ניסור פרגולת בטון

ביצוע שירותי הסרת פרגולות מבטון. ע"י טכנולוגיית מסור יהלום, לניסור קל ומהיר. ניסור פרגולת בטון בקלות ובמהירות חברת היהלום.

ברוב המקרים בוחרים הלקוחות בפרגולות עשויות עץ או נירוסטה. אך יש פרגולות רבות שעשויות מבטון. פרגולות אלו נבנות כחלק מתוכניות הבנייה הראשוניות של הקבלן. במדריך זה אתם תבינו הכל על ניסור פרגולת בטון.

ניסור פרגולת בטון
חייגו עכשיו – 077-997-2201

לפרגולה העשויה בטון יש כמה וכמה יתרונות. היא הרבה יותר קבועה ויציבה מכל פרגולה אחרת, היא חזקה יותר והיא גם מעניקה צל איכותי יותר מכל אפשרות אחרת.

אך היות והפרגולה היא כל כך חזקה, הרי שבכל מקרה אשר בו יש צורך להסיר את הפרגולה או ליצור בה שינויים, הרי שהדבר יהפוך לאתגר מורכב ולא ממש פשוט.

בסרטון ניתן לראות כיצד מתבצע חיתוך קורה מבטון של פרגולת בטון.

איך קובעים את המחיר לניסור פרגולה מבטון?

אז כמו שכבר הבנתם. ניסור בטון זה ממש לא עניין של מה בכך. אי אפשר לבצע את הניסור שלא בכלי הניסור המיועדים לכך. ברור שזה ישפיע על העלויות של כל העבודה.

בפועל, מחיר העבודה נקבע מתוך התחשבות בכמה וכמה נתונים.

  • גודל הפרגולה שאותה יש לנסר.
  • היקף העבודה ומספר העובדים הנדרשים לשם כך
  • כלי העבודה והמכשור הנדרש לשם כך.

תוכלו לדעת יותר בעמוד – כמה עולה ניסור בטון.

הסרת פרגולה – איך זה נעשה?

אז אם מדובר בפרגולה מעץ או מאלומיניום, הרי שהסיפור יהיה פשוט למדי. הפרגולות הללו מחוברות לרוב לקרקע או לחילופין לקירות המבנה וההסרה של הפרגולה היא פשוטה למדי. אך כאשר מדובר בפרגולה שעשויה בטון הרי שהסיפור הופך להיות מורכב מאוד. ונצטרך להזמין שירותי ניסור בטון ביהלום.

ניסור לא אחראי של הפרגולה עשוי לפגוע במבנה כולו ולגרום נזק ליציבות ולחוזק שלו.

על כן, לפני שחושבים על הסרה של פרגולה מבטון, חשוב לפנות אל גורמים מקצועיים מתחום ההנדסה ולוודא מולם שאכן מותר לנסר את הפרגולה. רק לאחר שמתקבלים כל האישורים  הנדרשים, אפשר להתקדם הלאה בביצוע העבודה על ידי אנשי מקצוע מתחום הניסור.

רק אם הניסור ייעשה בכלי המקצוע המתאימים, הניסור יסתיים במהירות רבה והפרגולה תוסר במלוא האחריות.

כיצד להוריד פרגולת בטון בקלות? המדריך המלא »

איך מתבצע הניסור?

אז אחרי שהבנו אל מי צריך לפנות לצורך ביצוע הניסור ומה צריך לבדק לפני שמתחילים בעבודה, נלמד איך בעצם מתבצעת העבודה.

הבטון הוא החומר הכי חזק הנמצא היום בשימוש בתחום הבניה. עם הבטון בונים כל דבר. בתים ובניינים, חנויות ומשרדים, מדרגות ועליות גג, גורדי שחקים וגשרים. התוצאה של השימוש בבטון היא בלתי ניתנת לערעור. מבנים חזקים ואיכותיים שמצליחים להוכיח את עצמם בשטח לאורך זמן.

כאשר עולה צורך בביצוע תיקונים או שיפוצים שונים בבטון, חשוב לעשות שימוש בכלי עבודה חזקים מאוד. אז בעבר לא היו כלי עבודה מיוחדים לכך והניסור דרש הרבה מאוד עבודה עם הרבה כוח. אך כיום יש את מסור הבטון שמיועד בדיוק לשם כך.

