ניסור חגורת בטון

חברת היהלום מבצעת שירותי ניסור חגורת בטון. ע"י שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, לביצוע חיתוך מדויק וקל. אנו מבצעים את הפרויקטים על הצד הטוב ביותר. המשיכו לקרוא כדי לדעת יותר »

אחד הרכיבים ההנדסיים החשובים ביות בעולם הבניה אלו הן חגורות הבטון. החגורות הבטון נועדו בכדי לחזק את המבנים על ידי אמצעים המונחים בצורה אופקית למבנה. בדומה לעמודי הבטון האנכיים. חגורות הבטון תורמים באופן כללי לחיזוק הקירות של המבנה, הם מסייעים במניעת סדקים וכך המבנה מוגן מפני התמוטטות. אך מה עושים כאשר יש צורך בשירותי ניסור חגורת בטון? המשיכו לקרוא »

ניסור חגורת בטון
חייגו עכשיו – 077-997-2201

העובי של חגורות הבטון יכול להיות בין 10 ל 20 ס"מ. אך יש מבנים אשר החגורות הם בעובי של מטר ולעיתים אף יותר.

יש חגורות בטון מסוגים שונים והם ממוקמים בנקודות שונות במבנה. כאשר המטרה היא לחבר בין חלקי המבנה השונים ולייצר את היציבות הרצויה.

לעיתים נמצא את חגורות הבטון בתחתית המבנה. כשהם מקשרים בין תחתית המבנה ליסודות שלו, החגורות יכולות להיות ממוקמות גם במרכז הקיר או אפילו בחלק העליון שלו. לעיתים הם יהיו בפתחי הדלתות או החלונות של הבית.

חשיבותן של חגורות הבטון

אם אין חגורות בטון במקומות הנכונים ובכמות הנדרשת, המבנה עלול להתמוטט. או שמלכתחילה כל הבנייה של המבנה לא תצלח. החגורה למעשה נושאת חלק ממשקלו של הקיר והיא גם תורמת לחיבורים שבין העמודים של הבניין. שברוב המקרים הם היסודות של המבנה כולו.

באופן כללי חשוב שבכל שני מטרים במבנה שנבנה לגובה יהיו חגורות בטון. האורך המקסימלי של כל חגורה חייבת להיות לפחות חמישה מטרים.

חגורות הבטון מכילות מלבד הבטון, גם מוטות ברזל ורשתות ברזל. ואלו מחזקים את הבטון ותורמים רבות ליציבות שלו. כפי שכבר ציינו, חגורות הבטון מחזקים הטב את החיבורים. אל עמודי התווך של הבניין וכך גם מונעים סדקים.

מה עושים כאשר יש צורך בניסור חגורות הבטון?

כאשר משפצים בית, לרוב עולה צורך בניסור של חגורות בטון. זאת משום שחגורות הבטון עוברות בחלק גדול מקירות הבית וקשה מאוד להתחמק מהן.

חשוב לזכור! הבטון הזה הוא חומר שמחוזק בחומרי דבק מיוחדים וברזלים. והתוצאה היא חומר שאין כל סיכוי או דרך לנסר אותו שלא על ידי אנשי מקצוע מומחים לתחום.

הניסור במקרים אלו נעשה באמצעות מסור יהלום. וזהו שירות ניסור בטון ביהלום. מסור היהלום מכונה כך על שם שבבי היהלום שמהווים חלק ממסור הבטון.

מדובר במסור חזק מאוד עם מנוע עוצמתי במיוחד. הלהב של המסור מצופה ביהלום שנכתש דק דק. זה מה שהופך למעשה את המסור לחזק. עד כדי כך שהוא מסוגל לגבור על הבטון המזוין שממנו מורכבות חגורות הבטון במבנה.

על מה חשוב לשים דגש בעת ניסור חגורות הבטון?

כאשר באים לנסר את חגורות הבטון יש לשים לב לשני דברים עיקריים.

  1. בטיחות העובדים שמבצעים את הניסור. אנשים הנמצאים במקום ודיירי הבית.
  2. ניסור בטוח ונכון שלא יגרום נזק למבנה כולו.

תמונות של ביצוע ניסור חגורת בטון:

לפני שמחליטים ללכת על ניסור חגורת הבטון, חובה להתייעץ עם מהנדס בניין. ולבקש ממנו לבדוק בשטח את העבודה היעודה. הוא זה שיאשר (או לא) את ביצוע הניסור ורק אם יהיו כל האישורים הנדרשים. אפשר יהיה להתקדם הלאה לשלב הבא.

