ניסור מדרגות בטון

חברת היהלום מבצעת ניסור מדרגות בטון במקצועיות רבה, ודיוק מושלם המגיע לחיתוך כמעט עד קו האפס. איך זה עובד? וכמה זה עולה? המשיכו לקרוא »

ניסור מדרגות בטון על ידי חברת היהלום ניסור בטון. היא האופציה הטובה ביותר עבורכם לחיתוך מדויק במינימום נזקים. המדרגות עשויות כמעט תמיד מבטון. במקרים בהם אנחנו רוצים להסיר את גרם המדרגות ולהעתיק אותו למקום אחר, או במקרים אשר בהם מדובר רק על חיתוך וליטוש של המדרגות כדי ליישר או לתקן אותם.

אז האמת היא שלא ממש משנה מה סדר הגודל של העבודה הנדרשת בגרם המדרגות. הניסור חייב להיעשות עם כלי מקצוע מתאימים. כי רק כך אפשר יהיה להבטיח ניסור שיהיה מדויק, בטוח וברמת גימור גבוהה.

ניסור מדרגות בטון
חייגו עכשיו – 077-997-2201

איך מנסרים גרם מדרגות?

אז כפי שכבר ציינו, לציוד המתאים ישנה משמעות רבה. כאשר אין לנו את כלי הניסור המתאימים, העבודה נעשית בעזרת פטיש אוויר או אפילו קונגו. העבודה עם אלו לא תצלח והתוצאות תהיינה מאוד מאכזבות. כי עם כלים אלו הביצוע לא יהיה מדויק, הוא עלול לסכן את כל הדיירים והאנשים הנמצאים במבנה והעבודה כולה תהיה מלווה בהרבה לכלוך ואבק שעלול לסכן את כל מי שנמצא במקום.

הדרך הנכונה לניסור מדרגות נעשית בטכנולוגיה המתקדמת שקיימת היום, ניסור בטון ביהלום.

מהו מסור היהלום?

מסור היהלום הוא מסור דיסק המכוסה במעטה של שבבי יהלום. אלו הופכים את המסור לכלי חזק ועוצמתי במיוחד.

יש אפשרות לבצע את העבודה או במסור ידני או במסור חשמלי כאשר שניהם מבוססים על הטכנולוגיה הזו של דיסק יהלום.

אם מדובר בחיתוך נקודתי במדרגות קיימות או לחילופין, החיתוך הוא לפני ההתקנה של המדרגות, אפשר יהיה לעשות את העבודה בעזרת המסור הידני. אך אם מדובר בניסור של מדרגות מותקנות אותן רוצים לחתוך בקו ישר, הרי שנכון יהיה לעשות שימוש במסור המסילה האוטומטי. המסור הזה מורכב ממנוע, מוטמע בו דיסק היהלום והניסור מתבצע באמצעות שליטה מרחוק.

שיטת ניסור היהלום

שיטת ניסור היהלום נמצאה הטובה. מבין כל שיטות ההריסה הקיימות בשוק, והיא מהמובילות בתעשיית הבניין ובכלל. המקרים בהם נשתמש בשיטה זו הם רבים החל מ: ניסור קיר בטון, פתיחת חלון או פתיחת דלת, או בעצם כל שינוי במבנה בטון. כל עבודת ניסור או הריסת בטון מתקיימת בביטחון רב. הודות לציוד המוביל והמתקדם שמחזיקה חברת היהלום.

ניסור מדרגות בטון

חברת היהלום מבצעת ניסור של מדרגות מבטון על ידי מסור יהלום מהמתקדמים בעולם. עבודה זו היא לא לחינם נמצאת בראש סדרי עדיפויות של הקבלן. ניסור מדרגות בטון ביהלום היא הדרך הטובה ביותר לביצוע עבודות מסוג זה. ומונעת בעצם פגיעה סביבתית בשאר המבנה, בשונה משיטות אחרות אשר גורמות לפגיעה חמורה במבנה.

בטיחות בראש

כשאנו ניגשים לבצע ניסור בטון במסור יהלום בעצם אנחנו בוחרים בדרך הבטוחה ביותר. שכן המסור נשלט יל ידי שלט רחוק ע"י מפעיל מקצועי ומיומן. המסור עצמו נע על גבי מסילה ותושבות שמקובעות היטב לבטון. כאשר לא נצרכת שום יד אדם בקירוב למדרגות הבטון בעת הניסור עצמו. מדרגות הבטון נוחתות בבטחה על צמיגי גלגלים שהונחו מבעוד מועד ומונעות פגיעה בשאר המבנה.

