שאחראי על תכנון המבנה והבנייה.

פנו אל אנשי מקצוע

ניסור כלונסאות בטון
היהלום – ניסור כלונסאות בטון

חשוב לדעת, גם אם יש לכם דרך לשכור את כלי הניסור הללו. אף פעם אל תסמכו על עצכם אם אין לכם את הידע, את המקצועיות ואת הניסיון בתחום הזה של ניסור בטון.

כי ניסור כלונסאות בטון זה עניין למומחים בלבד.

שירותים נוספים - ניסור בטון
ניסור בטון בשלד הבניין
חיתוך בשלד הבניין מצריך אישורי מהנדס, סימונים מדויקים, ואבטחת האזור. אנו בחברת היהלום מתמחים בביצוע ניסור בטון בשלד הבניין.
ניסור קרניז בטון
אנו בחברת היהלום מבצעים ניסור קרניז בטון במקצועיות רבה, עם הרבה ניסיון וצוות מקצועי. הסרת הקרניז ע"י ניסור יהלום לחיתוך מדויק ונקי.
ניסור קורות בטון
ביצוע של חיתוך קורות מבטון לביצוע חיתוך מדויק ויעיל, ע"י שימוש בטכנולוגיה מתקדמת של יהלום אנו יכולים לנסר כל קורה מבטון, בקלות!
ניסור תקרת בטון
להסרת תקרה העשויה בטון, נצטרך להזמין שירותי ניסור תקרת בטון, לחברת היהלום: צוות מקצועי ובטיחותי, כלים וטכנולוגיה מתקדמת ביותר, ניסור ביהלום.
ניסור מרפסת שירות
רוצים להסיר את המרפסת שירות העשויה בטון? שירותי ניסור מרפסת שירות של חברת היהלום. לביצוע • חיתוך מדויק • עד קו אפס • שימוש במנוף.
ניסור סלעים
ניסור סלעים ע"י יהלום לביצוע חיתוך מדויק, נקי, מינורי, ובעיקר כדי למנוע זעזועים ונזקים מיותרים. השירות הטוב ביותר ע"י » חברת היהלום