פתיחת חלון בקיר בטון

פתיחת חלון בקיר בטון זה המומחיות שלנו. אנו נבצע את העבודה בצ'יק צ'ק... נגיע ננסר ונשאיר לכם חלון בדיוק בגודל שאתם מבקשים. וברמת גימור גבוהה.

פעולת פתיחת חלון בקיר בטון לרוב נדרשת באתרי עבודה. פתיחת חלון משמשת את הקבלן המבצע על מנת שבסוף תהליך הבנייה בכל חדר יהיה פתח לכניסת אוויר ואור אשר ממלא את החלל.

פתיחת חלון בקיר נדרשת גם בביית אשר הוקם על תילו. אך בעל הנכס מעוניין בשדרוג ועיצוב הנכס. כך כאשר קיים קיר מלא מבעוד מועד ועליו בנו תוספת חדר חברת היהלום תבצע פתיחת חלון בקיר.

פתיחת חלון בקיר חיצוני
חייגו עכשיו – 077-997-2201

איך מבצעים פתיחת חלון בקיר?

לפני שבאים לנסר בקיר בטון על מנת ליצור בו חלון או כדי להרחיב חלון קיים. או אפילו ניסור לצורך פתיחת דלת. חשוב שאיש מקצוע יבדוק את הקיר ויוודא כי אין בו תשתיות חשמל, אינסטלציה או תקשורת. ניסור שייעשה בלי בדיקה, עלול להוביל לפגיעה בתשתיות נחוצות שיהרוס מערכות חשובות במבנה.

לאחר שברור כי אין כל מניעה בניסור הקיר אפשר יהיה להתקדם הלאה.

השלב הבא היא בחירה באנשי המקצוע שמצוידים במסורי בטון.

אז נכון שיש עוד כלים שבעזרתם אפשר לנסר בטון. אך כאשר מדובר בניסור שרוצים אותו מדויק, חד ועשוי בצורה הכי בטוחה והכי מושלמת. הדרך הכי טובה תהיה באמצעות ניסור בטון ביהלום.

ביצוע העבודה נעשה על ידי המומחים מחברת היהלום. אין זה סוד שהשיטה בטובה ביותר עבור פתיחת קיר בטון הוא על ידי ניסור וקידוח בבטון שהוכחה כשיטה המדויקת ביותר לביצוע עבודת פתיחת חלון בקיר העבודה נעשית על ידי דיסק יהלום. המחובר למסילה ששומרת על איזון הדיסק. הדיסק נע על גבי המסילה בדיוק מרבי ונותן את החתך בקיר.

לפי עובי הבטון כך גם נבחר גודל הדיסק. טעות בבחירת גודל הדיסק יכולה לפגוע ברמת גימור העבודה. חברת יהלום אשר מתמחה בתחום יודעת לאפשר עבודות אלו ברמת ניסור הטובה ביותר בשוק.

סרטון של סיום תהליך פתיחת חלון

מה עלינו לבדוק לפני תחילת העבודה?

לפני שאנו ניגשים לפתיחת חלון בקיר עלינו לבדוק מספר פרמטרים אשר איתם נבדוק את יכולת הביצוע:

  • פתיחת חלון בקיר דורשת מבעל הנכס היתר בנייה. פיתחת חלון בקיר היא בעצם שינוי במבנה. וכל זמן שאנו נדרשים לשינוי צורת מבנה אנו מחויבים להיתר בנייה מהרשות המקומית בו הנכס נמצא. ישנם מקרים שבהם לא נצטרך אישור זה. לכן כדאי לדאוג ולדעת אם יש בידכם היכולות לבקש פתיחת חלון בקיר ולהימנע מקנסות מיותרים.
  • פתיחת חלון בקיר לא יכולה להתבצע בכל קיר. באם מדובר בפתיחת חלון בקיר שהוא קיר תומך הרי אנו בבעיה הנדסית. שאת הפתרון לה יכול לספק רק מהנדס שיוודא שפתיחת חלון בקיר כזה יכולה להתבצע ללא נזק משני אחריו.
  • פתיחת חלון בקיר היא עבודה מאתגרת. ובאם אנו מבצעים פתיחת חלון בקיר חיצוני הפונה לרשות הרבים ולמרחב הציבורי אנו ניצבים בפני בעיה בטיחותית.

