ניסור מדרגות בטון

חברת היהלום מבצעת ניסור מדרגות בטון במקצועיות רבה, ודיוק מושלם המגיע לחיתוך כמעט עד קו האפס. איך זה עובד? וכמה זה עולה? המשיכו לקרוא »

ניסור מדרגות בטון על ידי חברת היהלום ניסור בטון היא האופציה הטובה ביותר עבורכם לחיתוך מדויק במינימום נזקים.

ניסור מדרגות בטון

חברת היהלום מבצעת ניסור של מדרגות מבטון על ידי מסור יהלום מהמתקדמים בעולם. עבודה זו היא לא לחינם נמצאת בראש סדרי עדיפויות של הקבלן. ניסור מדרגות בטון ביהלום היא הדרך הטובה ביותר לביצוע עבודות מסוג זה. ומונעת בעצם פגיעה סביבתית בשאר המבנה, בשונה משיטות אחרות אשר גורמות לפגיעה חמורה במבנה.

בטיחות בראש

כשאנו ניגשים לבצע ניסור בטון במסור יהלום בעצם אנחנו בוחרים בדרך הבטוחה ביותר. שכן המסור נשלט יל ידי שלט רחוק ע"י מפעיל מקצועי ומיומן. המסור עצמו נע על גבי מסילה ותושבות שמקובעות היטב לבטון. כאשר לא נצרכת שום יד אדם בקירוב למדרגות הבטון בעת הניסור עצמו. מדרגות הבטון נוחתות בבטחה על צמיגי גלגלים שהונחו מבעוד מועד ומונעות פגיעה בשאר המבנה.

חברת יהלום שמה דגש רחב על כללי הבטיחות באתרי הבנייה. כאשר כלל עובדיה מצוידים באביזרי הבטיחות הנדרשים החל מ- קסדת עבודה, אוזניות, משקפי מגן ונעלי ברזל תקניים. החשיבות הרבה לרמת הבטיחות נותנת לקבלן הבנייה שקט בעבודתו כך שבזמן ביצוע הניסור יכול הקבלן להמשיך ולעסוק בשאר.

שיטת ניסור היהלום

שיטת ניסור היהלום נמצאה הטובה. מבין כל שיטות ההריסה הקיימות בשוק, והיא מהמובילות בתעשיית הבניין ובכלל. המקרים בהם נשתמש בשיטה זו הם רבים החל מ: ניסור קיר פתיחת חלון או דלת, או בעצם כל שינוי במבנה בטון. כל עבודת ניסור או הריסת בטון מתקיימת בביטחון רב. הודות לציוד המוביל והמתקדם שמחזיקה חברת היהלום.

ניסור מדרגות בטון היכן זה פוגש אותנו?

את הריסת מדרגות הבטון בדרך כלל נפגוש כאשר נהיה מעוניינים לשנות את מיקום המדרגות או עיצוב החלל בצורה אחרת לפי תוכנית אדריכל  או לחילופין אישור מהנדס במקרה הצורך. אשר נתן תוכנית לשנות את מיקום המדרגות או לבטלם בכלל. אז נצטרך להשתמש בדיסק ניסור יהלום.

מקום נוסף בו יפגוש אותנו ניסור מדרגות בטון יכול להיות גם במרחב הציבורי בעת שמקום מסוים עובר שיפוץ על ידי העירייה לטובת התושבים נשתמש אז בשירות שלנו שמתבצע על ידי חברת היהלום ניסור וקידוח בבטון.

עבודת הניסור

לכאורה המביט מן הצד יחשוב שעבודת הניסור היא פשוטה,אך לא כך הם פני הדברים,קודם נסביר.
שיטת הניסור מתבצעת על ידי מסור עוצמתי במיוחד שבזמן הניסור נח על מסילה מייצבת. תפקידה של המסילה היא לייצב את המסור שנע עליה לבל יזוז, ובכך אנו שומרים על בטיחות ודיוק מרבי בעת הניסור.

הלהב עצמו שעשוי מברזל ועליו מולחמים סיגמנטים של יהלום. 
התקנת המסילה והמסור הם עבודת אומנות בפני עצמה, ידיים לא מקצועיות יגרמו נזק לציוד למבנה ויכולים לגרום לתקלה בטיחותית גבוהה שהשלכותיה רבות . לכן חברת היהלום הכשירה עובדיה בשימוש נכון של המכונות על מנת למנוע מקרי בטיחות אלו ולבצע את עבודתה ברמה הגבוהה ביותר.

חברת היהלום מזמינה אתכם להצטרף למשפחה גדולה. צרו איתנו קשר להצעת מחיר משתלמת.
ולקבלת עבודה ברף הגבוה ביותר בשוק.

שירותים נוספים - ניסור בטון
ניסור רצפת בטון
ניסור רצפת בטון מחייבת לעבוד עם חברה מקצועית ומנוסה. אנחנו החברה בשבילכם אנו נבצע את חיתוך הרצפה בבטחה ונגיע לרמת גימור מושלמת.
ניסור קיר בטון
חברתנו מבצעת עבודות ניסור קיר בטון, בכל עובי ובכל תנאי. חיתוך הקיר ברמה דיוק גבוה ביותר. ברשותנו הכלים המתקדמים לביצוע חיתוך במסור יהלום.
ניסור דלת בקיר בטון
ניסור מקצועי ומדויק לצורך פתיחת דלת בקיר בטון. אנו יכולים לבצע ניסור דלת בכל עובי של קיר, ולהגיע לרמה גבוה של דיוק.
פתיחת חלון בקיר בטון
פתיחת חלון בקיר בטון זה המומחיות שלנו. אנו נבצע את העבודה בצ'יק צ'ק... נגיע ננסר ונשאיר לכם חלון בדיוק בגודל שאתם מבקשים. וברמת גימור גבוהה.
תמונות ניסור בטון
מבצע ל- 30 מתקשרים ראשונים
פתיחת דלת רק ב: 990 ₪
חייגו עכשיו והרוויחו את המחיר!
*המחיר לא כולל מע"מ. *מינימום הזמנה 5 פתחים ברדיוס של 50 מטר. *עובי קיר עד 35 ס"מ. טלח