מסור הבטון הינו מסור בעל מנוע חזק מאוד עם להב עוצמתי במיוחד. הלהב מצופה בחלקיקי בטון שאלו מעצימים את המסור והופכים אותו לחד, מהיר ויעיל במיוחד. כי היהלום הוא חומר חזק מאוד, אף יותר מהבטון. הודות לציפוי של היהלום על הלהב, הניסור נעשה בקלות, במהירות ובחדות רבה.

ניסור מהיר ונקי

מעבר לעוצמה של המסור, יש גם יתרונות מהותיים נוספים למסור היהלום.

הניסור עם מסור היהלום נעשה במהירות רבה הודות ליכולות שיש למסורי היהלום לגבור בקלות על הבטון. מעבר לכך, הניסור שנעשה יחד עם זרימת מים, מוביל לכך שהניסור יהיה נקי יותר וידידותי לסביבה. כי המים סוחפים את האבק והאזור נשאר כמעט נקי לאחר עבודה.

בוחרים באנשי המקצוע המתאימים

על מנת שהעבודה תיעשה כראוי, חובה לפנות אל אנשי מקצוע מומחים בתחום. על כן, לפני הכול יש לוודא כי מדובר בצוות שיש לו את הניסיון הנדרש בתחום ואת היכולת לבצע את העבודה באופן הכי יעיל ומהיר.

ברור שחובה לבדוק את נושא הבטיחות בעבודה ולוודא שהעבודה כולה תיעשה באופן הכי בטוח בלי שייגרמו סיכונים לאנשים בסביבה, למבנה אליו מחוברת הפרגולה או לעובדים.

מלבד זאת חשוב לבדוק שהחברה מחויבת ללוחות זמנים והיא עומדת מאחורי ההבטחות שלה.

ישנו פרט חשוב נוסף שלא תמיד כולם זוכרים אותם. מדובר על פינוי הפסולת. חשוב מאוד לוודא כי החברה שתבצע את הניסור תדאג גם לפינוי כל הפסולת שתיווצר בעקבות הניסור.

חברה שמבצעת שירותים נוספים של ניסור בטון

אנו בחברת היהלום מצבעים את כל השירותים הנצרכים לניסור בטון. החל מניסור קירות בטון, ועד ניסור חומות בטון גדולות. תוכלו לראות את כל השירותים שלנו הקשורים לניסור בטון בעמוד – שירותי ניסור בטון.

שירותים נוספים - ניסור בטון
ניסור בטון בחניונים
חברת היהלום מבצעת עבודות חיתוך בבטון ע"י טכנולוגית מסור יהלום. ברשותנו ציוד חדש [2022] ✔ עמידה בזמנים ✔ ניסור בטון בכל עובי ✔ מסור היהלום
ניסור מדרכה
ביצוע של ניסור מדרכה ע"י מסור יהלום - לביצוע מדויק! אנו בחברת היהלום מחזיקים בכלים הייעודים לביצוע ניסור של מדרכות, ובמחירים משתלמים במיוחד.
ניסור בטון
ניסור כבישים / אספלט ע"י מסור היהלום » קבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. ואנו מבטיחים לכם עמידה בזמנים וביעדים.
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד עושים רק עם מומחים. כדי לחתוך את הקיר נצטרך להשתמש בטכנולוגיית הניסור בטון ביהלום. ולהגיע לרמת חיתוך מדויקת. המשיכו לקרוא
ניסור קירות טרומיים
חברת היהלום מתמחה בביצוע ניסור קירות טרומיים. שימוש במנוף במידת הצורך, ושמירה על כללי הבטיחות בראש ובראשונה. ואנו מצוידים בכלים הטובים ביותר בשוק. צרו קשר כבר עכשיו!
ניסור צינורות בטון
ניסור צינורות בטון באמצעות מכשור מתקדם ביותר, של חברת היהלום. לביצוע חיתוך מדויק בכל עובי וגודל. חברת היהלום מובילה בתעשיית הניסור בטון ונותנת את השירות הטוב ביותר, במחירים מעולים.
כלי נגישות