פתיחת חלון בקיר בטון

פתיחת חלון בקיר בטון זה המומחיות שלנו. אנו נבצע את העבודה בצ'יק צ'ק... נגיע ננסר ונשאיר לכם חלון בדיוק בגודל שאתם מבקשים. וברמת גימור גבוהה.

פעולת פתיחת חלון בקיר בטון לרוב נדרשת באתרי עבודה. פתיחת חלון משמשת את הקבלן המבצע על מנת שבסוף תהליך הבנייה בכל חדר יהיה פתח לכניסת אוויר ואור אשר ממלא את החלל.

פתיחת חלון בקיר נדרשת גם בביית אשר הוקם על תילו. אך בעל הנכס מעוניין בשדרוג ועיצוב הנכס. כך כאשר קיים קיר מלא מבעוד מועד ועליו בנו תוספת חדר חברת היהלום תבצע פתיחת חלון בקיר.

איך מבצעים פתיחת חלון בקיר?

ביצוע העבודה נעשה על ידי המומחים מחברת היהלום. אין זה סוד שהשיטה בטובה ביותר עבור פתיחת קיר בטון הוא על ידי ניסור וקידוח בבטון שהוכחה כשיטה המדויקת ביותר לביצוע עבודת פתיחת חלון בקיר העבודה נעשית על ידי דיסק יהלום. המחובר למסילה ששומרת על איזון הדיסק. הדיסק נע על גבי המסילה בדיוק מרבי ונותן את החתך בקיר.

לפי עובי הבטון כך גם נבחר גודל הדיסק. טעות בבחירת גודל הדיסק יכולה לפגוע ברמת גימור העבודה. חברת יהלום אשר מתמחה בתחום יודעת לאפשר עבודות אלו ברמת ניסור הטובה ביותר בשוק

מה עלינו לבדוק לפני תחילת העבודה?

לפני שאנו ניגשים לפתיחת חלון בקיר עלינו לבדוק מספר פרמטרים אשר איתם נבדוק את יכולת הביצוע:

  • פתיחת חלון בקיר דורשת מבעל הנכס היתר בנייה. פיתחת חלון בקיר היא בעצם שינוי במבנה. וכל זמן שאנו נדרשים לשינוי צורת מבנה אנו מחויבים להיתר בנייה מהרשות המקומית בו הנכס נמצא. ישנם מקרים שבהם לא נצטרך אישור זה. לכן כדאי לדאוג ולדעת אם יש בידכם היכולות לבקש פתיחת חלון בקיר ולהימנע מקנסות מיותרים.
  • פתיחת חלון בקיר לא יכולה להתבצע בכל קיר. באם מדובר בפתיחת חלון בקיר שהוא קיר תומך הרי אנו בבעיה הנדסית. שאת הפתרון לה יכול לספק רק מהנדס שיוודא שפתיחת חלון בקיר כזה יכולה להתבצע ללא נזק משני אחריו.
  • פתיחת חלון בקיר היא עבודה מאתגרת. ובאם אנו מבצעים פתיחת חלון בקיר חיצוני הפונה לרשות הרבים ולמרחב הציבורי אנו ניצבים בפני בעיה בטיחותית.

ראשית חברת היהלום היא מהמובילות בתחום וסמכו ידכם שיש פתרון לכל בעיה. לפני ביצוע העבודה אנו מעמידים קודם אחד מעובדנו בצד החיצוני של המבנה על מנת לדאוג שחלילה במקרה תקלה לא יפגע איש. תפקידו הוא להרחיק אנשים מאזור העבודה למניעת פגיעה בנפש. שנית בעת הניסור אנו נדאג לתמוך בחלק הבטון המנוסר באמצעות חבלים איתם נמשוך את החלק המנוסר אל תוך הבית. שם חלקת החלון תנחת בבטיחות על צמיגים אשר הנחנו מראש.

החברה המבצעת

פתיחת חלון בקיר היא כאמור מצריכה דיוק מרבי לכן ישנם פעמים לבקשת הלקוח על מנת למנוע חריגות אנו נשתמש קודם בקידוח בטון אותו נבצע עם מקדחי יהלום. כאשר אנו מבצעים קידוחים עגולים בפינות החלון ואז מבצעים ניסור. וכך מקבלים את רמת הגימור הטובה ביותר בתחום

חברת היהלום מזמינה אתכם להצטרף למשפחה גדולה. צרו איתנו קשר להצעת מחיר משתלמת. ולקבלת עבודה ברף הגבוה ביותר בשוק.

שירותים נוספים - ניסור בטון
ניסור רצפת בטון
ניסור רצפת בטון מחייבת לעבוד עם חברה מקצועית ומנוסה. אנחנו החברה בשבילכם אנו נבצע את חיתוך הרצפה בבטחה ונגיע לרמת גימור מושלמת.
ניסור קיר בטון
חברתנו מבצעת עבודות ניסור קיר בטון, בכל עובי ובכל תנאי. חיתוך הקיר ברמה דיוק גבוה ביותר. ברשותנו הכלים המתקדמים לביצוע חיתוך במסור יהלום.
ניסור דלת בקיר בטון
ניסור מקצועי ומדויק לצורך פתיחת דלת בקיר בטון. אנו יכולים לבצע ניסור דלת בכל עובי של קיר, ולהגיע לרמה גבוה של דיוק.
ניסור מדרגות בטון
חברת היהלום מבצעת ניסור מדרגות בטון במקצועיות רבה, ודיוק מושלם המגיע לחיתוך כמעט עד קו האפס. איך זה עובד? וכמה זה עולה? המשיכו לקרוא »
תמונות ניסור בטון
מבצע ל- 30 מתקשרים ראשונים
פתיחת דלת רק ב: 990 ₪
חייגו עכשיו והרוויחו את המחיר!
*המחיר לא כולל מע"מ. *מינימום הזמנה 5 פתחים ברדיוס של 50 מטר. *עובי קיר עד 35 ס"מ. טלח