ראשית חברת היהלום היא מהמובילות בתחום וסמכו ידכם שיש פתרון לכל בעיה. לפני ביצוע העבודה אנו מעמידים קודם אחד מעובדנו בצד החיצוני של המבנה על מנת לדאוג שחלילה במקרה תקלה לא יפגע איש. תפקידו הוא להרחיק אנשים מאזור העבודה למניעת פגיעה בנפש. שנית בעת הניסור אנו נדאג לתמוך בחלק הבטון המנוסר באמצעות חבלים איתם נמשוך את החלק המנוסר אל תוך הבית. שם חלקת החלון תנחת בבטיחות על צמיגים אשר הנחנו מראש.

הסכנות בעת פתיחת חלון בקיר בטון

פתיחת חלון בקיר בטון זוהי פעולה שנעשית ברבים מאתרי הבנייה. בכל מבנה ובכל חלל צריך שיהיו חלונות ולעיתים יוצרים אותם רק לאחר שבניית הקירות הושלמה. לעיתים מבקשים אנשים פרטיים לפרוץ חלון בקיר בטון או סתם להרחיב חלון שכבר קיים בקיר הבטון וחשוב ללמוד ולדעת איך הדבר אמור להתבצע.

כי פתיחת חלון בקיר בטון שייעשה שלא כפי הכללים, עשוי ליצור סדקים בקיר הבטון, היא עלולה לסכן את המבנה ואף לערער את כל היציבות שלו.

בגלל שהניסור עשוי להיות כל כך מורכב, חשוב שהדבר ייעשה בעזרת אנשי מקצוע מומחים כמו גם בעזרת כלי המקצוע הנכונים.

מהו מסור היהלום?

מדובר במסור חד מאוד שעשוי עם מנוע חזק מאוד, עם להבים שמותאמים לסוג הניסור הרצוי כאשר הלהבים מצופים בחלקיקי יהלום. היהלום הוא החומר הכי חזק בטבע וכאשר הוא מחובר לדיסק של מסור הבטון, מתקבל מסור חד במיוחד שמצליח לגבור בקלות רבה על כל סוגי הבטון בכל עובי שלא יהיה.

חשוב לציין! שהיהלום של מסור היהלום הוא יהלום תעשייתי וזה לגמרי לא היהלום ששייך לתחום התכשיטים.

חברה אחראית תדאג להתאים לכל לקוח את כלי הניסור המתאימים, היא תדאג ותוודא כי אין כל סיכון בניסור הקיר והיא גם תדאג לביצוע בטוח של העבודה תוך פינוי הפסולת מאזור העבודה.

החברה המבצעת

פתיחת חלון בקיר היא כאמור מצריכה דיוק מרבי לכן ישנם פעמים לבקשת הלקוח על מנת למנוע חריגות אנו נשתמש קודם בקידוח בטון, אותו נבצע עם מקדחי יהלום. כאשר אנו מבצעים קידוחים עגולים בפינות החלון ואז מבצעים ניסור. וכך מקבלים את רמת הגימור הטובה ביותר בתחום.

לדעת יותר קראו את המאמר – מה הם החריגות בניסור קיר בטון?

חברת היהלום מזמינה אתכם להצטרף למשפחה גדולה. צרו איתנו קשר להצעת מחיר משתלמת. ולקבלת עבודה ברף הגבוה ביותר בשוק.

שירותים נוספים - ניסור בטון
ניסור בטון בחניונים
חברת היהלום מבצעת עבודות חיתוך בבטון ע"י טכנולוגית מסור יהלום. ברשותנו ציוד חדש [2022] ✔ עמידה בזמנים ✔ ניסור בטון בכל עובי ✔ מסור היהלום
ניסור מדרכה
ביצוע של ניסור מדרכה ע"י מסור יהלום - לביצוע מדויק! אנו בחברת היהלום מחזיקים בכלים הייעודים לביצוע ניסור של מדרכות, ובמחירים משתלמים במיוחד.
ניסור בטון
ניסור כבישים / אספלט ע"י מסור היהלום » קבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. ואנו מבטיחים לכם עמידה בזמנים וביעדים.
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
ניסור קירות טרומיים
חברת היהלום מתמחה בביצוע ניסור קירות טרומיים. שימוש במנוף במידת הצורך, ושמירה על כללי הבטיחות בראש ובראשונה. ואנו מצוידים בכלים הטובים ביותר בשוק. צרו קשר כבר עכשיו!
ניסור צינורות בטון
ניסור צינורות בטון באמצעות מכשור מתקדם ביותר, של חברת היהלום. לביצוע חיתוך מדויק בכל עובי וגודל. חברת היהלום מובילה בתעשיית הניסור בטון ונותנת את השירות הטוב ביותר, במחירים מעולים.
כלי נגישות