ניסור כבישים

ניסור כבישים / אספלט ע"י מסור היהלום » קבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. ואנו מבטיחים לכם עמידה בזמנים וביעדים.

אנו בחברת היהלום מבצעים שירות של ניסור בטון, ובניהם ניסור כבישים על הצד הטוב ביותר. צרו איתנו קשר כבר עכשיו, וקבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. ואנו מבטיחים לכם עמידה בזמנים וביעדים, כי ככה זה עם חברת היהלום.

כמה עולה ניסור בטון »

ניסור כבישים
חייגו עכשיו – 077-997-2201

ניסור כבישים זה עניין שבשגרה (כמעט) כאן בישראל. לא פעם עולה צורך בניסור האספלט למטרות כאלה ואחרות. איך עושים את זה בצורה הטובה ביותר?

תחזוקה של תשתיות הכביש היא חלק מתוך השגרה הישראלית. אנחנו רגילים לכך שמידי פעם נערכים עבודות שיפוץ או תחזוקה של הכבישים כאשר לרוב מדובר בעבודות המלוות בחיתוך האספלט.

לעיתים מדובר בהרחבה של כבישים או סלילה של כבישים חדשים כאשר בכל מקרה יש צורך בעבודת הכוללות קידוח באספלט.

האמת היא שחיתוך של האספלט הוא לא רק כאשר מחדשים את הכבישים. גם כאשר מבקשים להעביר תשתיות של חשמל, של תקשורת או של ביוב, תחת כבישים או מדרכות סלולים, עולה הצורך בניסור של האספלט.

אולי יעניין אותך:

איך מנסרים את האספלט?

הניסור של האספלט חייב להיות מאוד מדויק ומאוד ממוקד. חבל לנסר בצורה בלתי מבוקרת חלקים נרחבים של האספלט כאשר למעשה אפשר להסתפק בחלק הרבה יותר קטן.

הניסור, כאשר הוא נעשה בעזרת הציוד המתאים, הרי שאפשר יהיה לשלוט על הגודל של הניסור ועל הצורה המנוסרת.

בעזרת מסור בטון ניתן להגיע לניסור הרצוי.

מסור הבטון הוא מסור חד מאוד אתו ניתן לדייק מאוד בניסור עד לרמה של מילימטרים.

על מנת שהעבודה אכן תהיה מושלמת, חשוב לבצע את הניסור בעזרת מסור מתאים עם להבים בגודל הרצוי. הלהבים אמורים להתאים לעובי של האספלט כמו גם לגודל הניסור הנדרש.

על מה חשוב לשים לב בעת חיתוך האספלט?

יש לשים לב כאשר באים לחתוך את האספלט, כי לא ייגרם כל נזק לשאר חלקי הכביש או המדרכה. די בחלקים בהם יש צורך לטפל ואין כל צורך בשבירה של חלקי אספלט במקומות בהם זה יהיה מיותר. מעבר לכך חשוב לשים לב כי אין תשתיות שתיפגענה בעקבות הקידוח והניסור של האספלט. לא פעם קורה ועבודות תחזוקה או התקנה פוגעים על הדרך בתשתיות אחרות. מה שגורם להארכת העבודה במקום, לעוגמת נפש של הדיירים באזור וכמובן גם להוצאות כספיות גבוהות לצורך ביצוע התיקונים.

היתרונות שבחיתוך הכביש בעזרת מסור הבטון

חיתוך מדויק שלא יוצר הרס או בקיעה של חלקים לא רצויים בכביש. זאת הודות לכלים המדויקים המוודאים כי העבודה תיעשה בצורה הכי מדויקת ונקייה.

  • עבודה על פי אזורים – בעזרת מסור בטון ניתן לתכנן את העבודה על פי אזורים ולבצע אותה באופן הכי מקצועי והכי מדויק.
  • חיתוך באורך ידוע מראש – ניתן לתכנן באופן מדויק את אורך החיתוך.
  • חיסכון בכלי תעשייה כבדים – הניסור נעשה באמצעות כלים קטנים וידידותיים.
  • עבודה מהירה – העבודה נעשית במהירות רבה בלי הצורך בהמתנה מיותרת.

אם רק תפנו אל אנשי המקצוע הנכונים, אלו שיש להם ידע מקצועי, כלים מתאימים וניסיון בתחום הזה של ניסור בבטון, מדרכות, כבישים וכדומה, תוכלו להיות בטוחים כי העבודה תיעשה בצורה הטובה ביותר.

שירותים נוספים של ניסור שיכולים להתאים לך:

שירותים נוספים - ניסור בטון
ניסור בטון בחניונים
חברת היהלום מבצעת עבודות חיתוך בבטון ע"י טכנולוגית מסור יהלום. ברשותנו ציוד חדש [2022] ✔ עמידה בזמנים ✔ ניסור בטון בכל עובי ✔ מסור היהלום
ניסור מדרכה
ביצוע של ניסור מדרכה ע"י מסור יהלום - לביצוע מדויק! אנו בחברת היהלום מחזיקים בכלים הייעודים לביצוע ניסור של מדרכות, ובמחירים משתלמים במיוחד.
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
ניסור קירות טרומיים
חברת היהלום מתמחה בביצוע ניסור קירות טרומיים. שימוש במנוף במידת הצורך, ושמירה על כללי הבטיחות בראש ובראשונה. ואנו מצוידים בכלים הטובים ביותר בשוק. צרו קשר כבר עכשיו!
ניסור צינורות בטון
ניסור צינורות בטון באמצעות מכשור מתקדם ביותר, של חברת היהלום. לביצוע חיתוך מדויק בכל עובי וגודל. חברת היהלום מובילה בתעשיית הניסור בטון ונותנת את השירות הטוב ביותר, במחירים מעולים.
ניסור פרגולת בטון
ביצוע שירותי הסרת פרגולות מבטון. ע"י טכנולוגיית מסור יהלום, לניסור קל ומהיר. ניסור פרגולת בטון בקלות ובמהירות חברת היהלום.
כלי נגישות