חברת יהלום שמה דגש רחב על כללי הבטיחות באתרי הבנייה. כאשר כלל עובדיה מצוידים באביזרי הבטיחות הנדרשים החל מ- קסדת עבודה, אוזניות, משקפי מגן ונעלי ברזל תקניים. החשיבות הרבה לרמת הבטיחות נותנת לקבלן הבנייה שקט בעבודתו כך שבזמן ביצוע הניסור יכול הקבלן להמשיך ולעסוק בשאר.

ניסור מדרגות בטון היכן זה פוגש אותנו?

את הריסת מדרגות הבטון בדרך כלל נפגוש כאשר נהיה מעוניינים לשנות את מיקום המדרגות או עיצוב החלל בצורה אחרת לפי תוכנית אדריכל  או לחילופין אישור מהנדס במקרה הצורך. אשר נתן תוכנית לשנות את מיקום המדרגות או לבטלם בכלל. אז נצטרך להשתמש בדיסק ניסור יהלום.

מקום נוסף בו יפגוש אותנו ניסור מדרגות בטון יכול להיות גם במרחב הציבורי בעת שמקום מסוים עובר שיפוץ על ידי העירייה לטובת התושבים נשתמש אז בשירות שלנו שמתבצע על ידי חברת היהלום ניסור וקידוח בבטון.

עבודת הניסור

לכאורה המביט מן הצד יחשוב שעבודת הניסור היא פשוטה,אך לא כך הם פני הדברים,קודם נסביר.
שיטת הניסור מתבצעת על ידי מסור עוצמתי במיוחד שבזמן הניסור נח על מסילה מייצבת. תפקידה של המסילה היא לייצב את המסור שנע עליה לבל יזוז, ובכך אנו שומרים על בטיחות ודיוק מרבי בעת הניסור.

הלהב עצמו שעשוי מברזל ועליו מולחמים סיגמנטים של יהלום. 
התקנת המסילה והמסור הם עבודת אומנות בפני עצמה, ידיים לא מקצועיות יגרמו נזק לציוד למבנה ויכולים לגרום לתקלה בטיחותית גבוהה שהשלכותיה רבות . לכן חברת היהלום הכשירה עובדיה בשימוש נכון של המכונות על מנת למנוע מקרי בטיחות אלו ולבצע את עבודתה ברמה הגבוהה ביותר.

חברת היהלום מזמינה אתכם להצטרף למשפחה גדולה. צרו איתנו קשר להצעת מחיר משתלמת.
ולקבלת עבודה ברף הגבוה ביותר בשוק.

שירותים נוספים - ניסור בטון
ניסור בטון בחניונים
חברת היהלום מבצעת עבודות חיתוך בבטון ע"י טכנולוגית מסור יהלום. ברשותנו ציוד חדש [2022] ✔ עמידה בזמנים ✔ ניסור בטון בכל עובי ✔ מסור היהלום
ניסור מדרכה
ביצוע של ניסור מדרכה ע"י מסור יהלום - לביצוע מדויק! אנו בחברת היהלום מחזיקים בכלים הייעודים לביצוע ניסור של מדרכות, ובמחירים משתלמים במיוחד.
ניסור בטון
ניסור כבישים / אספלט ע"י מסור היהלום » קבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. ואנו מבטיחים לכם עמידה בזמנים וביעדים.
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
ניסור קירות טרומיים
חברת היהלום מתמחה בביצוע ניסור קירות טרומיים. שימוש במנוף במידת הצורך, ושמירה על כללי הבטיחות בראש ובראשונה. ואנו מצוידים בכלים הטובים ביותר בשוק. צרו קשר כבר עכשיו!
ניסור צינורות בטון
ניסור צינורות בטון באמצעות מכשור מתקדם ביותר, של חברת היהלום. לביצוע חיתוך מדויק בכל עובי וגודל. חברת היהלום מובילה בתעשיית הניסור בטון ונותנת את השירות הטוב ביותר, במחירים מעולים.
כלי נגישות