ניסור קיר בטון

חברתנו מבצעת עבודות ניסור קיר בטון, בכל עובי ובכל תנאי. חיתוך הקיר ברמה דיוק גבוה ביותר. ברשותנו הכלים המתקדמים לביצוע חיתוך במסור יהלום.

חיתוך קירות מבטון מתבצע ע"י מכונת ניסור, כדי לקבל חיתוך מדויק ונקי של הבטון. אנו בחברת היהלום מבצעים ניסור קיר בטון על הצד הטוב ביותר. בשימוש בכלים המתקדמים ביותר בשוק, ויחד עם צוות מקצועי ביותר.

חברת היהלום ניסור בטון צברה ניסיון רב בתחום הניסור בבטון. כאשר פעלה ופועלת עם מיטב הקבלנים הגדולים. ומאחוריה ניסיון עשיר גם בפרויקטים גדולים בארץ שנעשו בשיתוף עם משרד התחבורה. חברת היהלום היא המנוסה בתחום וביצעה עבודות גדולות וקטנות כאחד.

ניסור קיר בטון
חייגו עכשיו – 077-997-2201

מהם המדדים לביצוע ניסור קיר בטון?

תחילת הפרויקט – בעת אנו ניגשים אל ניסור על מנת לפתוח דלת במבנה. אנו לוקחים מספר של פרמטרים שמחויבים בעבודה. החל מרמת הבטיחות הכוללת חיזוקי המסילה התופסת את המסור. שעל ידי כך לא רק שאנו מבטיחים בטחון מרבי, אלא גם דיוק מרבי על מנת שהעבודה תתבצע בצורה החדה והמדויקת ביותר.

חשוב לדעת! שהאופן בו פותחים את הפתח והדרך בה אנו מנסרים את הדלת. היא חלק חשוב גם לעבודה המשנית שלאחר הניסור. כדוגמת הריסת הבטון המנוסר ע"י מכשיר המיועד לכך.

מפעיל המכונה – כאשר מפעיל של חברת היהלום ניגש לשימוש במכונה לניסור קיר בטון. ראשית ניתן דגש. שלא כל פועל רשאי להשתמש במכונה. על המפעיל להיות מיומן ומוכשר לכך, ונדרש לעמוד בהוראות בטיחות נוקשות ובלתי מתפשרות. החל מחבישת קסדת מגן ועד תפיסת מרחק בטיחות הנקבע בחברה. על מנת לשמור מרחק בעת הפעלת המכונה.

סרטון של ניסור קיר בטון

ניסור קיר בטון הוא מחשבה תחילה לא רק בהיבט הדיוק, וניתוח הסנטימטרים עליהם המסור מתביית. אלא גם בעובי הקיר.
לקיחת החשבון של עובי הקיר היא חשובה לאין ערוך. באם נשתמש במסור קטן יותר מהדרוש הרי שאנו נתונים לזמן עבודה ממושך יותר. בדיוק פחות ובזבוז לשווא של דיסק.

חברת היהלום אשר מתמקצעת בניסור קיר בטון. יש בידה את הכלים הנכונים והמתקדמים בשוק על מנת להבטיח עבודה בטוחה.

סוגי קיר שונים לניסור בטון

ישנם כמה סוגים שונים של קירות שמשפיעים על המחיר של הניסור.

קיד ממ"ד – קירות הממ"ד עבים משמעותית משאר הקירות הסטנדרטיים. ולכן המחיר של ניסור קירות אלו יהיה גבוה יותר, לדעת יותר לחצו על הלינק – ניסור קירות ממ"ד.

קיר טרומי – קיר זה במידה מסוימת עלול להיות קל יותר לביצוע ובמידה מסוימת קשה יותר. כדי לדעת יותר לחצו על הלינק – ניסור קירות טרומיים.

כיצד מתבצע ניסור קיר בטון?