השלב השני היא הבחירה באנשי המקצוע ובציוד אשר בעזרתו תתבצע העבודה.

מסור היהלום קיים בגדלים שונים, הקטרים של הדיסק אף הוא משתנה. וחשוב לבחור את המסור הנכון ואת הדיסק המתאים בהתאם לצרכים.

יש מקומות אשר בהם חגורת הבטון היא עבה יותר מהרגיל. שם אפשר יהיה לבצע את החיתוך בעזרת כבל יהלום כאשר הניסור נעשה בטכניקה שונה ומיוחדת.

כמה יעלה לכם לנסר את החגורת בטון?

עלות של ניסור חגורת בטון נמדדת לפי גודל האלמנט, ובעצם התמחור הוא יהיה לפי מטר. המחיר משתנה גם לפי עובי האלמנט, ותנאי השטח. המחיר עבור ניסור 10 מטר של חגורת בטון בעובי 25 ס"מ יעלה – 3,200 ₪ בנתאי שטח קלים. תוכלו לקבל הצעת מחיר בטלפון חייגו עכשיו – 077-997-2201.

כדי לדעת יותר על תמחור ניסור בטון עבור לעמוד – כמה עולה ניסור בטון.

איך בוחרים את אנשי המקצוע לצורך ביצוע הניסור?

הבחירה באנשי המקצוע צריכה להיעשות מתוך בירור של כל הנתונים הבאים.

  • הניסיון של אנשי המקצוע – חובה לוודא כי לחברה יש ניסיון בביצוע עבודות מהסוג הזה. עם כל הרצון הטוב לאפשר לאנשי מקצוע  חדשים להיכנס לשוק, הבית שלכם לא יכול להיות שפן הניסיון.
  • הביטחון בעבודה – חובה לוודא כי מדובר באנשי מקצוע שיודעים לבצע את העבודה בצורה הכי בטוחה. ללא חשש פגיעה בסביבה.
  • היקף העבודה – חשוב לברר מה כוללת העבודה. ניסור הבטון חייב לכלול את כל מה שכרוך בניסור. החל מהשלבים הראשוניים של תכנון הניסור וכלה בפינוי הפסולת מהאתר.
  • הביטוח שיש להם – חשוב לוודא שלחברה ביטוח צד ג' על כל נזק שלא יקרה.
  • התעריף שלהם – כדאי להשוות מחירים בין חברות שונות. ולבחור את ההצעה הכי נוחה והכי משתלמת שגם הכי בטוחה.

שירותים נוספים:

אנו בחברת היהלום מבצעים שירותים רבים של ניסור בטון ביהלום.

ועוד המון… לעוד שירותים לחצו על הקישור – שירותי ניסור בטון.

שירותים נוספים - ניסור בטון
ניסור בטון בחניונים
חברת היהלום מבצעת עבודות חיתוך בבטון ע"י טכנולוגית מסור יהלום. ברשותנו ציוד חדש [2022] ✔ עמידה בזמנים ✔ ניסור בטון בכל עובי ✔ מסור היהלום
ניסור מדרכה
ביצוע של ניסור מדרכה ע"י מסור יהלום - לביצוע מדויק! אנו בחברת היהלום מחזיקים בכלים הייעודים לביצוע ניסור של מדרכות, ובמחירים משתלמים במיוחד.
ניסור בטון
ניסור כבישים / אספלט ע"י מסור היהלום » קבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. ואנו מבטיחים לכם עמידה בזמנים וביעדים.
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
ניסור קירות טרומיים
חברת היהלום מתמחה בביצוע ניסור קירות טרומיים. שימוש במנוף במידת הצורך, ושמירה על כללי הבטיחות בראש ובראשונה. ואנו מצוידים בכלים הטובים ביותר בשוק. צרו קשר כבר עכשיו!
ניסור צינורות בטון
ניסור צינורות בטון באמצעות מכשור מתקדם ביותר, של חברת היהלום. לביצוע חיתוך מדויק בכל עובי וגודל. חברת היהלום מובילה בתעשיית הניסור בטון ונותנת את השירות הטוב ביותר, במחירים מעולים.
כלי נגישות