ניסור קיר הבטון מתבצע על ידי חברת היהלום. במסור יהלום. מסור יהלום הוא בניגוד למסור הרגיל אותו כולנו מכירים, הוא דיסק שמשמש בעיקר לחיתוך של אבן ובטון על ידי כך שהוא עשוי ממתכת שמצופה באבקת יהלום. ומסודר כך שבצדדיו ישנם שיניים מלבניות. מסור זה יושב על מסילה מיוחדת אשר נקראת בעגה המקצועית "מסילה מייצבת." אשר תפקידה כשמה, לייצב את המסור בצורה אבסולוטית כך שייתן את הדיוק המרבי לעבודת הניסור. כך שגם בעת אנו רוצים לבצע חיתוך אלכסוני המסילה דואגת לתת לנו את היציבות המקסימלית על מנת לבצע את כלל סוגי הניסורים. לכן ניסור בטון על ידי כלים אלו של חברת היהלום. זו הדרך הבטוחה והמדויקת ביותר לביצוע עבודות אלו.

יתרונות הניסור.

אחד מיתרונות הניסור בטון. הוא הדרך בה הניסור מתבצע תוך כדי זרימת מים למכונה. אפקט אשר נותן לנו את היעילות לשלוט על מסך האבק המרבי שיוצר הניסור. כך אנו שמים לב לפעילות המכונה ללא הטרדות משניות. וכן נותן לנו עבודת ניקיון קלה יותר בסיום העבודה.

בטיחות מעל הכל!

לעולם נחבוש את כובע הבטיחות. משקפי המגן נעלי העבודה (נעלי ברזל ימנעו מאתנו בעיות בטיחות בכל אתר עבודה)

חברת היהלום שמה דגש על בטיחות לכן בעת הפעלת המסור המפעיל יעמוד במרחק מרובה מהמכונה.ומאחוריו יעמדו שאר העוסקים במלאכה. כך נשמור גם על בטיחות וגם על יעילות של מפעיל המכונה.

בדיקה יום יומית לפני הפעלת המכונה. בדיקה זו נעשית רק על ידי מי שמכיר את תפעול המכונה. בבדיקה זו נבדוק את המסילה המייצבת נראה שאין בה סדקים או ברגים משוחררים. שיכולים לגרום לתקלת בטיחות חמורה ולנזק כבד לציוד.

בעת הפעלת המכונה האדם היחיד שנותן את ההוראות הוא המפעיל. חשוב לדעת שהוא מכיר מוסמך ומיומן. ובאם יש הערות מפיו. אלה הם הערות חשבות לכלל האנשים אשר פועלים באתר. וכל רצונו הוא לשמור על בטחונם.

חברת היהלום ניסור וקידוח בבטון

חברת היהלום היא מהחברות המובילות בארץ בתחום ה- ניסור בטון וה- קידוח בטון. מיומנות העובדים אשר עוסקים במלאכה. הבטיחות המרבית בעת העבודה. היחס האנושי והחם ללקוח אשר מזמין את העבודה.

כל אלה בשילוב טכניקת העבודה. והציוד המתקדם ביותר בתעשייה הם אלו אשר מבטיחים לכם שחברת היהלום היא הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

שירותים נוספים - ניסור בטון
ניסור בטון בחניונים
חברת היהלום מבצעת עבודות חיתוך בבטון ע"י טכנולוגית מסור יהלום. ברשותנו ציוד חדש [2022] ✔ עמידה בזמנים ✔ ניסור בטון בכל עובי ✔ מסור היהלום
ניסור מדרכה
ביצוע של ניסור מדרכה ע"י מסור יהלום - לביצוע מדויק! אנו בחברת היהלום מחזיקים בכלים הייעודים לביצוע ניסור של מדרכות, ובמחירים משתלמים במיוחד.
ניסור בטון
ניסור כבישים / אספלט ע"י מסור היהלום » קבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. ואנו מבטיחים לכם עמידה בזמנים וביעדים.
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
ניסור קירות טרומיים
חברת היהלום מתמחה בביצוע ניסור קירות טרומיים. שימוש במנוף במידת הצורך, ושמירה על כללי הבטיחות בראש ובראשונה. ואנו מצוידים בכלים הטובים ביותר בשוק. צרו קשר כבר עכשיו!
ניסור צינורות בטון
ניסור צינורות בטון באמצעות מכשור מתקדם ביותר, של חברת היהלום. לביצוע חיתוך מדויק בכל עובי וגודל. חברת היהלום מובילה בתעשיית הניסור בטון ונותנת את השירות הטוב ביותר, במחירים מעולים.
כלי נגישות